Diesel Plus Plus nebo Zero Plus

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

aisha
Učednice 40 příspěvků 20.11.08 07:46
Diesel Plus Plus nebo Zero Plus

Chtěla bych poprosit o radu, objednala jsem si v jednom internetovém obchodě DIESEL Plus Plus a přišel mi Zero Plus. jelikož jsem objednávala naslepo, nevím jak Plus Plus voní a tudíž nevím, která vůně je lepší:-( Můžete mi je někdo porovnat? Musím se rozmyslet, zda vůni reklamovat nebo si ji nechat, abych nešlápla potom vedle:-) Která je kapičku víc elegantnější? Děkuji za odpovědi.

Na poličce 13 parfémů 1 miniatura 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů
Reakce:

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 20.11.08 07:55

Dle mého skromného názoru jsou obě vůně hezké a přitom každá úplně jiná. Plus Plus je čokoládovo-mléčná vůně a Zero Plus je ovocno-kokosovo-mléčná, elegantnější je asi Plus Plus, ale já bych se Zera nezbavovala, určitě užiješ obě, Plus Plus si přikup, stojí kolem 400, takže to není tak velká investice a líbit by se Ti měla, je to taková obecně dost oblíbená vůně a pokud se líbit nebude, snadno jí tu prodáš :lol: :lol:

Na poličce 7 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Mirka V.
Parfémová maniačka 853 příspěvků 20.11.08 10:02

Taky bych si nechala obě,jsou fakt za hubičku a obě se dají unosit v pohodě :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

20.11.08 10:37

Do puntíku souhlasím s výše napsaným,jestli se Zero líbí,nechala bych si ho,přiobjednala Plus Plus a těšila bych se z obou.Amy je hezky popsala,není co dodat více.

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1572 příspěvků 20.11.08 10:38

Tímto se hlásím ke svému předchozímu příspěvku. :lol:

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

aisha
Učednice 40 příspěvků 20.11.08 11:49

Mockrát děkuji za odpovědi, nejspíš to tak udělám, tahle vůně se mi docela líbí, ale aby mi to nebylo líto tak objednám ještě Plus Plus a bude to:-) Našla jsem to na parfemy-eden v akci, jinak jsem teĎ nic dlouho neobjednávala, tak ani nevím do jakých shopů se dívat:-)

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 20.11.08 12:22

mrkni na www.beauty-shop.cz tam je za 359,– + 99,– poštovné při platbě na účet předem, vyjde to levněji než na edenu, tam je myslím ještě 70 korun poštovné :wink:

aisha
Učednice 40 příspěvků 20.11.08 15:36

Amy děkuju, tuhle stránku vůbec neznám, to je super cena a vůbec neváhám! :D

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 20.11.08 17:36

Nemáš zač děkovat, ráda jsem pomohla :lol:

zuzos
Nováček 7 příspěvků 20.11.08 18:47

..a pro ty,kdo treba nechteji platit pres net,je jeste porad levny na www.vune-parfemu.cz 390,– + 75,– postovny:-)tam jsem ho kupovala ja..

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist