*DIOR

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Flimsina
Učednice 134 příspěvků 21.04.11 18:40
*DIOR

Jaké máte zkušenosti s jednotlivými parfémy od Diora? Já mám doma addict eau fraiche, je to odlehčenina klasického addictu. Mám zálusk na poison elixir a nevím nevím ale láká mě Addict 2 summer litchi

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ukázat značku Dior

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 18 Další »
Reakce:

moajli
sv. Parfema z Kecálburgu 3125 příspěvků 27.04.11 14:25

Miluji hlavně diorovskou klasiku
Miss Dior ještě před reformulací.....ale líbí se mi i po
Diorella
Poison .....první dvě moje stálice :heart:

stále diskutované, po reformulaci hodně zavrhované ale přesto si opět dokázaly najít své příznivkyně…

Na poličce 42 parfémů 6 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 11 parfémů

cruela.devil
Znalkyně 291 příspěvků 27.04.11 14:32
moajli píše:
Miluji hlavně diorovskou klasiku
Miss Dior ještě před reformulací.....ale líbí se mi i po
Diorella
Poison .....první dvě moje stálice :heart:stále diskutované, po reformulaci hodně zavrhované ale přesto si opět dokázaly najít své příznivkyně…

Klasika je klasika, naprosto souhlasím :heart:

Na poličce 24 parfémů 15 miniatur 35 odstřiků 32 vzorků V tužebníku 23 parfémů

Flimsina
Učednice 134 příspěvků 27.04.11 15:04

jo voní krásně :) Já mám ale zálusk na pure poison elixír a miss chérie novou

Flimsina
Učednice 134 příspěvků 27.04.11 20:10

holky nevíte kolik toho má společeného J'Adore l'Or s původní J'Adore? Původní J'Adore mi moc nevoní a zajímá mě ten nový

Tana1112
sv. Parfema z Kecálburgu 5162 příspěvků 28.04.11 11:34
Flimsina píše:
holky nevíte kolik toho má společeného J'Adore l'Or s původní J'Adore? Původní J'Adore mi moc nevoní a zajímá mě ten nový

Nemají společného nic.

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Flimsina
Učednice 134 příspěvků 28.04.11 11:37

miss chérie ta prví v odkaze. Ta je nejlepší. A s tím J'Adore l'Or to zkusím. Vypadá že by mohl vonět :)Ten původní mi moc nevoněl :(

Luci23
Parfémová maniačka 712 příspěvků 28.04.11 21:43

Já mám moc ráda Diora :) Hypnotic, Addict, Miss dior Chérie edp, Hypnotic eau sensuelle, J´adore, …je fakt, že na mně nejlépe drží právě Diorky. Tedy kromě Miss dior Chérie, ta moc ne. Ale jinak jsem vděčnou fanynkou :) Líbí se mi i klasický poison…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 20 parfémů

Evulik
sv. Parfema z Kecálburgu 9233 příspěvků 29.04.11 08:06
Flimsina píše:

tak podľa mňa majú spoločné to, že sú to rýdzo kvetinové vône (ja osobne v nich určitú symbiózu cítim). Komu dvíha žalúdok J'Adore, tomu bude s velkou pravdepodobnosťou zle aj z tej novinky l'Or :conf:

Na poličce 85 parfémů 14 miniatur 19 odstřiků 111 vzorků V tužebníku 5 parfémů

alin
sv. Parfema z Kecálburgu 4177 příspěvků 29.04.11 10:58
Evulik píše:
Flimsina píše:
tak podľa mňa majú spoločné to, že sú to rýdzo kvetinové vône (ja osobne v nich určitú symbiózu cítim). Komu dvíha žalúdok J'Adore, tomu bude s velkou pravdepodobnosťou zle aj z tej novinky l'Or :conf:

L´Or je celkom vydarená a nekonfliktná kvetinovo-vanilková vôňa. Vanilka je podobná tej v Cineme. Pre mňa je J´Adore L´Or príliš obyčajná až nudná, takže by som si ju, bez ohľadu na to, koľko stojí, nekupovala. S J´Adore sú podľa mňa dosť odlišné. Takže si nemyslím, čo písala Evulik. Keby mi niekto podaroval J´Adore, išla by z domu. Keby L´Or, tak si ju nechám :D .

Na poličce 71 parfémů 7 miniatur 55 odstřiků 194 vzorků V tužebníku 12 parfémů

alin
sv. Parfema z Kecálburgu 4177 příspěvků 29.04.11 11:08

A ešte k téme, vydarená a málo spomínaná vôňa tejto značky je aj Dioressence - nádherná zelená chyprovka. Mali ju aj v Marionnaud v auparku, kde som ju chodila ovoniavať, ale už tam nie je (zrejme sa im pokazila, lebo, kto by už len starodávne a nemoderné chypré kupoval :mrgreen: ).

Na poličce 71 parfémů 7 miniatur 55 odstřiků 194 vzorků V tužebníku 12 parfémů

Flimsina
Učednice 134 příspěvků 29.04.11 15:12
alin píše:
Evulik píše:
Flimsina píše:
L´Or je celkom vydarená a nekonfliktná kvetinovo-vanilková vôňa. Vanilka je podobná tej v Cineme. Pre mňa je J´Adore L´Or príliš obyčajná až nudná, takže by som si ju, bez ohľadu na to, koľko stojí, nekupovala. S J´Adore sú podľa mňa dosť odlišné. Takže si nemyslím, čo písala Evulik. Keby mi niekto podaroval J´Adore, išla by z domu. Keby L´Or, tak si ju nechám :D .

no cinéma mě taky moc nenadchla. Ale ten J´adore L´Or musím zkusit teda když jsi o ní tak pěkně psala :)

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23999 příspěvků 01.05.11 17:56
Flimsina píše:

Původní J'Adore a ani žádná z jeho odnoží mi nevoní, ale novinka J'Adore l'Or mi voní hodně. Zkoušela jsem zatím sice jenom dvakrát, přesto mě zaujala natolik, že už ji mám v tužebníku. Krásná vůně!
A ostatní Diory, které znám:
Hypnotic Poison - miluju ho a proto ho taky mám. Nenosím ho často, ale když na něj dostanu chuť, tak se rozplývám blahem. Nejkrásnější je v teple a horku. Znám i Elixír, líbí se mi taky, ale bohatě mi stačí toaletka.

Poison - také ho mám a platí to stejné, co jsem psala u Hypnouše. Obě tyto vůně asi zůstanou na mé polici stále.

Midnight Poison - v podstatě se mi líbí, ale nosit ho nebudu. Příliš mě neoslovuje, a to ani verzi Elixír. Vylézá z něj na mně pánský tón.

Addict - zatím mě nedostal do svých spárů, ovšem pořád mě přitahuje. Asi bych ho mohla nosit v teple, kdy se mi líbí mnohem víc než v zimě.

Addict 2 - před časem jsem nad ním uvažovala. Není špatný. Lehká ovocno-květinová vůně na letní polévání se.

Addict Eau Fraiche - tento odlehčený Addict jsem pořídila naslepo a rychle jsem se ho musela zbavit. Absolutně mi nevoní!

Na poličce 61 parfémů 0 miniatur 21 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 23 parfémů

Flimsina
Učednice 134 příspěvků 01.05.11 18:13

no teda…tak další parfém na seznamu :D j´adore L´or musím vyzkoušet :)

Andorra
Parfémová maniačka 781 příspěvků 04.05.11 12:53

..A já Poison !! (Musím vyzkoušet :wink: )

Na poličce 5 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 6 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 18 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist