dilema,poradte prosim,specha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

eliska  12.03.08 19:04

damy,potrebuju opet radu.muzu koupit za vybornou cenu parfem a rozhoduju se mezi:bvlgari poure femme,bvlgari voila de jasmin a D&G feminine.problem je v tom ze tyhle vsechny tri jsem kdysi ocichavala a vim ze se mi libily ale presne si to nevybavim.a rozhodnout se musim do zitrka takze nemuzu nekde jit na cichanou.napisu sem co pouzivam ted v posledni dobe rada,treba mi pak snaz poradite.takze:j.lo glow,noa,white musk z body shopu.tyhle pouzivam na bezny noseni nejcasteji.moc de­kuju

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 12.03.08 19:10

Pour Femme! Trochu ruze, trochu jazminu, trochu caju, niekto citi puder, komplexna, zenska vona. Klasa!
Voile je dost biedny jazmin a D&G…vsetky D&G sa mi zdali nic moc.

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

eliska  12.03.08 19:15

dekuju za reakci! budu mit dneska tezky spani:-)) ja se bojim ze ten jasmin bude slaboucky,jako cela ta vune ze rychle vyprcha a to nemam rada.a ta gabbana vim ze mi jednou prisla moc dobra kdyz jsem k ni cichala.bohuzel nevim proc.jo a navic ma ve slozeni bramborik,stejne jako moje milovana pure od jil sander..ale to je asi blbost ze by se mi kvuli tomu libila.ted si ji nevybavim vubec.treba ada si to precte a neco poradi

atyzek
Nevyléčitelná závislačka 1070 příspěvků 12.03.08 19:32

Já bych šla do D&G feminine, je to malinko styl Jlo Glow. Feminine je hodně ženská a mošusová, taková čistota, ale je taky výrazná, pro mě moc příjemná.

Na poličce 31 parfémů 3 miniatury 13 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 12.03.08 19:37

D&G Feminine je poměrně výrazná, jsou tam tuším aldehydy, tak je taková ostřejší - není to stejný styl jako Pure nebo Bvlgari Femme. Bvlgari Femme je z těch tří nejbezpečnější volba. (Jasmín, jak píše Benvenuta, není nic moc.)

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Scarlet  12.03.08 20:07

bvlgari poure femme nedoporučuji a právě pro ten jasmín, udělalo se mi z něj špatně

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 12.03.08 20:19
Scarlet píše:
bvlgari poure femme nedoporučuji a právě pro ten jasmín, udělalo se mi z něj špatně

S tím souhlasím - je zákeřná - taky mne z ní natahuje…zpočátku ujde, ale rozleží se divně, nepříjemně…Já bych byla pro DG

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 12.03.08 21:04

Co lidí, to názorů… Přikláním se k Pour Femme. Voile je taková obyčejná a červená DG je na mně příšerně křiklavá.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 12.03.08 21:07

D&G Feminine je ta s cervenym vrchnakom? Tak to som si ich poplietla. Tak ta je hrozna, tu v ziadnom pripade neodporucam.

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 12.03.08 21:22

Bvlgari voila de jasmin je něžná, jemná, ale slabounká výdrž, a jasmín v ní necítím, ostatní neznám. Přeji šťastnou ruku :)

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 12.03.08 21:24

Nebo jsem to popletla spíš já… To bude ta bílá, ta docela jde, ale stejně jsem pořád pro Bvlgari

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 12.03.08 21:43

Bvlgari PF sa javí ako taka vyvazena vona, ale nemohla som ju mat na sebe viac ako päť minut…ako pise Kerze, je zakerna…nemusi ti vobec sadnut. Alebo naopak :-) Ostatne nepoznam.

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

eliska  12.03.08 21:57

ta gabbana neni ta cervena.je v pruhlednym hodne jednoduchym f;akonu.takze vyrazuju voila a vaham mezi pf a DG

Mirka V.  12.03.08 22:06

Jednoznačně Feminine,krásná dlouhotrvající,pro dokonalý pocit čistoty.

Fleur  12.03.08 22:40

Bvlgari Pour femme je jednou z mých stálic, okolí si zatím nestěžovalo; hlavní dojem je růže, která ve splynutí s jasmínem přechází ke konci lehce do pudrova. Voile de jasmin patří podle mne k „bezkonfliktním“ vůním - nepůsobí lacině, určitě se z ní nikomu neudělá zle, ale na druhou stranu není nijak výrazná a drží snad ještě méně než kolínské vody od Bvlgari.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist