Dětská kosmetika

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ava
Znalkyně 302 příspěvků 30.05.12 17:27
Dětská kosmetika

Všechny zdravím!
Kamarádka čeká dvojčata a ráda bych jí nakoupila balík kosmetiky pro dětičky. Jednak nemají moc peněz, jednak ona sama na tyhle věci moc není.
Máte zkušenosti s Babylove z DM?

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 12 odstřiků 7 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Reakce:

Ef
sv. Parfema z Kecálburgu 2167 příspěvků 30.05.12 17:34

S Babylove mam jen pozitivni zkusenosti, hlavne vlhcici ubrousky byly nejlepsi a to i kvalitou, nejen prijemnou cenou. Mela jsem krem na oblicej (na zimu), myci gel (ale ten jsem pouzivala ja, miminko jsem koupala jen v cisty vode s troskou mandlovyho oleje a levandulovy esence), krem na zadecek po prebalovani, telovy mlicko… Ale decko nema zadny alergie, problematickou pokozku nebo tak, coz se pred narozenim neda urcite leda podle predpokladu jestli nemaji problemy rodice. Pak bych mozna na prvni mesice volila neco vic tolerantniho (z lekarny).

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ava
Znalkyně 302 příspěvků 30.05.12 17:40

@Ef Díky Ef. Koukala jsem, že mají i Utra sensitive, takže bych asi vzala to. Rodiče žádné problémy nemají, kamarádka se maže celej život indulonou :)

Ef
sv. Parfema z Kecálburgu 2167 příspěvků 30.05.12 18:59

@Ava ja si myslim ze indulona je super, bohuzel mam uz tak dost mastnou plet… nicmene na telo v zime je uzasna, me i prijemne voni :)

jinak s tou detskou kosmetikou je to osemetny asi jako s tou pro dospeli - kazda mama Ti poradi svoje favority a s cim nebyla spokojena ona, jenze to neznamena ze jinymu decku to nemuze delat dobre ne-li nejlip

Ava
Znalkyně 302 příspěvků 30.05.12 19:45

@Ef Mně je to jasné. U dětí ještě víc než u dospělých.. Jen jsem chtěla slyšet nějaké zkušenosti. V jiných diskuzích jsem četla samou chválu, tak jim nakoupím takový startovací set a když nebude něco vyhovovat, můžou si to vyměnit za něco hypoalergenního z lékárny. Když bude, jenom dobře vzhledem k ceně :)

elisa
Parfémová maniačka 584 příspěvků 31.05.12 11:38

Myslím že bude vděčná za každý praktický dárek. :-)
Dobrá dětská kosmetika je Weleda, taky se prodává v DM, ale je o něco dražší.

Na poličce 19 parfémů 1 miniatura 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

monafa
Učednice 161 příspěvků 31.05.12 12:54

Ahoj,
já mám Babylove otestovanou také na dvojčatech a spokojenost.Vlhčené ubrousky(ty bílé) jsou opravdu jedny z nejlepších.Tes­tovala jsem různé značky.A pak ty jejich olejové koupele a olejíčky také nejsou špatné.Pravda,že když byly malé,používala jsem také jen čistý mandlový olej a nějaké další věci odsud:
http://nobilis.cz/…kosmetika-48
Kluk má docala citlivou pokožku a Babylove snaží bez problému.

Na poličce 11 parfémů 2 miniatury 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

luciole
Nevyléčitelná závislačka 1101 příspěvků 31.05.12 13:47

S Babylove mám také jen samé dobré zkušenosti. Jejich bílé ubrousky jsou fakt nejlepší.. No a Weleda je taky výborná, tu jsme používali hlavně zpočátku, teď střídáme s Babylove. :)

Ava
Znalkyně 302 příspěvků 31.05.12 18:38

Tak jsem udělala nájezd na DM a koupila mix obyč Babylove, Sensitive Babylove a Alverde pro mimina. A ještě jsem jí vzala olej na masáž hráze od Saloos, když ji čeká ten dvoják :oops: Ale teda nevím, jestli to k něčemu je.
A ještě nějaká maminka mi u pokladny strčila poukázku na 50% slevu na balení těch vlhkých ubrousků, což mě potěšilo :) A litr v čudu… není to teda levná záležitost ty miminka.
Každopádně díky za rady!

USULA
Nováček 5 příspěvků 14.09.15 11:03
Co taky něco pro maminku ?

A co koupit taky něco mamince.Na mazání bříška těhotenský olej od weledy.Je přírodní a mě moc pomohl proti striim.

Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist