*DIOR

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Flimsina
Učednice 134 příspěvků 21.04.11 18:40
*DIOR

Jaké máte zkušenosti s jednotlivými parfémy od Diora? Já mám doma addict eau fraiche, je to odlehčenina klasického addictu. Mám zálusk na poison elixir a nevím nevím ale láká mě Addict 2 summer litchi

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ukázat značku Dior

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 18 Další »
Reakce:

moajli
sv. Parfema z Kecálburgu 3125 příspěvků 27.04.11 14:25

Miluji hlavně diorovskou klasiku
Miss Dior ještě před reformulací.....ale líbí se mi i po
Diorella
Poison .....první dvě moje stálice :heart:

stále diskutované, po reformulaci hodně zavrhované ale přesto si opět dokázaly najít své příznivkyně…

Na poličce 45 parfémů 12 miniatur 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 11 parfémů

cruela.devil
Znalkyně 291 příspěvků 27.04.11 14:32
moajli píše:
Miluji hlavně diorovskou klasiku
Miss Dior ještě před reformulací.....ale líbí se mi i po
Diorella
Poison .....první dvě moje stálice :heart:stále diskutované, po reformulaci hodně zavrhované ale přesto si opět dokázaly najít své příznivkyně…

Klasika je klasika, naprosto souhlasím :heart:

Na poličce 24 parfémů 15 miniatur 35 odstřiků 32 vzorků V tužebníku 23 parfémů

Flimsina
Učednice 134 příspěvků 27.04.11 15:04

jo voní krásně :) Já mám ale zálusk na pure poison elixír a miss chérie novou

Flimsina
Učednice 134 příspěvků 27.04.11 20:10

holky nevíte kolik toho má společeného J'Adore l'Or s původní J'Adore? Původní J'Adore mi moc nevoní a zajímá mě ten nový

Tana1112
sv. Parfema z Kecálburgu 5087 příspěvků 28.04.11 11:34
Flimsina píše:
holky nevíte kolik toho má společeného J'Adore l'Or s původní J'Adore? Původní J'Adore mi moc nevoní a zajímá mě ten nový

Nemají společného nic.

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 9 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Flimsina
Učednice 134 příspěvků 28.04.11 11:37

miss chérie ta prví v odkaze. Ta je nejlepší. A s tím J'Adore l'Or to zkusím. Vypadá že by mohl vonět :)Ten původní mi moc nevoněl :(

Luci23
Parfémová maniačka 712 příspěvků 28.04.11 21:43

Já mám moc ráda Diora :) Hypnotic, Addict, Miss dior Chérie edp, Hypnotic eau sensuelle, J´adore, …je fakt, že na mně nejlépe drží právě Diorky. Tedy kromě Miss dior Chérie, ta moc ne. Ale jinak jsem vděčnou fanynkou :) Líbí se mi i klasický poison…

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 20 parfémů

Evulik
sv. Parfema z Kecálburgu 9231 příspěvků 29.04.11 08:06
Flimsina píše:

tak podľa mňa majú spoločné to, že sú to rýdzo kvetinové vône (ja osobne v nich určitú symbiózu cítim). Komu dvíha žalúdok J'Adore, tomu bude s velkou pravdepodobnosťou zle aj z tej novinky l'Or :conf:

Na poličce 87 parfémů 19 miniatur 19 odstřiků 112 vzorků V tužebníku 8 parfémů

alin
sv. Parfema z Kecálburgu 4176 příspěvků 29.04.11 10:58
Evulik píše:
Flimsina píše:
tak podľa mňa majú spoločné to, že sú to rýdzo kvetinové vône (ja osobne v nich určitú symbiózu cítim). Komu dvíha žalúdok J'Adore, tomu bude s velkou pravdepodobnosťou zle aj z tej novinky l'Or :conf:

L´Or je celkom vydarená a nekonfliktná kvetinovo-vanilková vôňa. Vanilka je podobná tej v Cineme. Pre mňa je J´Adore L´Or príliš obyčajná až nudná, takže by som si ju, bez ohľadu na to, koľko stojí, nekupovala. S J´Adore sú podľa mňa dosť odlišné. Takže si nemyslím, čo písala Evulik. Keby mi niekto podaroval J´Adore, išla by z domu. Keby L´Or, tak si ju nechám :D .

Na poličce 71 parfémů 7 miniatur 55 odstřiků 194 vzorků V tužebníku 12 parfémů

alin
sv. Parfema z Kecálburgu 4176 příspěvků 29.04.11 11:08

A ešte k téme, vydarená a málo spomínaná vôňa tejto značky je aj Dioressence - nádherná zelená chyprovka. Mali ju aj v Marionnaud v auparku, kde som ju chodila ovoniavať, ale už tam nie je (zrejme sa im pokazila, lebo, kto by už len starodávne a nemoderné chypré kupoval :mrgreen: ).

Na poličce 71 parfémů 7 miniatur 55 odstřiků 194 vzorků V tužebníku 12 parfémů

Flimsina
Učednice 134 příspěvků 29.04.11 15:12
alin píše:
Evulik píše:
Flimsina píše:
L´Or je celkom vydarená a nekonfliktná kvetinovo-vanilková vôňa. Vanilka je podobná tej v Cineme. Pre mňa je J´Adore L´Or príliš obyčajná až nudná, takže by som si ju, bez ohľadu na to, koľko stojí, nekupovala. S J´Adore sú podľa mňa dosť odlišné. Takže si nemyslím, čo písala Evulik. Keby mi niekto podaroval J´Adore, išla by z domu. Keby L´Or, tak si ju nechám :D .

no cinéma mě taky moc nenadchla. Ale ten J´adore L´Or musím zkusit teda když jsi o ní tak pěkně psala :)

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23742 příspěvků 01.05.11 17:56
Flimsina píše:

Původní J'Adore a ani žádná z jeho odnoží mi nevoní, ale novinka J'Adore l'Or mi voní hodně. Zkoušela jsem zatím sice jenom dvakrát, přesto mě zaujala natolik, že už ji mám v tužebníku. Krásná vůně!
A ostatní Diory, které znám:
Hypnotic Poison - miluju ho a proto ho taky mám. Nenosím ho často, ale když na něj dostanu chuť, tak se rozplývám blahem. Nejkrásnější je v teple a horku. Znám i Elixír, líbí se mi taky, ale bohatě mi stačí toaletka.

Poison - také ho mám a platí to stejné, co jsem psala u Hypnouše. Obě tyto vůně asi zůstanou na mé polici stále.

Midnight Poison - v podstatě se mi líbí, ale nosit ho nebudu. Příliš mě neoslovuje, a to ani verzi Elixír. Vylézá z něj na mně pánský tón.

Addict - zatím mě nedostal do svých spárů, ovšem pořád mě přitahuje. Asi bych ho mohla nosit v teple, kdy se mi líbí mnohem víc než v zimě.

Addict 2 - před časem jsem nad ním uvažovala. Není špatný. Lehká ovocno-květinová vůně na letní polévání se.

Addict Eau Fraiche - tento odlehčený Addict jsem pořídila naslepo a rychle jsem se ho musela zbavit. Absolutně mi nevoní!

Na poličce 69 parfémů 0 miniatur 23 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Flimsina
Učednice 134 příspěvků 01.05.11 18:13

no teda…tak další parfém na seznamu :D j´adore L´or musím vyzkoušet :)

Andorra
Parfémová maniačka 781 příspěvků 04.05.11 12:53

..A já Poison !! (Musím vyzkoušet :wink: )

Na poličce 5 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 6 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 18 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist