DG Light Blue

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Kleaa
Znalkyně 266 příspěvků 07.04.09 11:15
DG Light Blue

Vím, že už to tu bylo, ale ráda bych se s Vámi podělila - já myslím,že se jedná o padělek, ale hodně vydařený, myslím, že řada lidí, jako např. moje mamka by to nepoznala. Sama bych jen těžko poznala, kdybych si nekoupila hned dvě :bang: Stálo mě to 900,– tak mrkněte, co jsem vlastně koupila :speechless:

sametová krabička, stříbrný popis, vypadalo dobře, než jsem srovnala s tou druhou, ještě v celofánu. Trochu odlišná barevnost, potisk jednou výš… 

potisk se místy trochu rozpíjí…

všimněte si, jak to mají vymakané…i přelepka přes celofán (v krámě jsem porovnávala, méně tučný font), jinak identický, co mě zarazilo je svár v celofánu po straně  

mrkněte na to…kdybych neměla tu druhou pro porovnání, když jsem kontrolovala podle fotek co jsou na internetu, nebylo o originálu pochyb…  

podívejte i na přelepku dole…to už je fakt moc

flakonek, sklo - na první pohled dokonalé

ale…

má být takto uvnitř okousané?

z vrchu je dokonalé…

uvnitř krabičky parfém lítá, má to tak být? co ten pruhovaný karton? 

Na poličce 56 parfémů 0 miniatur 34 odstřiků 202 vzorků V tužebníku 15 parfémů
Reakce:
 
Kleaa
Znalkyně 266 příspěvků 07.04.09 11:19

koupila jsem je na MMB, je možné aby tohle byl originál? já myslím že ne.
podle fotek té paní jsem o originalitě neměla pochyb. Viděla jsem samozřejmě nafocenou jen jednu, s přelepkou dole, krabičku bez detailů…no pak opravdu za chvíli už člověk nebude moci koupit na webu nic. Jo a ještě jsem koukala, že v parfumérii mají všechny krabičky bar code, což tady není, ale nevím, jestli to je pravidlo.

jinak vůně byla velmi podobná, rozprašovač netekl, ale přišlo mi, že hůř rozprašoval, tak trochu poléval

Na poličce 56 parfémů 0 miniatur 34 odstřiků 202 vzorků V tužebníku 15 parfémů
 
Ambrožová Lenka  07.04.09 13:15

Podle mě jde o fejk. Už kvůli tomu okousanému okraji. Bohužel jsem měla na Aukru podobný problém s Chanelem Coco Mad. Na první pohled originál, ale odnesla jsem si to do parfumérie a tam už ty nepatrné rozdíly byli vidět. A hlavně vůně nedržela. Né, že by to nebylo stejné, ale kupovala jsem edp, které jsem už jednou měla z Fannu a měla výdrž obrovskou, ta z Aukra sotva 1/2 hodiny.

 
zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4760 příspěvků 07.04.09 22:13

Ten pruhovaný kartón je fakt hodně divný. Já měla Light blue před mnoha lety, sice jsem ji hned darovala, ale takovouhle vycpávku stopro neměla.

Na poličce 33 parfémů 3 miniatury 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

 

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist