Desnuda

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Elle14
Nováček 23 příspěvků 13.06.07 09:42

Máte některá vyzkoušenou vůni od Emanuela Ungara-Desnuda? Jaká je?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Kristina  13.06.07 10:23

Desnudu má Ada v menu v nevyzkoušených a někde o ní psala i Benvenuta. Mě by taky zajímala, ale v kamenných obchodech jsem ji nepotkala.

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 13.06.07 20:59

Já desnudu mám, ale popsat ji moc neumím. Je určitě na zimu, teď se mi jí ani nechce stříkat. Je dost silná orientální a trochu sladší. Když bych jí měla k něčemu přirovnat, tak je možná trochu podobná 212 Sexy

Na poličce 56 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 52 vzorků V tužebníku 7 parfémů

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 13.06.07 21:59

http://ada.konicky.net/…iewtopic.php?…

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

eva  13.06.07 23:44

Desnuda: mně se zdá podobná Mont Blanc Individuell Femme: cítím v ní stejnou mentolovou stopu /může to být kůží/. Je opravdu dost výrazná, shoduju se s názorem, že je rozhodně na zimu. C. H. 212 Sexy bych viděla na opačném spektru- sladší, ženštější a rozhodně univerzálnější/lí­bivější. Desnuda je pro „otrlejší“ dámy a mí drazí mne s Desnudou hnali, prý „fakt síla“ /a to byla mini-kapička vzorečku/. Radši vyzkoušet, mají ji /prozatím/ běžně v parfumeriích. Dokonce je k mání i u nás na vsi.

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 14.06.07 13:26
eva píše:
mí drazí mne s Desnudou hnali, prý „fakt síla“ /a to byla mini-kapička vzorečku/.
:) Je to fakt sila. Naozaj velmi silna orientalka, pre mna znesitelna len v mraze.
Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist