Diane - Diane Von Furstenberg

viky 16.10.11 14:17

Diane - Diane Von Furstenberg

http://www.fragrantica.com/…e-12470.html
Vůně, které vévodí fialka a plumérie. Je teplá, smyslná a ženská - díky akordům pižma, myrhy a pačuli.

Narazila jsem na ni v Sephoře a příjemně mě překvapila. Zkoušela jste ji některá?? :-)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

verunka2201 16.10.11 14:27

Já kolem ní pořád chodím a nechce se mi zkoušet, jednak mi moc neříká to jméno, jedna mě vůbec nenadchnul flakon. Takže si mám doplnit znalosti, stojí to za to, jo?

viky 16.10.11 14:34

Mně se docela líbila. Taková svěží květinová mýdlovka (víc ze mě teď nevymáčkneš :oops: ). Zkoušela jsem společně s vůní Bottega Veneta a Diane to u mě vyhrála.

Tigra 16.10.11 14:37

Cože, Verčo, tobě nic neříká jméno návrhářky, co vymyslela elegantní šaty pro macaté ženské s velkýma přírodníma prsama a/nebo nafouklým břichem a/nebo obří prdelí? Tak to se teda rychle douč!!!

andry 16.10.11 17:13

no moc svěží mi teda nepřipadne… pačuli dobré, ale rozvoní se na mně mýdlovopačuliově a mýdlové vůně moc nemusím. z toho, co je chrleno za novinky, se mi zdá rozhodně z těch lepších, konečně něco výraznějšího, nevodičkového, ale pro mě není.

viky 16.10.11 17:48

No právě.. Novinek hafo, ale málokterá zaujme ve smyslu „Tu bych klidně mohla nosit“.
Příště testnu pořádně na kůži, abych ji mohla lépe popsat. 8-)

Alex 16.10.11 17:57

vôňa podobnej kategórie ako Elie Saab… niežeby voňali rovnak, ale tak nejak mi pasujú do rovnakej „triedy“

Tana1112 16.10.11 18:04

Mně se zpočátku zdála hezká, ale po patnácti minutách se z ní vyklubalo mýdlo. Sice luxusní, ale jen mýdlo.

Verda2 16.10.11 18:35
Tana1112 píše:
Mně se zpočátku zdála hezká, ale po patnácti minutách se z ní vyklubalo mýdlo. Sice luxusní, ale jen mýdlo.

u mě taktéž, a navíc mě to mýdlo tak štípalo v nose, že už znovu zkoušet nebudu
mně spíš připomíná Chloe, ne Elie Saaba - tím mýdlem a štípáním v nose

andry 16.10.11 19:13
Verda2 píše:mně spíš připomíná Chloe, ne Elie Saaba - tím mýdlem a štípáním v nose
:palec: taky mi připomněla
viky 17.10.11 05:56

Fakt Chloe, jo? I přestu vůni pačuli? :think:

verunka2201 17.10.11 19:05

Tak… jsem zkusila. Chloé mi fakt nepřipomíná, to bych šla umývat. Ale extra příjemný mi to taky nebylo :-? Fakt moc jasný mejdlo, až takový řezavý… s krémovými podtóny sice, trošku hřejivá, ale přesto v nose víc řezala než hladila.

Jo a prubla jsem EDP. Jaký je rozdíl proti EDT? (Měli je vystavené vedle sebe na poličce.)

andry 17.10.11 19:56
viky píše:
Fakt Chloe, jo? I přestu vůni pačuli? :think:

jo, ani ne tak vůní, jako tou vlezlostí/pro­tivností. a tím, že jde dost do prostoru.
jinak teda nevím, co na mě bylo šplíchnuto, ale vzorek jsem dostala edt :think:

1Miru 17.10.11 21:41
verunka2201 píše:
Tak… jsem zkusila. Chloé mi fakt nepřipomíná, to bych šla umývat. Ale extra příjemný mi to taky nebylo :-? Fakt moc jasný mejdlo, až takový řezavý… s krémovými podtóny sice, trošku hřejivá, ale přesto v nose víc řezala než hladila.Jo a prubla jsem EDP. Jaký je rozdíl proti EDT? (Měli je vystavené vedle sebe na poličce.)

…mně se právě EDP líbila velmi. Ale na mně velmi slabá intenzita i výdrž.
Oproti tomu EdT - to bylo jak wc block = děs.

viky 18.10.11 08:10

Koukám, že v tom mám taky pěknej guláš. Sama nevím, jestli jsem testovala EdT nebo EdP. :think:
Ale vlezlá mi nepřišla. Zkoušela jsem i na kůži a celkem přirozeně s ní splynula.
Nezbývá nic jiného než znovu zkusit (obě koncentrace). 8-)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist