Dior Dune podivná krabička

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

wezuv
Nevyléčitelná závislačka 1104 příspěvků 14.11.12 15:41
Dior Dune podivná krabička

Zdravím ,potřebuji poradit.
Nejsem si jistá, máte zkušenosti s jinou krabičkou Diru Dune, než je k vidění v online shopech?Mkrněte prosím na fotku, co si o tom myslíte? je to padělek?
díky moc

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

dusty  14.11.12 18:48

@wezuv Vyzerá OK, moja je taká istá, kupovaná vo Fann, na fotke je zachytený aj takmer nebadateľný prechod farieb zo svetlejšej do tmavšej. Skôr by som som ale skúmala, čo je vo vnútri. :think:

wezuv
Nevyléčitelná závislačka 1104 příspěvků 14.11.12 18:59

@dusty No já mám s panem prodejcem tu zkušenost, že od něj mám pravý Chanel n.5 a má samá pozitivní hodnocení. Leží mi to na poště, tak to asi zítra převezmu a schválně sem pak napíšu,až jí budu mít v ruce a cítím jí, tak to určo poznám,znám jí z origo vialky.tak držte palce:-)

vanity
Parfémová maniačka 870 příspěvků 15.11.12 21:13

A je tá krabička taká dôležitá?
Vyzerá O.K , ako vnímaš obsah ?

Na poličce 19 parfémů 4 miniatury 10 odstřiků 50 vzorků V tužebníku 2 parfémy

wezuv
Nevyléčitelná závislačka 1104 příspěvků 15.11.12 21:31

U @vanity
Je důležitá už jsme to vysvětlila v předhozím příspěvku. Leží mi to na poště ,takže obsah zatím nemůžu nijak vnímat.. až to otevřu, což bude asi zítra nebo v pondělí budu moudřejší.

wezuv
Nevyléčitelná závislačka 1104 příspěvků 30.11.12 21:41

tak v pořádku Dune je originál. Uf taže prodejce bomber 333 nebo tak nějak na aukru mužu doporučit, zakoupila jsem u něj celkem čtyři parfémy, dva diory a dva chanely a vše origo. poslal to na dobírku.

Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist