Dior Hypnotic - srovnání 30 ml a 50 ml - fake nebo ne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sajminka
Učednice 110 příspěvků 07.07.11 19:57
Dior hypnotic - srovnání 30ml a 50ml- fake nebo ne?

ahoj holky,

přišla jsem si tady pro radu. koupila jsem si 50 ml dior hypnotic a potom 30 ml, doma jsem si všimla ,že oba mají docela odlišné flakony barevně a hlavně víčka, taky barva rozprašovače u jednoho je zlatá u druhého světlejší.

Jak vypadá originál hypnotic, nebo se to může lišit podle velikosti? Vůní mi přijdou stejné.

děkuju :)

Na poličce 5 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Marianna
sv. Parfema z Kecálburgu 4049 příspěvků 08.07.11 00:20

Ten červený je klasika, ten vínový je tuším odnož Sensuelle. Ale radši ať se vyjádří ještě někdo další. :wink:

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 5 parfémů

Sajminka
Učednice 110 příspěvků 08.07.11 08:23

ahoj, děkuju za vyjádření, ale to by tam přece bylo napsáno, že je to sensuelle ne? Mě voní totiž oba stejně, tak nevím :speechless:

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 08.07.11 09:50

Flakon vlevo je starší verze balení - s neprůhledným víčkem…
Starší verze 

Nová verze - průhledné víčko - obrázek na webu Diora… http://www.dior.com/…int/en/fragr … 63401.html

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

lucil
sv. Parfema z Kecálburgu 3998 příspěvků 08.07.11 09:58

Tyjo tak to jsem fakt neznalá, jsem si myslela, že má pořád stejné balení, že to s fialovým je sensuelle… no člověk se furt učí :mrgreen:

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 81 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Sajminka
Učednice 110 příspěvků 08.07.11 11:12

Uff děkuji Kerze :-), starší balení mám z elnino.cz a nové z parfumerky :)

Marianna
sv. Parfema z Kecálburgu 4049 příspěvků 08.07.11 14:48

To je teda bordel. :roll: :D Kerze, na té tvé fotce je „prstýnek“ pod černým víčkem červený a já ho mám doma zlatý. A teď ještě ke všemu změní víčko z černého neprůhledného na průhledné fialové. No, hlavně, aby nezměnili (tj. nenaředili obsah)!

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 5 parfémů

Renama
sv. Parfema z Kecálburgu 2318 příspěvků 08.07.11 15:07

Já mám také obě balení. To s nafialovělým víček jsem kupovala letos a to s černým v loni. Tak jsem si zavolala do shopu kde jsem to koupila a oni, že je to nový obal. Nevím zda se měnilo i složení obsahu, ale Hypnoušek v tom novém na mě již tolik nedrží - prostě bych řekla že je trochu jemnější a aplikuji ho ve větších dávkách.

Na poličce 41 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 16 vzorků V tužebníku 16 parfémů

lucil
sv. Parfema z Kecálburgu 3998 příspěvků 08.07.11 15:09
RENAMA píše:
Já mám také obě balení. To s nafialovělým víček jsem kupovala letos a to s černým v loni. Tak jsem si zavolala do shopu kde jsem to koupila a oni, že je to nový obal. Nevím zda se měnilo i složení obsahu, ale Hypnoušek v tom novém na mě již tolik nedrží - prostě bych řekla že je trochu jemnější a aplikuji ho ve větších dávkách.

No nestraš! Hypnouš je jediný, co na mě drží, jesti ho zjemněj tak se budu muset zase polejvat od hlavy k patě :shock: :mrgreen:

Renama
sv. Parfema z Kecálburgu 2318 příspěvků 08.07.11 15:13

No fakt jo. Před tím mi vydržel i na oblečení a cítila jsem ho druhý den, nyní ne. Přiživuji častěji. Ale nevím, třeba se to zdá jenom mě. Ale....... to jsem četla před chvílí Dadario píše dotaz: viewtopic.php?f=2&t=1­601&start=23520

luciole
Nevyléčitelná závislačka 1103 příspěvků 08.07.11 15:17

No, právě že obsah už několikrát naředili - už v tom flakonu s černým víčkem a zlatým kroužkem je vůně méně držící než v předešlém balení - a to furt přestříkávám a přestříkávám a okolí za chvíli prý nic necítí… Fialové víčko jsem zatím ještě nezkoušela. Toaletka mi připadá už tak naředěná, že pomalu, ale jistě přecházím na Elixir… :whistle:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

lucil
sv. Parfema z Kecálburgu 3998 příspěvků 08.07.11 15:19

:shock: :shock: :shock: To je hrozný, to si snad dělají srandu :cry: No, zkusím nezmatkovat, třeba to tak není… ale fakt by mě to naštvalo !MOC!

lucil
sv. Parfema z Kecálburgu 3998 příspěvků 08.07.11 15:21
luciole píše:
No, právě že obsah už několikrát naředili - už v tom flakonu s černým víčkem a zlatým kroužkem je vůně méně držící než v předešlém balení - a to furt přestříkávám a přestříkávám a okolí za chvíli prý nic necítí… Fialové víčko jsem zatím ještě nezkoušela. Toaletka mi připadá už tak naředěná, že pomalu přecházím na Elixir… :whistle:

A jaký je rozdíl mezi Hypnoticem „normal“ a Elixirem?? :)

Renama
sv. Parfema z Kecálburgu 2318 příspěvků 08.07.11 15:43

Nad Elixirem již delší dobu také uvažuji. Ten jsem ještě nezkoušela.

luciole
Nevyléčitelná závislačka 1103 příspěvků 08.07.11 16:01

Elixir = eau de parfum intense - je sytější a o něco sladší a delikátnější než „normál“, má trochu jiné složení… prostě déle a intenzivněji voní, ale je také obtížněji sehnatelný. Už se to tu někde řešilo v samostatném vlákně… :)

A v běžné parfumerii mi většinou prodavačky tvrdí, že něco takového, jako Hypnotic Poison Elixir vůbec neexistuje a nikdy neexistovalo… :mrgreen:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist