Detoxikace organismu

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lucil
sv. Parfema z Kecálburgu 3998 příspěvků 29.09.11 12:27
Detoxikace organismu

Holky, chtěla jsem se zeptat jestli máte nějaký typ na detoxikační čaje, nějaké kůry nebo nějaké další pomůcky. Chtěla bych po prázdninách, kdy jsem nejedla a nepila zrovna nejzdravěji :oops: , provést nějakou očistu těla plus ideálně třeba i schodit pár kilo, máte nějaké rady? :)

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 81 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 19 Další »
Reakce:

Evženie
Znalkyně 359 příspěvků 29.09.11 22:46

Pij kopřivu, přibližně třikrát denně, aspoň dva týdny. Ale je to podle mě dost nechutný, tak ve směsi s něčím dalším. Na kopřivě jsou založené prakticky všechny čistící čajové směsi z lékárny nebo zdravé výživy. Mně nejvíc chutnal čistící čaj od Teekanne, takový růžový obal to má, pila jsem ho opravdu ráda.
Druhé pravidlo je, že ten čaj musíš pít mimo ostatní pití - tedy ne MǏSTO snídaňového hrnku, ale NAVÍC. Tím vypiješ víc tekutin a to taky pomáhá.
Jo, a jez jablka, každý den aspoň dvě. Jsou levná, v sezóně a zdravá.
O změně jídelníčku je zbytečné se rozšiřovat, ne? Tohle je takový instantní tip, kterým zabiješ několik much jednou ranou…

Na poličce 27 parfémů 25 miniatur 0 odstřiků 141 vzorků V tužebníku 7 parfémů

lucil
sv. Parfema z Kecálburgu 3998 příspěvků 29.09.11 23:59

Jo, o kopřivě jsem slyšela, já celkově mám moc ráda čaje a piju je, myslím, že hodně i zelené a bylinkové, ale prostě poslední dobou si přijdu taková nějaká přejetá tak zkusím tedy i tu kopřivu, tu jsem ještě nezkoušela, díky za typ :)

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 81 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Luciak
Znalkyně 492 příspěvků 17.01.12 09:43

Caje ako podpora su fajn, ale zasadna je uprava stravy a dostatok vody.

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 24 vzorků V tužebníku 4 parfémy

milacka
sv. Parfema z Kecálburgu 3090 příspěvků 17.01.12 16:08
lucil píše:
Holky, chtěla jsem se zeptat jestli máte nějaký typ na detoxikační čaje, nějaké kůry nebo nějaké další pomůcky. Chtěla bych po prázdninách, kdy jsem nejedla a nepila zrovna nejzdravěji :oops: , provést nějakou očistu těla plus ideálně třeba i schodit pár kilo, máte nějaké rady? :)

Bio chlorella, bio mladý jačmeň, veľa vody, zmena stravovacích návykov a hlavne minimalizovať kyselinotvorné potraviny, ktoré pomaly, ale isto robia najväčšiu šarapatu v organizme. Špeciálne pre posilnenie vitality ako súčasť redukčných diét, dotoxikácie organizmu doporučujem Bio spirulinu

Na poličce 18 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 15 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 17.01.12 17:28

Kopřiva je pro očištění fajn, já ji ještě střídám s detoxikačním čajem od Lerosu a ten je zřejmě fakt účinný :lol: - piju ho zásadně během periody, protože když jsem ho prvně zkusila, tak mi ty měsíčky jednoduše spustil 8o A to jsem byla zhruba v půlce cyklu. Mamce udělal to samé. Takže jedině během periody, když už tím nemůžu „nic zkazit“.
Však taky není doporučován těhotným (a má i další omezení), na druhou stranu je to dryják čistě přírodní, obsahuje jenom samé byliny.

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

enyny
Nováček 3 příspěvky 11.02.12 08:09

Ahoj holky,
minulý týden jsem dodržela detoxikační rýžovou kůru,
je mi fajn a mám přes jednu velikost dole. Je to kůra na 4× 9 dní.
Trochu náročnější, ale určitě se vyplatí.

A k těm kopřivovým čajům, existují kapsle které se jmenují -3 bylinky na odvodnění- a tam je i kopřiva, takže kdo nemá rád čajíky, může jí do sebe dostat jinak:)
Vřele doporučuji.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Clarisse
Parfémová maniačka 617 příspěvků 11.02.12 09:08
enyny píše:
Ahoj holky,
minulý týden jsem dodržela detoxikační rýžovou kůru,
je mi fajn a mám přes jednu velikost dole. Je to kůra na 4× 9 dní.
Trochu náročnější, ale určitě se vyplatí.A k těm kopřivovým čajům, existují kapsle které se jmenují -3 bylinky na odvodnění- a tam je i kopřiva, takže kdo nemá rád čajíky, může jí do sebe dostat jinak:)
Vřele doporučuji.

Jestli to není moc obsáhlé, mohla bys nám nadhodit, co ta detoxikační rýžová kůra obnáší? Docela mě to zaujalo. Právě se vracíme po týdnu s polopenzí z hor a jsem jak balon :,(

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

enyny
Nováček 3 příspěvky 11.02.12 10:26

je to docela rozsáhlá detoxikační kůra na úplnou očistu organismu, poradila mi jí kadeřnice, která při ní hubne okolo 12-ti kil a úplně se zbaví atopického ekzému který mě taky sem tam trápí, ale hlavně mi po kavitaci natekla jedna noha a tloustla se a ne ne kila dolů a tak sem se říkala, že za to nic nedám, když to zkusim držet.

Základ je ten, že se jí rýže natural- pololoupaná celou kůru

Prvních 9 dní se jí samotná 3× denně

Dalších 9 dní se jí už s vařenou zeleninou

Dalších 9 dní se jí s vařenou zeleninou a luštěninou

A posledních 9 dní se navíc přidává zelenina syrová

Píšu sem jen takový základ, mám jí ve wordu, tak klidně přepošlu:)
Dokument mi sem nejde vložit:(
Když se všechno dodrží kila by se neměla vracet, prý to úplně obnoví metabolismus a já už jím normálně a pořád dál hubnu a nemám chuť ani na takový ty „nezdravý“ jídla. Takže bych řekla, že jsem naprosto spokojená a 36 dní stálo za to.

Jo a kupodivu na tu rýži mám ještě i chuť:)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 11.02.12 11:45
verunka2201 píše:
Kopřiva je pro očištění fajn, já ji ještě střídám s detoxikačním čajem od Lerosu a ten je zřejmě fakt účinný :lol: - piju ho zásadně během periody, protože když jsem ho prvně zkusila, tak mi ty měsíčky jednoduše spustil 8o A to jsem byla zhruba v půlce cyklu. Mamce udělal to samé. Takže jedině během periody, když už tím nemůžu „nic zkazit“.

Tohle by přece čaj neměl udělat. Je to na něm napsané?

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Clarisse
Parfémová maniačka 617 příspěvků 11.02.12 16:18

enyny:Tak to klobouk dolů, celých 9 dní 3 denně jen rýži, to je mazec . To je jasné, že se zhubne, připomíná mi to mléčnou dietu, která je zas založená hodně na mléčných výrobcích a mléku. Jednou jsem ji držela a nevydržela jsem to a navíc si metabolismus rozhodila. Takže to asi nebude nic pro mě. Díky za tvou odpověď.

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4116 příspěvků 11.02.12 16:37

36 dni bez bilkovin? tak to je jasny ze hubnes.. svaly :/
Nicmene, kulturisticka dieta bude podobna, jen se ta ryze ji jeste s varenym kurecim ;) a to uz pak svaly vydrzej.

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 841 vzorků V tužebníku 46 parfémů

Zyra
sv. Parfema z Kecálburgu 5311 příspěvků 11.02.12 20:13

Podobnu ryzovu dietu/detox mala aj moja kamaratka, dodnes uz nedokaz zjest zrnko ryze, tak sa jej zhnusila. A vsetko co pri tej kure zhodila sa jej vratilo + nieco navyse.

Na poličce 30 parfémů 15 miniatur 9 odstřiků 43 vzorků V tužebníku 5 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 11.02.12 21:46
Ronna píše:
Tohle by přece čaj neměl udělat. Je to na něm napsané?

Tyhle účinky tam psané nejsou. Je tam ale psáno, že jej nemají konzumovat těhotné a kojící, děti do 6 let a když je přecitlivělost na nějakou složku.
Kdyby to udělalo jen mě, tak to asi řeším. Anebo jsme s mamkou možná přecitlivělé obě.
Asi se poptám doktora, až k němu půjdu na kontrolu. Dám pak vědět.

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

elliss
Parfémová maniačka 524 příspěvků 12.02.12 10:42

Kolegyně teď jedla měsíc podle nějaké knížky,napsala ji Antonia Mačingová(doufám,že jsem to napsala zprávně)..název už přesně nevím,nějak Projezte se ke štíhlosti nebo tak nějak..a zhubla pěkně,na kila moc ne,ale na objem o pěkných pár centimetrů.Ta dieta je první měsíc spíš taková detoxikace organismu,jí se tam hodně zelenina,nějaké ovoce,ale později už i maso a sem tam tmavé pečivo,pak by se mělo pokračovat další 3 měsíce a autorka tam píše,že potom se nedostaví jojo efekt..
Přiznám se,vydržela jsem to týden,vůbec jsem neměla hlad ani chuť na sladké,i jsem malinko zhubla(a to sem občas zhřešila),ale po týdnu mě zkolila nějaká střevní chřipka,musela jsem toho nechat,protože jsem se živila jenom suchýma rohlíkama a pak se mi nechtělo začínat odznova..

Na poličce 24 parfémů 2 miniatury 3 odstřiky 29 vzorků V tužebníku 17 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 19 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist