Dior Cherie - kterou? POMOOOC!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tigra
sv. Parfema z Kecálburgu 5105 příspěvků 16.10.10 21:44
Dior Cherie - kterou? POMOOOC!

Pomoc! Holky, ségra by si přála Miss Dior Cherie - ale ona je parfémový mimochod, takže vůbec neví, kterou z těch tří, co existují (jestli ne víc…). Podle Adiných recenzí to nedokážu posoudit, na EdT tady recenze není a mne neoslovuje ani jedna, abych se rozhodla sama.
Dokážete mi poradit?
Klidně vycházejte z těchto dvou věcí:
1. zřejmě to bude ta nejběžněji dostupná verze (ségra bydlí ve větším městě, ale není to Brno :D)

2. jinak ona používá DG Light Blue, něco hnědého od Avonu, DKNY night (černé jabko), nejaké „klasické“ Diory, vyloženě svěží vůni jsem u ní nikdy neviděla, Modrý Mor je její největší odvaz

A není to už žádná puberťanda, teda už dááávno ne… :D

No a ještě pokud byste mi poradily, kde ji koupit buď hodně levně, anebo aspoň v nějaké pěkné dárkové sadě, do Vánoček času dosti.

Děkuji všem radilkám, i těm s penisem :D .

Na poličce 1 parfém 32 miniatur 28 odstřiků 107 vzorků V tužebníku 253 parfémů
Reakce:

Fleur  16.10.10 22:02

Možná tedy Miss Dior Chérie L´Eau (taková nazelenalá), neboť ta není tak specifická; Miss Dior Chérie EdP a EdT jsou narůžovělé a výrazně je v nich cítit jahoda a popcorn. Na kůži mám lepší zkušenost s verzí EdT (EdP se na mně zvrhla v dezinfekční tóny). Dostupnost je, myslím, u těchto tří verzí stejná, takže ta klíčem k výběru asi nebude.

Tigra
sv. Parfema z Kecálburgu 5105 příspěvků 21.10.10 18:44

Tak jsem dnes zkoušela Chloe, tedy původně jsem myslela, že Love, protože jsem si o ni řekla prodavačce, ale když teď koukám na obrázek, tak bych řekla, že mi to stříkala z toho nízkého flakonku s mašlí.
Ale podle vašich recenzí jsou si podobné, tak to ještě prověřím. Nicméně k věci: napadlo mne, že než bych se jí trefovala do jednoho ze tří Diorů, ze kterých by byla třeba potom zklamaná, že bych jí koupila tohle (ať Love, nebo tu původní), protože to se líbí i mně.

Bude se jí to líbit? Prosím (především) poživatelky Chérií o hodnocení......

Fleur  21.10.10 19:00

Nejsem ani poživatelka ani použivatelka Miss Dior Chérií, ani různých Chloé, nicméně mi tyto vůně přijdou od sebe dosti vzdálené a asi bych se je vzájemně nepokoušela nahradit.

Tigra
sv. Parfema z Kecálburgu 5105 příspěvků 21.10.10 19:54

Jejda, koukejte, co najde google, když se ho zeptáte na Chloe Love! :shock: :shock: :mrgreen: http://www.google.cz/images?… … 78&bih=576

To jí kupovat nebudu, možná švagrovi…

Fleur  21.10.10 19:59

Přečti si, jak různě je hodnocena ve vláknu o novinkách - nemyslím, že by Chloé Love byla tak univerzální (i když zrovna já s třicítkou neustále koketuji - líbí se mi flakónek a vůně má pro mě hodnotu sentimentální vzpomínky na čichové zážitky z dětství).

Domes
Učednice 78 příspěvků 22.10.10 08:33

tak já myslím,že ta klasická a nejdostupnější je Miss dior Chérie edp-flakonek do zlatova.Je to i v reklamě na Miss dior Chérie :wink:

Na poličce 13 parfémů 2 miniatury 7 odstřiků 136 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Domes
Učednice 78 příspěvků 22.10.10 08:34

souhlasím s Fleur :)

Na poličce 13 parfémů 2 miniatury 7 odstřiků 136 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Evulik
sv. Parfema z Kecálburgu 9231 příspěvků 22.10.10 08:38

mne zo všetkých Miss Dior Cherie najviac voní verzia EdT… tá zelená L´Eau bola krásna na prvý počuch, ale potom sa mi strašne sprotivila, no a EdP je zas moc silne ovocná…

Na poličce 85 parfémů 14 miniatur 19 odstřiků 110 vzorků V tužebníku 7 parfémů

keara
Parfémová maniačka 538 příspěvků 01.11.10 05:47

souhlas, EdT je pro mě favoritka. původní verzi jsem měla taky a tak moc se mi nelíbila.

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 5 vzorků V tužebníku 3 parfémy

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 01.11.10 05:48

…pro mě je nejlepší Miss Dior Cherie EdP

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Gabča
Nevyléčitelná závislačka 1006 příspěvků 01.11.10 12:24
Evulik píše:
mne zo všetkých Miss Dior Cherie najviac voní verzia EdT… tá zelená L´Eau bola krásna na prvý počuch, ale potom sa mi strašne sprotivila, no a EdP je zas moc silne ovocná…

Naprostý souhlas! :wink: . O klasické EdT jsem i dlouho uvažovala a málem koupila. Kdyby mě jí někdo obdaroval, tak bych nepohrdla.. :whistle:

Na poličce 19 parfémů 1 miniatura 22 odstřiků 197 vzorků V tužebníku 2 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist