Dior Forever and Ever - lze ještě sehnat tuto vůni???

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

cernakrajka
Učednice 224 příspěvků 31.07.16 11:39
Dior Forever and Ever - lze ještě sehnat tuto vůni???

Ahoj všem znalkyním…

Mám jeden stručný, leč neskromný dotaz… Nevíte, zda ještě lze sehnat (popřípadě kde) Ch. Dior Forever and Ever - původní, nemyslím teď reedici Les Creations.....
Prosím o jakoukoliv informaci, díky a hezký den všem :kytka:

Radka

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Magnolie1
sv. Parfema z Kecálburgu 2623 příspěvků 01.08.16 07:55

@cernakrajka no jo…kéž by šla, ta původní byla nádherná, tedy obě verze z r. 2001 i 2006 byly úžasné, reedice je o ničem :pocitac: jako u všeho Diorovského

Na poličce 14 parfémů 1 miniatura 6 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 27 parfémů

cernakrajka
Učednice 224 příspěvků 01.08.16 07:58
@Magnolie1 píše:
@cernakrajka no jo…kéž by šla, ta původní byla nádherná, tedy obě verze z r. 2001 i 2006 byly úžasné, reedice je o ničem :pocitac: jako u všeho Diorovského

Creations prý vůbec nevydrží.....­..škoda, poslední dobou se mi Dior velmi líbí,… ááách jo. :(

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Magnolie1
sv. Parfema z Kecálburgu 2623 příspěvků 01.08.16 08:10

@cernakrajka Měla jsem všechny verze včetně Creations a mohu potvrdit, řídká vodička, která jen připomíná původní vůni. Kdysi byly k sehnání na letišti, ale bohužel, podle mě, od doby, co se začala vyrábět verze Creations, přestala se vyrábět původní verze a bude tudíž nesehnatelná, možná někde na e-bay a podobně

Na poličce 14 parfémů 1 miniatura 6 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 27 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist