Desnuda

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Elle14
Nováček 23 příspěvků 13.06.07 09:42

Máte některá vyzkoušenou vůni od Emanuela Ungara-Desnuda? Jaká je?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Kristina  13.06.07 10:23

Desnudu má Ada v menu v nevyzkoušených a někde o ní psala i Benvenuta. Mě by taky zajímala, ale v kamenných obchodech jsem ji nepotkala.

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 13.06.07 20:59

Já desnudu mám, ale popsat ji moc neumím. Je určitě na zimu, teď se mi jí ani nechce stříkat. Je dost silná orientální a trochu sladší. Když bych jí měla k něčemu přirovnat, tak je možná trochu podobná 212 Sexy

Na poličce 56 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 52 vzorků V tužebníku 7 parfémů

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 13.06.07 21:59

http://ada.konicky.net/…iewtopic.php?…

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

eva  13.06.07 23:44

Desnuda: mně se zdá podobná Mont Blanc Individuell Femme: cítím v ní stejnou mentolovou stopu /může to být kůží/. Je opravdu dost výrazná, shoduju se s názorem, že je rozhodně na zimu. C. H. 212 Sexy bych viděla na opačném spektru- sladší, ženštější a rozhodně univerzálnější/lí­bivější. Desnuda je pro „otrlejší“ dámy a mí drazí mne s Desnudou hnali, prý „fakt síla“ /a to byla mini-kapička vzorečku/. Radši vyzkoušet, mají ji /prozatím/ běžně v parfumeriích. Dokonce je k mání i u nás na vsi.

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 14.06.07 13:26
eva píše:
mí drazí mne s Desnudou hnali, prý „fakt síla“ /a to byla mini-kapička vzorečku/.
:) Je to fakt sila. Naozaj velmi silna orientalka, pre mna znesitelna len v mraze.
Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist