Diesel - Fuel for Life Unlimited

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 09.10.08 12:24
Diesel - Fuel for Life Unlimited

Už jste zkoušely? Mě se celkem líbí, je svěží citronová, výdrž měla u mě dobrou, má i hezký obleček na flakonu :lol:

Na poličce 7 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 7 parfémů
Reakce:

Panenka
Parfémová maniačka 748 příspěvků 09.10.08 12:32

Já jo, včera, hlava nebyla špatná, ale vzhledem k tomu, že na druhý papírek přišla vzápětí Eau de Shalimar, kterážto pecka mi trochu otupila nos, byť příjemně, nemůžu se ke zbytku Diesel Fuel for Life Unlimited „fundovaně“ vyjádřit.

Jinak mě ty kraječky na flakonu nevyhovují, mám strach, když ho beru do ruky, že mi z té krajky vyklouzne, vypadne na zem, rozbije se, rozleje se a já zůstanu stát s krajkovou punčoškou v ruce… Asi je to těžce iracionální, ale nemůžu si pomoct. :oops:

Na poličce 20 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 37 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 09.10.08 12:38

Iracionální to vůbec není, já ho taky brala do ruky s velkou opatrností a bála se toho samého co Ty :lol: :lol: , ale doma bych se nestyděla trochu flakon zespodu vysvléci :wink: Chápu, že s Eau de Shalimar nemůže soutěžit :D

Lyonella
sv. Parfema z Kecálburgu 7017 příspěvků 10.10.08 23:03

Zkoušela jsem ji dnes v Sephoře. Začátek svěží, pak mi jednu chvíli připomínala Jil Sander Sport a výdrž průměrná. Závěr je: určitě ji chtít nebudu. :P

Na poličce 58 parfémů 36 miniatur 45 odstřiků 527 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 11.10.08 09:57

sladší, silnější ale pořád ovocenka - nic šmrcovního v ní nevidím

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 13.10.08 09:53

Já taky ne, ale líbí se mi :lol:

Christabella
Parfémová maniačka 820 příspěvků 18.10.08 16:50

Dnes jsem vyzkoušela - jeden poctivý střik do středu zápěstí bohužel vydržel jen hodinu :( a ani vůně mne příliš nenadchla - ovocná, sladká a nevím co přesně, ale něco mi v ní vonělo dost synteticky podivně :( takže s mým nosem a mou kůži si určitě nerozumí. Na druhou stranu na jiné nositelce by mi určitě nevadila - průměrná vůně - ale z průměrných je to přeci jen ten lepší průměr :wink: (když tedy pominu tu příšernou výdrž - předpokládám, že na jiných to snad bude lepší…)

PS: na druhé zápěstí jsem stříkla původní Fuel for Life pro porovnání a tu ještě teď cítím (po 2 hodinách), ale Unlimited se definitivně odporoučela už někdy před hodinou…

Na poličce 0 parfémů 54 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist