Dior Homme a Dior Homme Intense

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 04.10.08 00:06
Dior Homme a Dior Homme Intense

Kdo prosím znáte obě, můžete porovnat? Kubbi napsal zajímavou recenci. Kubbi, i tak bych z Tebe chtěla vytáhnout víc podrobností a postřehů. :wink: Co bys mi doporučil? A hlavně kdes zkoušel DHI?

Na poličce 30 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 20 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Lela
Parfémová maniačka 868 příspěvků 04.10.08 14:45

Intense by mne taky zajímal. Ale už jen ex post, protože mám DH na cestě. Nemohla jsem mu odolat…

Na poličce 5 parfémů 7 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Lela
Parfémová maniačka 868 příspěvků 04.10.08 15:55

Irenko, pusť si video: http://www.fragrantica.com/perfume/Dior … e-230.html

Přesně takovéhohle typa jsem platonicky milovala v pubertě. Ještě dnes se mi o něm zdá :D

Na poličce 5 parfémů 7 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Kubbi7
Nováček 26 příspěvků 04.10.08 22:17
Irena píše:
Kdo prosím znáte obě, můžete porovnat? Kubbi napsal zajímavou recenci. Kubbi, i tak bych z Tebe chtěla vytáhnout víc podrobností a postřehů. :wink: Co bys mi doporučil? A hlavně kdes zkoušel DHI?

Porovnat můžu ale neumim moc dobře popisovat. D.Intense jsem si objednal naslepo z netu a chybu jsem neudělal. Toaletku jsem zkoušel už dříve a rozdíl je tam rozpoznatelný. Zatímco edt je lehčí, hodně pudrová tak edp je trochu težší, více sladká a jakoby více bylinná. Jestli se vám líbila toaletka, tak verze intense bude taky. A navíc výdrž je skvělá, ještě druhý den vůni cítim z oblečení. Všichni chválí a mamka by mě nejradši o ní připravila:-) Stačí takhle?

Na poličce 19 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 1 parfém

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 04.10.08 23:02

Kubbi, moc Ti děkuji. Asi sáhnu po EDT, líbí se mi na ní právě ta pudrovost. A víc bylinnosti už bych v ní nepotřebovala.

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 04.10.08 23:10
Lela píše:
Irenko, pusť si video: http://www.fragrantica.com/perfume/Dior … e-230.htmlPřesně takovéhohle typa jsem platonicky milovala v pubertě. Ještě dnes se mi o něm zdá :D

Lelo, mně se líbí úplně jiné typy. Hezký vůbec být nemusí. Spíš zajímavý. Ale jsi hodná, že ses podělila :lol: .

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 04.10.08 23:44
Lela píše:
Irenko, pusť si video: http://www.fragrantica.com/perfume/Dior … e-230.htmlPřesně takovéhohle typa jsem platonicky milovala v pubertě. Ještě dnes se mi o něm zdá :D

Má rozkošně dlouhé řasy :)

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 05.10.08 09:18
Oleka píše:
Lela píše:
Má rozkošně dlouhé řasy :)
…a plné rty…a hladký hrudník… 8)

A co říkáte na Dior Homme Sport? Včera jsem zkoušela a jsem nějak rozpačitá…Bylo to skutečně nutné? Další přípravek na mytí nádobí ? U Turína má 4 hvězdy… :?

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

scarlet
Učednice 72 příspěvků 08.10.08 18:18

zrovna dnes jsem zkoušela ve fannu dior homme sport, ani to myslím neměli označené jako novinku, a líbila se mi, faktem je, že pokud je ve vůních zázvor, jsem ztracená, není prvoplánovaně mužná, pěkná bylinná, citronová, lehoučká, pěkný dárek,

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

riki  21.10.08 10:55
edt dior homme

Zdravim vsechny,
objednala jsem dnes pro manzela edt dior homme, a to naslepo. Hodne lidi tuto toaletku pochvalilo, ale taky i psalo negativne. Myslite si, ze jsem udelala chybu, nebo ta vune je krasna? Predem dekuji za odpoved. :

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 21.10.08 11:26
Lela píše:

Tak chlap se mi nelíbí (vypadá jako mimozemšťan :shock: ), ale vůně teda jo. Krásná, budu ji muset k Vánocům pořídit manželovi.

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 28.10.08 14:51

Min. tyden jsem zkousel Dior Intense … spolecne s Opium. A musim rict, ze se mi ta Dior libila. Ada zminovala mimo jine neco jako „krabicka s licidly“. Tak to u toho drydownu sedi. Ale zdala se mi trosku sladsi, nez bych chtel … musim zkusit tu originalni Dior Homme. Ale kazdopdne me fascinuje ten „pudrovy“ oder, nebo co to je. To stejne citim u Versace Dreamer, ale s tim rozdilem, ze u toho Diora se mi to opravdu libilo:) Nevite ktera slozka je za to odpovedna? Vetiver, Iris, … ? (asi se zacnu ucit rozlisovat jednotlive slozky …)

Na poličce 34 parfémů 0 miniatur 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 28.10.08 15:05

Efekt pudru vytváří obvykle kosatec (iris) v kombinaci se suchými složkami (např. vanilka, benzoe, ambra). V Dior Homme to bude kosatec, ambra a kakao. Ale je to fakt krása, že jo? Musím vyzkoušet i tu Intense. A kdes ji prosím zkoušel, Xronosi (snad to skloňuju přijatelně)?

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 28.10.08 18:15

Tady, v Darmstadtu ;)

Min. tyden jsem si odbehl z prace … hlavne kvuli Opiu … tohle tam na me prodavac caknul jako dalsi vzorek.

Takze kosatec … hmmm … tak to je zorvna ta vec co na te vuni kritizovali … ze je to jako rtenka :D

Ale me se to zrovna libi ...... alespon v tehle vuni.

Na poličce 34 parfémů 0 miniatur 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 28.10.08 18:26

No jo, Němci. Francouzi se po Rtěnce můžou utlouct :wink: .

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist