Dior Homme a Dior Homme Intense

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 04.10.08 00:06
Dior Homme a Dior Homme Intense

Kdo prosím znáte obě, můžete porovnat? Kubbi napsal zajímavou recenci. Kubbi, i tak bych z Tebe chtěla vytáhnout víc podrobností a postřehů. :wink: Co bys mi doporučil? A hlavně kdes zkoušel DHI?

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Lela
Parfémová maniačka 868 příspěvků 04.10.08 14:45

Intense by mne taky zajímal. Ale už jen ex post, protože mám DH na cestě. Nemohla jsem mu odolat…

Na poličce 5 parfémů 7 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Lela
Parfémová maniačka 868 příspěvků 04.10.08 15:55

Irenko, pusť si video: http://www.fragrantica.com/perfume/Dior … e-230.html

Přesně takovéhohle typa jsem platonicky milovala v pubertě. Ještě dnes se mi o něm zdá :D

Na poličce 5 parfémů 7 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Kubbi7
Nováček 26 příspěvků 04.10.08 22:17
Irena píše:
Kdo prosím znáte obě, můžete porovnat? Kubbi napsal zajímavou recenci. Kubbi, i tak bych z Tebe chtěla vytáhnout víc podrobností a postřehů. :wink: Co bys mi doporučil? A hlavně kdes zkoušel DHI?

Porovnat můžu ale neumim moc dobře popisovat. D.Intense jsem si objednal naslepo z netu a chybu jsem neudělal. Toaletku jsem zkoušel už dříve a rozdíl je tam rozpoznatelný. Zatímco edt je lehčí, hodně pudrová tak edp je trochu težší, více sladká a jakoby více bylinná. Jestli se vám líbila toaletka, tak verze intense bude taky. A navíc výdrž je skvělá, ještě druhý den vůni cítim z oblečení. Všichni chválí a mamka by mě nejradši o ní připravila:-) Stačí takhle?

Na poličce 19 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 1 parfém

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 04.10.08 23:02

Kubbi, moc Ti děkuji. Asi sáhnu po EDT, líbí se mi na ní právě ta pudrovost. A víc bylinnosti už bych v ní nepotřebovala.

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 04.10.08 23:10
Lela píše:
Irenko, pusť si video: http://www.fragrantica.com/perfume/Dior … e-230.htmlPřesně takovéhohle typa jsem platonicky milovala v pubertě. Ještě dnes se mi o něm zdá :D

Lelo, mně se líbí úplně jiné typy. Hezký vůbec být nemusí. Spíš zajímavý. Ale jsi hodná, že ses podělila :lol: .

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 04.10.08 23:44
Lela píše:
Irenko, pusť si video: http://www.fragrantica.com/perfume/Dior … e-230.htmlPřesně takovéhohle typa jsem platonicky milovala v pubertě. Ještě dnes se mi o něm zdá :D

Má rozkošně dlouhé řasy :)

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 05.10.08 09:18
Oleka píše:
Lela píše:
Má rozkošně dlouhé řasy :)
…a plné rty…a hladký hrudník… 8)

A co říkáte na Dior Homme Sport? Včera jsem zkoušela a jsem nějak rozpačitá…Bylo to skutečně nutné? Další přípravek na mytí nádobí ? U Turína má 4 hvězdy… :?

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

scarlet
Učednice 72 příspěvků 08.10.08 18:18

zrovna dnes jsem zkoušela ve fannu dior homme sport, ani to myslím neměli označené jako novinku, a líbila se mi, faktem je, že pokud je ve vůních zázvor, jsem ztracená, není prvoplánovaně mužná, pěkná bylinná, citronová, lehoučká, pěkný dárek,

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

riki  21.10.08 10:55
edt dior homme

Zdravim vsechny,
objednala jsem dnes pro manzela edt dior homme, a to naslepo. Hodne lidi tuto toaletku pochvalilo, ale taky i psalo negativne. Myslite si, ze jsem udelala chybu, nebo ta vune je krasna? Predem dekuji za odpoved. :

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 21.10.08 11:26
Lela píše:

Tak chlap se mi nelíbí (vypadá jako mimozemšťan :shock: ), ale vůně teda jo. Krásná, budu ji muset k Vánocům pořídit manželovi.

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 28.10.08 14:51

Min. tyden jsem zkousel Dior Intense … spolecne s Opium. A musim rict, ze se mi ta Dior libila. Ada zminovala mimo jine neco jako „krabicka s licidly“. Tak to u toho drydownu sedi. Ale zdala se mi trosku sladsi, nez bych chtel … musim zkusit tu originalni Dior Homme. Ale kazdopdne me fascinuje ten „pudrovy“ oder, nebo co to je. To stejne citim u Versace Dreamer, ale s tim rozdilem, ze u toho Diora se mi to opravdu libilo:) Nevite ktera slozka je za to odpovedna? Vetiver, Iris, … ? (asi se zacnu ucit rozlisovat jednotlive slozky …)

Na poličce 34 parfémů 0 miniatur 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 28.10.08 15:05

Efekt pudru vytváří obvykle kosatec (iris) v kombinaci se suchými složkami (např. vanilka, benzoe, ambra). V Dior Homme to bude kosatec, ambra a kakao. Ale je to fakt krása, že jo? Musím vyzkoušet i tu Intense. A kdes ji prosím zkoušel, Xronosi (snad to skloňuju přijatelně)?

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 28.10.08 18:15

Tady, v Darmstadtu ;)

Min. tyden jsem si odbehl z prace … hlavne kvuli Opiu … tohle tam na me prodavac caknul jako dalsi vzorek.

Takze kosatec … hmmm … tak to je zorvna ta vec co na te vuni kritizovali … ze je to jako rtenka :D

Ale me se to zrovna libi ...... alespon v tehle vuni.

Na poličce 34 parfémů 0 miniatur 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 28.10.08 18:26

No jo, Němci. Francouzi se po Rtěnce můžou utlouct :wink: .

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist