Desnuda

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tana  14.05.07 09:29

Mohla by jste mi některá popsat Desnudu. U nás ji nemají. zaujala mě složením,ale nechci kupovat naslepo. Hlavně jakou má výdrž a jestli není moc sladká. Předem díky.

Reakce:

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 14.05.07 13:09

Vydrz ma uzasnu. Sladka je, zalezi od individualneho nosa, ci ju vnima ako dost sladku alebo velmi sladku. Je to korenista kvetinova orientalka, zacina tonom cierneho a ineho korenia, potom sa pride vanilka s kvetinovymi tonmi (nie su velmi specificke a je tazko rozoznat, ake kvety to su, aspon pre mna, pretoze je Desnuda taka silna) a ovocnymi tonmi (myslim, ze je to cervene bobulove ovocie, tento ton vonia prijemne prirodzene, nie synteticky ako u napr. Insolence), k zaveru ovocne tony oslabnu a prida sa pizmo. Ja ju znesiem len v zime, aj to len zriedka. Je velmi silna. Urcite je originalna oproti inym kombinaciam kvety+ovocie+va­nilka, hlavne kvoli tomu koreniu a pretoze je ovocie len doplnok k vanilke a kvetom.

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Arome P.e.t.r.a
Učednice 118 příspěvků 05.01.08 22:33

A je tak silná a sladká jako třeba Angel? Případně jiná vůně, abych měla představu, mně dryáky nevadí, ale třeba Angel bych nenosila, to už je moc. Mám ale Wish, dá se s Desnudou porovnat?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 11.01.08 01:59

Silna ako Angel je. Ohladne sladkosti by som ich neporovnavala, lebo ja v Angelovi citim viac paculi nez sladke zlozky, takze sa nemozem vyjadrit. Podla mna je primerane sladka vzhladom na to vsetko, co tam je, ale nie az tak, ako keby tam prisypali kilo cukru.

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist