Dioptrické brýle

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Roza
Parfémová maniačka 897 příspěvků 29.01.11 15:24
Dioptrické brýle

Kupuji dioptrické brýle na stránkách http://www.zennioptical.com. Ceny jsou tam tak úžasné, že jsem už nakoupila asi 10 kousků. Například tyto http://www.zennioptical.com/#…[from]=6&price[to]=7 mám připlacený antireflex a výsledná cena 250kč bez poštovného. Většinou objednám tak 3 kousky najednou, aby se poštovné asi 200,– kč celkem moc neodrazilo v ceně brýlí. Možná můj tip někomu pomůže, já jsem nadšená. Na stránkách jsou rozměry brýlí, takže jsem u první objednávky změřila svoje brýle a koupila podobný tvar, abych šla na jistotu.

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 15 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Reakce:

Smidlik
Nevyléčitelná závislačka 1643 příspěvků 29.01.11 17:28

Tak to jsou úžasné stránky, zrovna jsem se dala do nošení čoček, ale brýle za takovou cenu … :whistle:

Na poličce 90 parfémů 8 miniatur 27 odstřiků 21 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 31.01.11 07:21

rozo a to tam kupuješ rámečky nebo i skla? :conf: Brýle jsou tam krásné a za facku,to co koupím tady cca za 6000 tak podobné tady cca 500 což je rozdíl jako hrom.Rozo a jsou ty rámečky kvalitní?

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Smidlik
Nevyléčitelná závislačka 1643 příspěvků 29.08.11 07:01

Nebude někdo objednávat? :whistle: :whistle: :whistle:

Na poličce 90 parfémů 8 miniatur 27 odstřiků 21 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Alanna
Učednice 145 příspěvků 29.08.11 07:58

No, to teda hledím jak puk :speechless: Mám 4 dioptrie, takže mívám odlehčená skla a moje brýle vyjdou na min 5000, ale tohle bych fakt prubla!

Na poličce 2 parfémy 2 miniatury 17 odstřiků 26 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 29.08.11 08:07

taky bych to prubla, ale nevím jak změřit ty svoje brýle,nějak se v tom nevyznám,potře­bovala bych návod pro blbce :conf: ceny jsou fakt skvělý.Jestli jsem to pochopila správně, tak roza kupovala včetně skel. To se zadají do objednávky dioptrie jaké mám? :conf:

andry
sv. Parfema z Kecálburgu 6753 příspěvků 29.08.11 08:10

mě by teda taky zajímaly reference. plus nevím, jestli je chyba u nich nebo u mě, ale nejde mi zobrazit celý okno s vysvětlivkama k typům skel, což by mě docela zajímalo. mám jen dolní půlku a nejde posunout.
cena je fakt lákavá, ale 4 dioptrie už jsem přetáhla a podstatou brýlí když už je přes ně dobře vidět, ne za ně ušetřit. pokud by to stálo za to, je to geniální, ale jinak.....

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

andry
sv. Parfema z Kecálburgu 6753 příspěvků 29.08.11 08:12
popelka píše:
taky bych to prubla, ale nevím jak změřit ty svoje brýle,nějak se v tom nevyznám,potře­bovala bych návod pro blbce :conf: ceny jsou fakt skvělý.Jestli jsem to pochopila správně, tak roza kupovala včetně skel. To se zadají do objednávky dioptrie jaké mám? :conf:

popelko, návod pro blbce tam je, klikni na otazníček u nápisu „frame size“.
ano, zadají. asi optimálně z toho papíru od očaře do optiky. při objednávce vybereš z možností a doplníš hodnoty.

Alanna
Učednice 145 příspěvků 29.08.11 08:23

Andry, promiň!!!! Omylem jsem místo postu poslala tobě soukromou zprávu :angry: Bože, jak mně už hrabe :bang:

andry
sv. Parfema z Kecálburgu 6753 příspěvků 29.08.11 08:26
Alanna píše:
Andry, promiň!!!! Omylem jsem místo postu poslala tobě soukromou zprávu :angry: Bože, jak mně už hrabe :bang:

v pohodě ;)

takže ad dotaz, já pochopila, že odlehčená skla (polycarbonate) jsou za příplatek 9 dolarů, + antireflex 4.95 dolarů. tenčená skla jsou ta s těmi indexy, čím vyšší číslo, tím tenčí sklo, doporučuje se to od -4/+3 dioptrií, aby to tenčení bylo vůbec znát. toliko co jsem pobrala z vysvětlivek.

Alanna
Učednice 145 příspěvků 29.08.11 08:37

Já mám na jednom oku čtyři, na druhém čtyři a čtvrt, takže to bych určitě odlehčené brala a i s dalšími devíti dolary je to cena naprosto neskutečná :mrgreen: Ještě na to pustím manžela, ale ten mě na sto pro odradí :smack:

andry
sv. Parfema z Kecálburgu 6753 příspěvků 29.08.11 08:40

ale ber v potaz, že je to z USA a mysli na naše milé celníky
a doporučuju k tomu přidat i ten antireflex..

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 29.08.11 08:43

andry díky,prozkoumám to, za ty prachy by to stálo. :)

Alanna
Učednice 145 příspěvků 29.08.11 08:45
andry píše:

Víš, jak to funguje? Já dovážím z EU, takže clo nepltím, platí se teď clo na vše?

andry
sv. Parfema z Kecálburgu 6753 příspěvků 29.08.11 08:49
Alanna píše:
andry píše:
Víš, jak to funguje? Já dovážím z EU, takže clo nepltím, platí se teď clo na vše?

na zboží ze zemí mimo EU v hodnotě nad 22 eur bez poštovného se platí clo a DPH. plus jakysi poplatky poště - plná moc 180 Kč atd., viz různá vlákna tady na fóru. obecně bych řekla, že pokud nemáš štěstí, že to celníci přehlídnou, tak trvá asi měsíc, než ti to dojde a docela se to prodraží.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist