Detske parfemy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

slniecko
sv. Parfema z Kecálburgu 6187 příspěvků 23.07.11 22:52
Detske parfemy

Nemyslim teraz farebne vodicky vo flaske s obrazkom od Disneyho, ale take „ozajstne“..

Zatial som nasla

AG: Petit Cherie
AG: Eau de Camille
Molinard: Une Souris Verte
Bvlgari: Petits et Mamans
Burberry: Baby Touch
Tous: Baby Tous

Doplnajte, prosim :)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25896 příspěvků 23.07.11 22:56

Guerlain: Petit Guerlain

Andorra
Parfémová maniačka 781 příspěvků 23.07.11 23:03

Od L´Occitane Eau Maman & Bebe

Jinak jsem měla Baby Touch od Burberry a ten kdyby byl hóóódně koncentrovanej, tak patří mezi moje top 10…

Na poličce 5 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 6 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Incognita
Nevyléčitelná závislačka 1031 příspěvků 24.07.11 02:44

Myslela jsem, že děti samy od sebe voní božsky?!?  :conf:

Ale to asi platí jen do puberty.
Se zalíbením vzpomínám na spolužáka zrzouna z 8.B, který voněl… … myslím, že to bylo Lacoste.

Na poličce 26 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 2 parfémy

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 24.07.11 07:53

nanejvýš do puberty :mrgreen:

slniecko
sv. Parfema z Kecálburgu 6187 příspěvků 24.07.11 22:57
Incognita píše:
Myslela jsem, že děti samy od sebe voní božsky?!? :conf:

To ano :heart:
Ale ak dovolis, tak aj ja sama od seba voniam bozsky :evil: :mrgreen: !!!
A aj tak si spokojne zavislacim…
Vam deti nelezu do parfemov?
Moje deti asi zdedili nosy po mne…

slniecko
sv. Parfema z Kecálburgu 6187 příspěvků 25.07.11 11:34

nasla som dalsie

Parfums de Nicolaï: Petit Ange
Nobile 1942 - Cedro Atlas

Netusite niekto ako vonaju?

A dakujem za tipy, do loccitane skocim a ten petit guerlain asi idem zhanat vzorku :) …

bagheta
sv. Parfema z Kecálburgu 4190 příspěvků 25.07.11 19:27

To jsou jako vážně parfémy určené pro děti? Nebo tohle téma blbě chápu :conf: ? Já teda Baby touch mám v odstřiku a asi by mi přišlo divné,kdybych ji cítila na nějakém dítěti :conf:… nebo dítě navoněné Guerlainem :speechless: …Kdyžtak mě omluvte,jestli to blbě chápu, mám na kontě málo spánku :lol: …

Na poličce 8 parfémů 1 miniatura 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Evženie
Znalkyně 359 příspěvků 25.07.11 20:54
bagheta píše:
To jsou jako vážně parfémy určené pro děti? Nebo tohle téma blbě chápu :conf: ?

ano, parfémy určené pro děti.

Je to trochu úchylné, vonět děti, ale já to beru tak, že je to vůně, která neobsahuje alergeny a není moc silná, takže když přijde za mnou dcera, že chce taky navonět, tak ji s tím můžu cáknout bez výčitek svědomí, že jsem zvrhlík.

Třeba Petits et Mamans voní přesně jako vykoupané a napudrované miminko, takže na dítěti nepůsobí divně.

Na poličce 27 parfémů 25 miniatur 0 odstřiků 141 vzorků V tužebníku 7 parfémů

drobececek  25.07.11 21:03

Existuje u těch parfémů nějaký věkový limit? Jakože výrobcě doporučuje od 3+ atp. …?

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 25.07.11 21:15
Evženie píše:
bagheta píše:

Třeba Petits et Mamans voní přesně jako vykoupané a napudrované miminko, takže na dítěti nepůsobí divně.

Fakt jsou to parfémy pro děti ? Já jsem si doteď myslela, že jsou to parfémy pro dospělé, které mají připomínat vůni dítěte.....
Nějak nemůžu pochopit, proč vonět dítě, aby vonělo jako dítě, když dítě jako dítě už samo o sobě už voní :conf:

Chápu takové ty Disney parfémy - to jsou opravdu ovocenky pro malé holčičky, ale taková Petit Chérie nebo Baby Touch mi pro malé dítě nepřipadá…

Na poličce 46 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 20 parfémů

RainyWeather
sv. Parfema z Kecálburgu 6963 příspěvků 25.07.11 22:07

Taky nevím, ale Petite Chérie stvořila Annick Goutal pro svou tehdy cca patnáctiletou dceru. Nosit si jí budu, i když jsem už o dost starší :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 371 vzorků V tužebníku 0 parfémů

veronika.sk
sv. Parfema z Kecálburgu 3185 příspěvků 25.07.11 22:34

Taky jsem měla za to, že jsou to dospělácké parfémy, které evokují čistou vůni miminek/dětí, která je opravdu krásná.

Na poličce 60 parfémů 7 miniatur 38 odstřiků 336 vzorků V tužebníku 36 parfémů

bagheta
sv. Parfema z Kecálburgu 4190 příspěvků 26.07.11 07:16
jerry píše:
Evženie píše:
bagheta píše:

Fakt jsou to parfémy pro děti ? Já jsem si doteď myslela, že jsou to parfémy pro dospělé, které mají připomínat vůni dítěte.....
Nějak nemůžu pochopit, proč vonět dítě, aby vonělo jako dítě, když dítě jako dítě už samo o sobě už voní :conf:

Chápu takové ty Disney parfémy - to jsou opravdu ovocenky pro malé holčičky, ale taková Petit Chérie nebo Baby Touch mi pro malé dítě nepřipadá…

přesně tak :shock:

Na poličce 8 parfémů 1 miniatura 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

ankaj
Nevyléčitelná závislačka 1197 příspěvků 26.07.11 07:54

Ja mám miniatúrku vône J´ai Ose Baby. Keďže flakón má tvar fľaše pre bábätká a uzáver v tvare cumlíka, myslela som pôvodne, že to je detská vôňa. Ale po skúške mi je jasné, že nie je - hneď úvod je ostrý ako alkoholová dezinfekcia, to by žiadne dieťa neznieslo. Pripomína mi to začiatok Folie Douce od Grés - voňavá dezinfekčná dávka alkoholu. Pravda, hneď vyprchá - ale ten šok!
Inak je vôňa príjemne kvetinková, rozoznala som trochu fialkový tón, ale keď sa usadí, je to zmes kvetín, celkom pohodová, nedráždivá, ale so slabšou výdržou. Vlastne - i tá Folie Douce je kvetinová, ale na rozdiel od nej dosť výrazná, niečo ako stará dáma, ktorá si potrpí na eleganciu, kým J´ai Ose baby je mladá - niečo ako tínežerka. (Aj keď tínežerky nosia dnes asi úplne iné vône).
Neovládam francúzštinu, okrem pár fráz, ale v prekladači vyšiel názov J´ai Ose Baby - ako „trúfnem si dieťa“ :mrgreen: . Aký šibal, tento prekladač - určite však nepôjde o rozhodovanie, či mať alebo nemať potomka! Niekedy je ten prekladač celkom vtipný.
Ale keďže existuje staršia sestra J´ai Ose (teda bez baby) a naviac mladšia J´ai Ose Aqua, tak si myslím, že názov znamená upozornenie pre mladú lolitku- Trúfam si na teba - alebo po česky ešte lepšie - Budu tak smělý, bejby! Či - Mám na tebe, bejby!
Len ten cumel na viečku ma trochu zaráža - až taký nízky vek? Dúfajme, že tvorcovia neuvažovali o vôni pre pedofilov :mrgreen: .

Na poličce 25 parfémů 275 miniatur 1 odstřik 145 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist