Dilema

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

maricka
Nevyléčitelná závislačka 1075 příspěvků 05.09.09 22:10
Dilema

Mám objednaný jistý parfém z jedné parfumerie (objednávají ze zahraničí), ale ted ho mají na Elninu a o pět stovek levněji!!! Co mám dělat?:-( Bojím se, že mi pak ta parfumerie už nikdy nic neprodá, když parfém nepřevezmu…

Na poličce 38 parfémů 529 miniatur 0 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Daisy.zlouky
sv. Parfema z Kecálburgu 3424 příspěvků 05.09.09 22:30

Eli to je pech :evil: 500,– Kč rozdíl není zanedbatelný :!:

Na poličce 54 parfémů 3 miniatury 10 odstřiků 101 vzorků V tužebníku 0 parfémů

maricka
Nevyléčitelná závislačka 1075 příspěvků 05.09.09 22:33

No, to právě, že vůbec…navíc, když ted počítám každou korunu. Já jim asi napíši a vylíčím situaci, myslím, že by se zachovali stejně… Je lepší navíc napsat než dělat mrtvého brouka, nebo ne? Co byste udělaly vy?

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 05.09.09 22:37

pokud tu vec nemaji na sklade a nejdriv ji musi nekde objednavat, tak ja bych jim napsala, ze tu objednavku stornuji, at to neposilaji (je to vic fer, nez je nechat zaplatit postovne) - pokud bys chtela nejaky duvod, tak ze treba neocekavane odjizdis (do zahranici) a balik by nemel kdo prevzit

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Daisy.zlouky
sv. Parfema z Kecálburgu 3424 příspěvků 05.09.09 22:38

Jasně, prostě se ti naskytl levnější nákup nebo napiš, že ti byla darována a druhou neužiješ, slušně se omluvíš a požádáš o storno objednávky.Od­stoupit od koupě můžeš, navíc slušnou cestou - mohli by to akceptovat, držím palce.

Na poličce 54 parfémů 3 miniatury 10 odstřiků 101 vzorků V tužebníku 0 parfémů

maricka
Nevyléčitelná závislačka 1075 příspěvků 05.09.09 22:41

Holky díky za podporu:-) Akorát jim to už putuje z té ciziny, takže to asi nemohou jen tak nepřevzít… Ale asi použiji variantu, že jsem tu vůni dostala neočekávaně k narozeninám ;-)

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4115 příspěvků 05.09.09 22:47

no, tohle ale docela nastve..
me ted psala naka holka na aukru ze chce zrusit prihoz na miniaturku, protoze ji necekane dostala jako darek. psala 7h pred koncem aukce. Prvni co, tak me to dost nastvalo, neverila jsem tomu a neuverim. Proste vymluva, a dost okata.
Jsem pro pravdu, treba ti daji slevu, nez aby meli nejaky problemy s neprevzatou zasilkou.

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 840 vzorků V tužebníku 46 parfémů

maricka
Nevyléčitelná závislačka 1075 příspěvků 05.09.09 22:56

To je pravda, Julčo…je to hnus, ale hnus je taky platit o 500,–Kč více, když jsem ted skoro na mizině :-( A vím, jaké to je, sama jsem vlastnila obchůdek a asi bych také zabíjela… Alejo, zkusím jim to napsat narovinu, třeba budu mít velkou slevu ;-)

paty
sv. Parfema z Kecálburgu 8042 příspěvků 05.09.09 23:01

Taky po mě jednou na Aukru paní chtěla zrušit už vyhranou aukci na parfém.Prý jí na to omylem přihodilo dítě :twisted: Neuvěřila jsem, ale zrušila to, než bych se s ní dohadovala.Někdy i na Fannu v aukci něco ,,výhodně,,koupím a pak zjistím, že jinde to mají o několik stovek levnější. Proto bych asi nejprve požádala o storno,ale jinak bych zásilku převzala.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

maricka
Nevyléčitelná závislačka 1075 příspěvků 05.09.09 23:19

No právě, že na storno mám nárok pořád, dokud balíček nepřevezmu… Ale už jsem jim napsala a vysvětlila popravdě situaci s tím, že pokud dodrží termín dodání (termín mají do tohoto úterka) a parfém mi dají stejně nebo levněji než konkurence, nemám problém u nich nestornovat…

B4rča
Parfémová maniačka 825 příspěvků 07.09.09 20:34

obracím se na vás s podobným dotazem. Mám od minulého týdne objednané zboží na parfe.cz. Stále mi nepřišlo nic, dneska jsem psala mail a odpověď veškerá žádná. Zítra tam zkusím zavolat a pokud mi to nezvednou, zboží od nich nepřevezmu (pokud vůbec přijde). Klidně jim napíšu předem, že se nemusí namáhat to posílat. Co jsem četla na heureka.cz, nejsem sama, kdo má takový problém, komentáře se týkají především ednoho - nikdo nedostal objednané zboží. Štve mě to :evil: :evil: :evil:

Nejsou ale schopni splnit své vlastní podmínky a když si tam pak člověk neobjedná jenom pro sebe, je to poněkud problém. Snad to pak nebude až tak neoprávněný…

Na poličce 19 parfémů 2 miniatury 13 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 08.09.09 10:48

tak kazdy se muze unahlit
ja bych to zas nehrotila

na aukru ty zadosti sice nastvou, ale to je tam takovej folklor se mi zda :D

na ebayi si prihoz muze kupujici zrusit uplne sam bez dalsiho, takze …

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

shanin
sv. Parfema z Kecálburgu 3793 příspěvků 08.09.09 10:57

Jo, na Aukru pořád přihazují malé děti, švagři, kočky a křečci. :-)

Já bych se objednávku pokusila stornovat a pokud už to poslali, vymyslela bych si nějakou výmluvu, která by nepobouřila tolik jako pravda, nechala bych to poslat zpět a uhradila jim poštovné. Nic jiného mě nenapadá.

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 7 parfémů

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4115 příspěvků 08.09.09 12:31

jasmina: jak se da na ebay zrusit prihoz? :-o a nebude me pak prodejce mit na cerne listine nebo tak neco?
(neumim moc jazyky, ebay pouzivam spis intuitivne a s pomoci google prekladace :D takze jestli tam je nekde primo napsano „zrusit prihoz“ tak ja to proste nevidim, musela bych si tam prelozit vsechno, abych to nasla)

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 840 vzorků V tužebníku 46 parfémů

B4rča
Parfémová maniačka 825 příspěvků 08.09.09 14:40

na mail neodpovídaj, telefon neberou. Tak já už teda nevim. Prostě jim napíšu ještě jeden mail, že objednávku stornuju, jestli si to přečtou, s tím už nic nenadělám. Berte to jako varování a tomuto eshopu se raději vyhněte… :roll:

Na poličce 19 parfémů 2 miniatury 13 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist