Derrick Black

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 19.01.10 18:47
Derrick Black

tak mi hlava moc nebere jednu věc…na elninu lidé píší oslavné recenze na Derrick Black - včetně toho, jak ho před 89´ kupovali v Tuzexu apod. - http://www.parfemy-elnino.cz/…errick-black - ale na frangrancenet je avízován rok uvedení na trh 1993 http://www.fragrancenet.com/derrick-bla … n_US/00686 …ten původní Derrick sice je z 1978, ale nechce se mi věřit, že by ani jeden z těch recenzentů nevšiml, že tohle je Derrick Black…Mně to taky přišlo celý nějaký divný, protože jsem se roku od kdy existuje DB nemohl dlouho nikde dopídit. Navíc ho mám doma a samotnému mi voní hodně jako ze začátku 80.let (voní trochu jako Quorum, trochu jako Pierre Cardin Pour Monsieur a hodně jako VanCleef&Arpels pour Homme)

Takže se dostávám konečně k otázce - nevíte někdo, jako voní původní Derrick? 8)

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů
Reakce:
 
Arome Jindra
Učednice 82 příspěvků 24.04.13 20:08
Derrick Orlane

ahoj všem - holky,(i pánové)- poraďte mi prosím nějakou obdobu Derricka - můj kamarád ho miluje a momentálně není k sehnání. Furt mi fňuká, že už má jen trošinku a že si ho šetří, atd. atd. Je taková konzerva, nechce nic zkoušet. „už si vybral“… :| díky za tipy

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů
 
Frantatata
sv. Parfema z Kecálburgu 20632 příspěvků 24.04.13 20:11
@Arome Jindra píše:
ahoj všem - holky,(i pánové)- poraďte mi prosím nějakou obdobu Derricka - můj kamarád ho miluje a momentálně není k sehnání. Furt mi fňuká, že už má jen trošinku a že si ho šetří, atd. atd. Je taková konzerva, nechce nic zkoušet. „už si vybral“… :| díky za tipy

http://www.parfemyprolidi.cz/…k-black.html

Na poličce 620 parfémů 130 miniatur 653 odstřiků 986 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 
Arome Jindra
Učednice 82 příspěvků 24.04.13 20:14
Derrick Orlane

Páni, to je rychlost, díky. Neznám tento shop - je důvěryhodný? Ale fakt moc díky.

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů
 
Frantatata
sv. Parfema z Kecálburgu 20632 příspěvků 24.04.13 20:29

Nevím, neřeším a Derricka mám. :mrgreen:

Jestli ji tam koupíte, podejte zpětnou vazbu, co je to za Derricka. On byl totiž přeformulován, kdysi měl fantastickou výdrž. Nyní se doporučuje střik i na textílie.

Na poličce 620 parfémů 130 miniatur 653 odstřiků 986 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Giorgio Armani: Mania for Women

 

Mania startuje podobnou bergamotově-ovocnou hlavou jako moje milovaná Love in Paris. Jenže Love in Paris je jásavě květinová, Mania spíš kořeněná a dřevitá. Kromě květin z ní cítím aroma hřebíčku a vzácných dřev, je teplejší a orientálnější, i když zároveň zůstává svým způsobem osvěžující. Zahrnula bych ji proto do skupiny vůní, mezi kterými může volit žena, které se líbí orientální vůně, ale jsou na ni příliš těžké či sladké a nemůže je nosit. Na konci vyvoní do jemné směsice vzácných dřev - převážně santalu a špetky cedru - a špetky koření. Manii bych neomezovala věkem ani obdobím - dala by se nosit v létě i v zimě (nejvíc se mi však hodí k zlatému podzimu či chladnému konci roku), přes den i na večer. Alespoň trochu elegantní oblečení podmínkou A mám pocit, že by Manii mohl nosit i muž, nic typicky žensky kytičkového v ní není. Manie má trochu divokou historii - byla představena v roce 1999 a byla zřejmě ještě kořeněnější, obsahovala totiž údajně citrus, pomerančový květ, bergamot a pitosporu, v srdci šafrán, hřebíček, muškátový oříšek, ambru, kosatec a guajak, a v základu kadidlo, pižmo a vanilku. Prodávala se v černém flakónu. V roce 2004 ji Armani zrevidoval, dal jí průhledný flakón s bílým víčkem, a Mania pokračovala v úspěšné pouti parfémovým trhem - původní verze byla údajně příliš maskulinní a potřebovala víc poženštit. Přesto pořád působí trochu unisexově.

Celý článek »
TOPlist