Diesel - Fuel for Life Unlimited

Amy 09.10.08 12:24

Diesel - Fuel for Life Unlimited

Už jste zkoušely? Mě se celkem líbí, je svěží citronová, výdrž měla u mě dobrou, má i hezký obleček na flakonu :lol:

Reklama

Panenka 09.10.08 12:32

Já jo, včera, hlava nebyla špatná, ale vzhledem k tomu, že na druhý papírek přišla vzápětí Eau de Shalimar, kterážto pecka mi trochu otupila nos, byť příjemně, nemůžu se ke zbytku Diesel Fuel for Life Unlimited „fundovaně“ vyjádřit.

Jinak mě ty kraječky na flakonu nevyhovují, mám strach, když ho beru do ruky, že mi z té krajky vyklouzne, vypadne na zem, rozbije se, rozleje se a já zůstanu stát s krajkovou punčoškou v ruce… Asi je to těžce iracionální, ale nemůžu si pomoct. :oops:

Amy 09.10.08 12:38

Iracionální to vůbec není, já ho taky brala do ruky s velkou opatrností a bála se toho samého co Ty :lol: :lol: , ale doma bych se nestyděla trochu flakon zespodu vysvléci :wink: Chápu, že s Eau de Shalimar nemůže soutěžit :D

Lyonella 10.10.08 23:03

Zkoušela jsem ji dnes v Sephoře. Začátek svěží, pak mi jednu chvíli připomínala Jil Sander Sport a výdrž průměrná. Závěr je: určitě ji chtít nebudu. :P

Sára 11.10.08 09:57

sladší, silnější ale pořád ovocenka - nic šmrcovního v ní nevidím

Amy 13.10.08 09:53

Já taky ne, ale líbí se mi :lol:

Christabella 18.10.08 16:50

Dnes jsem vyzkoušela - jeden poctivý střik do středu zápěstí bohužel vydržel jen hodinu :( a ani vůně mne příliš nenadchla - ovocná, sladká a nevím co přesně, ale něco mi v ní vonělo dost synteticky podivně :( takže s mým nosem a mou kůži si určitě nerozumí. Na druhou stranu na jiné nositelce by mi určitě nevadila - průměrná vůně - ale z průměrných je to přeci jen ten lepší průměr :wink: (když tedy pominu tu příšernou výdrž - předpokládám, že na jiných to snad bude lepší…)

PS: na druhé zápěstí jsem stříkla původní Fuel for Life pro porovnání a tu ještě teď cítím (po 2 hodinách), ale Unlimited se definitivně odporoučela už někdy před hodinou…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist