Dior Escale Aux Marquises

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

emily
Nevyléčitelná závislačka 1780 příspěvků 06.05.10 22:25
Dior Escale Aux Marquises

Zloženie: červený pomaranč, ružové korenie, kardamon, škorica, zázvor, korenie, klinček, muškátový oriešok, koriander, elemi živica, bonzoin, amalfi citrón, tiare kvety

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 116 vzorků V tužebníku 11 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 07.05.10 00:01

ooooooo, tesim :heart: :heart: :heart:

staci, kdyz bude alespon tak povedena, jako dve predchozi

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 07.05.10 10:42

Je to tribut květům tiare a já tyhle „havajské“ vůně nemusím.

Celá ta řada Escale se mi vlastně nelíbí, čekala jsem víc.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Fanfan
sv. Parfema z Kecálburgu 6634 příspěvků 07.05.10 10:51

Zatím pro mě Escale vždy bylo spíš na úrovni neurazí - nenadchne, ale určitě vyzkouším a nečekanému překvapení se nebráním. :wink:

Na poličce 18 parfémů 5 miniatur 9 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 1 parfém

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 07.05.10 13:23

…vyškrtla bych amalfi citron a tiaré a trochu zvýšila koncentraci - a bylo by to dobrý! :mrgreen:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 07.05.10 15:48

pokud tam nebude moc tiaré, aby z ní byl bolehlav, budu ji asi potřebovat…

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 11.05.10 17:02
1Miru píše: …vyškrtla bych amalfi citron a tiaré a trochu zvýšila koncentraci - a bylo by to dobrý! :mrgreen:

Amalfi citron je teď oblíbená ingredience.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 24006 příspěvků 21.05.10 21:28
macska píše:
pokud tam nebude moc tiaré, aby z ní byl bolehlav, budu ji asi potřebovat…

S tiaré to vidím podobně, ale vůně mě asi bude zajímat. :P

Na poličce 61 parfémů 0 miniatur 21 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 24 parfémů

Panenka
Parfémová maniačka 748 příspěvků 22.05.10 07:55
Fanfan píše:
Zatím pro mě Escale vždy bylo spíš na úrovni neurazí - nenadchne, ale určitě vyzkouším a nečekanému překvapení se nebráním. :wink:

Mám to podobně - i Portofino i Pondichery byly sice ok, ale k nákupu mě nesváděly. Tohle složení ale vypadá celkem netuctově, takže určitě vyzkouším, až na ni někde narazím, a nechám se překvapit.

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 37 vzorků V tužebníku 2 parfémy

plevanka
sv. Parfema z Kecálburgu 2020 příspěvků 26.05.10 15:13

Ještě že to není Parquises, čert aby se v těch názvech vyznal :D

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 124 vzorků V tužebníku 1 parfém

Uživatel je onlinejerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 16.06.10 19:55

Už je v Sephoře a Douglasu - a je nádherná :heart:

Na poličce 48 parfémů 3 miniatury 13 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 20 parfémů

dias
Učednice 168 příspěvků 17.06.10 19:37

Tak mě tedy (v Sephoře) moc neokouzlila. Jako nadšená majitelka dvou předchozích Escale jsem se ji vypravila vyzkoušet (a možná nejen to …) s těmi nejlepšími úmysly a v rozechvělém očekávání - ale nechala jsem ji tam :? . Připadá mi z té trojice nejméně originální a poměrně fádní, zkrátka mě vůbec neoslovila.

To už mě víc zaujal oranžový S. T. Dupont Essence Pure ICE (mimochodem za cenu méně než poloviční); sice je v něm cosi, co mi vadí, a od neustálého očichávání zápěstí mi slzí oči ještě teď po několika hodinách, ale rozhodně ve mně zanechal hlubší stopu :)

Na poličce 594 parfémů 70 miniatur 210 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

delfin32
Parfémová maniačka 748 příspěvků 18.06.10 17:01

Děkuji, dias, za zpravodajství - doufám, že jsi očichávala doma a ne někde ve světě :wink:

Pídila jsem se po ní minulý týden neúspěšně, takže během víkendu hurá do Sephory a uvidím, jestli budu moc smutnit, že mi někdo vyfoukl ten poslední odstřik od Hafíka 8)

Předchozí se mi totiž líbily obě a Portofino má u mne v posledních dnech největší úbytek stavu ze všech flakonů :D

Na poličce 21 parfémů 0 miniatur 19 odstřiků 147 vzorků V tužebníku 75 parfémů

dias
Učednice 168 příspěvků 18.06.10 22:37
delfin32 píše:
Děkuji, dias, za zpravodajství - doufám, že jsi očichávala doma a ne někde ve světě :wink:

Bez obav :P , byla to ostravská Sephora v Avionu :)

Na poličce 594 parfémů 70 miniatur 210 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

delfin32
Parfémová maniačka 748 příspěvků 19.06.10 11:41

Tak jsem na tom podobně jako dias včetně testování Duponta, který stál hned vedle!

Nemůžu říci ani to oblíbené „neurazí-nenadchne“, protože s tímhle se u Diorů opravdu nepředvedli.
Hlava se mi nelíbila ani trochu, ovšem abych jim pouze nekřivdila - snažili se předvést u letní vůně aspoň něco jiného než obvyklý citrusový nebo melounový nástup. Takže ano, za snahu o originalitu dávám kladný bod, ale jelikož mi tím vůbec nepadli do mé citrusově-bylinné chuti :wink: , tak jim ten bod za snahu hned zase beru :lol:

Srdce bylo už snad v kategorii „neurazí-nenadchne“ a dále jsem se nepropracovala, neboť jsem nebyla natolik prahnoucí po dalších dojmech z téhle vůňky, takže jsem raději dala přednost spše.

P.S. Narozdíl od Diora - Dupont: Essence Pure ICE přežil na druhé ruce i sprchu :wink:

Na poličce 21 parfémů 0 miniatur 19 odstřiků 147 vzorků V tužebníku 75 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist