Derrick Black

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 19.01.10 18:47
Derrick Black

tak mi hlava moc nebere jednu věc…na elninu lidé píší oslavné recenze na Derrick Black - včetně toho, jak ho před 89´ kupovali v Tuzexu apod. - http://www.parfemy-elnino.cz/…errick-black - ale na frangrancenet je avízován rok uvedení na trh 1993 http://www.fragrancenet.com/derrick-bla … n_US/00686 …ten původní Derrick sice je z 1978, ale nechce se mi věřit, že by ani jeden z těch recenzentů nevšiml, že tohle je Derrick Black…Mně to taky přišlo celý nějaký divný, protože jsem se roku od kdy existuje DB nemohl dlouho nikde dopídit. Navíc ho mám doma a samotnému mi voní hodně jako ze začátku 80.let (voní trochu jako Quorum, trochu jako Pierre Cardin Pour Monsieur a hodně jako VanCleef&Arpels pour Homme)

Takže se dostávám konečně k otázce - nevíte někdo, jako voní původní Derrick? 8)

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů
Reakce:

Arome Jindra
Učednice 82 příspěvků 24.04.13 20:08
Derrick Orlane

ahoj všem - holky,(i pánové)- poraďte mi prosím nějakou obdobu Derricka - můj kamarád ho miluje a momentálně není k sehnání. Furt mi fňuká, že už má jen trošinku a že si ho šetří, atd. atd. Je taková konzerva, nechce nic zkoušet. „už si vybral“… :| díky za tipy

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Frantatata
sv. Parfema z Kecálburgu 22791 příspěvků 24.04.13 20:11
@Arome Jindra píše:
ahoj všem - holky,(i pánové)- poraďte mi prosím nějakou obdobu Derricka - můj kamarád ho miluje a momentálně není k sehnání. Furt mi fňuká, že už má jen trošinku a že si ho šetří, atd. atd. Je taková konzerva, nechce nic zkoušet. „už si vybral“… :| díky za tipy

http://www.parfemyprolidi.cz/…k-black.html

Na poličce 636 parfémů 131 miniatur 666 odstřiků 1013 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Arome Jindra
Učednice 82 příspěvků 24.04.13 20:14
Derrick Orlane

Páni, to je rychlost, díky. Neznám tento shop - je důvěryhodný? Ale fakt moc díky.

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Frantatata
sv. Parfema z Kecálburgu 22791 příspěvků 24.04.13 20:29

Nevím, neřeším a Derricka mám. :mrgreen:

Jestli ji tam koupíte, podejte zpětnou vazbu, co je to za Derricka. On byl totiž přeformulován, kdysi měl fantastickou výdrž. Nyní se doporučuje střik i na textílie.

Na poličce 636 parfémů 131 miniatur 666 odstřiků 1013 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist