Dior Addict 2 Eau Fraiche

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 11.08.09 19:04
Dior Addict 2 Eau Fraiche
:roll:

Dior Addict 2 Eau Fraiche

http://www.fragrantica.com/perfume/Dior … -6687.html

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

RobertaRight
Učednice 97 příspěvků 11.08.09 19:34

Jé to mi nějak uniklo.. koukám, že zelená, to bude asi ještě citrusovější hádám :(

Na poličce 2 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 1 parfém

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 11.08.09 19:39

:evil:ADDICT je jen jeden a hotovo!!!…
(teda na tu „2“ jsem zvědavá, až ji testnu)

…to je to samý, jako Angé ou Démon a k němu přicmrdlý na prd odnože… :evil: :roll:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

ledifia
sv. Parfema z Kecálburgu 2259 příspěvků 11.08.09 19:47

Miru, ty jsi Addict 2 ještě nezkoušela?
No to tě asi klepne - s Addictem snad nejsou ani bratranci z třetího kolena.

Na poličce 50 parfémů 1464 miniatur 30 odstřiků 498 vzorků V tužebníku 141 parfémů

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5744 příspěvků 11.08.09 19:50

To teda fakt ne :twisted: . Ale 2. je pěkná svěženka. Na můj vkus kapku předražená (vzhledem k výdrži) :roll: .

Na poličce 53 parfémů 18 miniatur 24 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

ledifia
sv. Parfema z Kecálburgu 2259 příspěvků 11.08.09 19:53

No právě, sice by byl na mě moc dívčí, ale docela se mi líbil. Už vidím, jak se AddictFan Miru bude šklebit, až zjistí, co je to zač. :lol:

Ale teda pak nechápu tu verzi Eau Fraiche - to snad u tohoto typu vůně ani není potřeba…

Na poličce 50 parfémů 1464 miniatur 30 odstřiků 498 vzorků V tužebníku 141 parfémů

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5744 příspěvků 11.08.09 19:59

Hmmm.. Mám obavy, že její krevní skupina to nebude. Teprve teď jsem našla debatu v „Co jste dneska zkoušely“ a tuším, že si Miru opět bude připadat jako vyžehlená čoko bloncka :lol: ..

Na poličce 53 parfémů 18 miniatur 24 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 11.08.09 20:20

:lol: …ty jo!, já snad vyjedu extra do Praglu a musím zkusit tu „2“ku!… :roll: :D

ledifia
sv. Parfema z Kecálburgu 2259 příspěvků 11.08.09 20:27
:nono:

Intense77
Znalkyně 302 příspěvků 11.08.09 21:51
....

He he si Dior robí halušku alebo sa obracia v hrobe. No neviem ako z tohto ľahkého parfumu spravia ešte ľahší parfum.

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 11.08.09 22:00
ledifia píše:
Ale teda pak nechápu tu verzi Eau Fraiche - to snad u tohoto typu vůně ani není potřeba…

Ano, to jsem měla v úmyslu napsat… :lol: Vaří z vody, protože nemaj nový nápady, asi…

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 11.08.09 22:51

…tohle mi přijde postavený na hlavu…!:
když se povede vůně(Addict, Angé ou Démon…),
tak mají zůstat jediný a jedinečný a basta!..
A když vytvořit něco podobného, tak ale s jiným názvem(resp. úplně jinou vůni)

• znalec/čuchač pozná stejný základ, či více podobných složek jako u určité vůně vydané o něco dřív(a pak záleží na něm, zda se mu vůně líbí taková , jaká je ona samotná a ne ve srovnání se svojí předchůdkyní, ale „neznalci“ to nepoznají - těm se buď vůně líbí nebo nelíbí…)

… mě to vadí, tu vůni původní to v podstatě degraduje, a ty nově vzniklé odnože si rovnou zaškatulkuju - z 99% oprávněně - do špatných rádoby odnoží…)

…nevím, jestli jsem se vymáčkla dost srozumitelně..?. :shock: :roll: :oops: ,
ale odnože, další varianty jedné určité vůně jsou polívky „ze sekyrky“ = nedá se to jíst… :evil:

…nevím, jestli L´Instant…?
L´Instant Magic a L´Instant Magic Elixir jsou také odnože
L´Instantu?, nebo to jsou samostatné vůně?
(každopádně všechny tři jsou povedené, každá jinak krásná)

Hailstone
Nevyléčitelná závislačka 1825 příspěvků 12.08.09 19:36

Miru mi mluvíš z duše. Addict jsem znala dřív 2 a když jsem vyzkoušela A. , tak jsem stála v parfumce a nechápavě jsem kroutila hlavou. Čekala bych něco úplně jiného . Voní krásně a dvojka se k němu nemůže jít ani postavit. A výdrž? To si dělají srandu, že stojí skoro 2 tisíce.Ten zelený si radši nepůjdu ani očichat, páč na to kašlu. To už bude jako Colors Of Addict .
2 je jasná sladká růžová vodička, začátek citrus , pro mě jediný plus jsou frézie / ty miluju a pořád hledám ve vůních tu opravdovou, ve dvojce mizerná syntetika /jenže je děsně přeslazená ovocem a v základu, když se budu moc snažit, tak ucítím trošinku vanilin.Pižmo mi tu nesedí… :?

Jako polévačku do auta a do práce.. na to abych nikoho neotrávila, klidně…ale za 2 litry v žádném případě…
A rozhodně bych ho pojmenovala úplně jinak a hlavně narvala do úplně jiného flakonu.

Na poličce 53 parfémů 23 miniatur 34 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 1 parfém

Violette
Parfémová maniačka 745 příspěvků 13.08.09 09:35

Tak já zase Addict ani Ange Ou Demon nesnesu. Z Addictu jsem měla bolení hlavy a žaludek jak na vlnách. Ange ou Demon zase vnímám jako něco hodně syntetického a mému nosu nepříjemného. Addict 2 a Addict 2 Shine se mi líbí mnohem víc. Ještě že máme každá jiný nos, jinak bychom nosily všechny stejné vůně :wink:

Na poličce 24 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 13.08.09 10:12

Violette , …to je právě TO…! …vždycky mě na mojí nejlepší kámošce udivuje, příjemně překvapuje a znovu utvrzuje v tom, že každá vůně si najde svého nositele…!
(já se něčím šplíchnu a mám z toh skončení…! a navoní se kámočka a slastně přivírá oči…!) :D

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist