Dior Hypnotic - srovnání 30 ml a 50 ml - fake nebo ne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sajminka
Učednice 110 příspěvků 07.07.11 19:57
Dior hypnotic - srovnání 30ml a 50ml- fake nebo ne?

ahoj holky,

přišla jsem si tady pro radu. koupila jsem si 50 ml dior hypnotic a potom 30 ml, doma jsem si všimla ,že oba mají docela odlišné flakony barevně a hlavně víčka, taky barva rozprašovače u jednoho je zlatá u druhého světlejší.

Jak vypadá originál hypnotic, nebo se to může lišit podle velikosti? Vůní mi přijdou stejné.

děkuju :)

Na poličce 5 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Marianna
sv. Parfema z Kecálburgu 4047 příspěvků 08.07.11 00:20

Ten červený je klasika, ten vínový je tuším odnož Sensuelle. Ale radši ať se vyjádří ještě někdo další. :wink:

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 5 parfémů

Sajminka
Učednice 110 příspěvků 08.07.11 08:23

ahoj, děkuju za vyjádření, ale to by tam přece bylo napsáno, že je to sensuelle ne? Mě voní totiž oba stejně, tak nevím :speechless:

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 08.07.11 09:50

Flakon vlevo je starší verze balení - s neprůhledným víčkem…
Starší verze 

Nová verze - průhledné víčko - obrázek na webu Diora… http://www.dior.com/…int/en/fragr … 63401.html

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

lucil
sv. Parfema z Kecálburgu 3998 příspěvků 08.07.11 09:58

Tyjo tak to jsem fakt neznalá, jsem si myslela, že má pořád stejné balení, že to s fialovým je sensuelle… no člověk se furt učí :mrgreen:

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 81 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Sajminka
Učednice 110 příspěvků 08.07.11 11:12

Uff děkuji Kerze :-), starší balení mám z elnino.cz a nové z parfumerky :)

Marianna
sv. Parfema z Kecálburgu 4047 příspěvků 08.07.11 14:48

To je teda bordel. :roll: :D Kerze, na té tvé fotce je „prstýnek“ pod černým víčkem červený a já ho mám doma zlatý. A teď ještě ke všemu změní víčko z černého neprůhledného na průhledné fialové. No, hlavně, aby nezměnili (tj. nenaředili obsah)!

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 5 parfémů

Renama
sv. Parfema z Kecálburgu 2318 příspěvků 08.07.11 15:07

Já mám také obě balení. To s nafialovělým víček jsem kupovala letos a to s černým v loni. Tak jsem si zavolala do shopu kde jsem to koupila a oni, že je to nový obal. Nevím zda se měnilo i složení obsahu, ale Hypnoušek v tom novém na mě již tolik nedrží - prostě bych řekla že je trochu jemnější a aplikuji ho ve větších dávkách.

Na poličce 41 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 16 vzorků V tužebníku 16 parfémů

lucil
sv. Parfema z Kecálburgu 3998 příspěvků 08.07.11 15:09
RENAMA píše:
Já mám také obě balení. To s nafialovělým víček jsem kupovala letos a to s černým v loni. Tak jsem si zavolala do shopu kde jsem to koupila a oni, že je to nový obal. Nevím zda se měnilo i složení obsahu, ale Hypnoušek v tom novém na mě již tolik nedrží - prostě bych řekla že je trochu jemnější a aplikuji ho ve větších dávkách.

No nestraš! Hypnouš je jediný, co na mě drží, jesti ho zjemněj tak se budu muset zase polejvat od hlavy k patě :shock: :mrgreen:

Renama
sv. Parfema z Kecálburgu 2318 příspěvků 08.07.11 15:13

No fakt jo. Před tím mi vydržel i na oblečení a cítila jsem ho druhý den, nyní ne. Přiživuji častěji. Ale nevím, třeba se to zdá jenom mě. Ale....... to jsem četla před chvílí Dadario píše dotaz: viewtopic.php?f=2&t=1­601&start=23520

luciole
Nevyléčitelná závislačka 1101 příspěvků 08.07.11 15:17

No, právě že obsah už několikrát naředili - už v tom flakonu s černým víčkem a zlatým kroužkem je vůně méně držící než v předešlém balení - a to furt přestříkávám a přestříkávám a okolí za chvíli prý nic necítí… Fialové víčko jsem zatím ještě nezkoušela. Toaletka mi připadá už tak naředěná, že pomalu, ale jistě přecházím na Elixir… :whistle:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

lucil
sv. Parfema z Kecálburgu 3998 příspěvků 08.07.11 15:19

:shock: :shock: :shock: To je hrozný, to si snad dělají srandu :cry: No, zkusím nezmatkovat, třeba to tak není… ale fakt by mě to naštvalo !MOC!

lucil
sv. Parfema z Kecálburgu 3998 příspěvků 08.07.11 15:21
luciole píše:
No, právě že obsah už několikrát naředili - už v tom flakonu s černým víčkem a zlatým kroužkem je vůně méně držící než v předešlém balení - a to furt přestříkávám a přestříkávám a okolí za chvíli prý nic necítí… Fialové víčko jsem zatím ještě nezkoušela. Toaletka mi připadá už tak naředěná, že pomalu přecházím na Elixir… :whistle:

A jaký je rozdíl mezi Hypnoticem „normal“ a Elixirem?? :)

Renama
sv. Parfema z Kecálburgu 2318 příspěvků 08.07.11 15:43

Nad Elixirem již delší dobu také uvažuji. Ten jsem ještě nezkoušela.

luciole
Nevyléčitelná závislačka 1101 příspěvků 08.07.11 16:01

Elixir = eau de parfum intense - je sytější a o něco sladší a delikátnější než „normál“, má trochu jiné složení… prostě déle a intenzivněji voní, ale je také obtížněji sehnatelný. Už se to tu někde řešilo v samostatném vlákně… :)

A v běžné parfumerii mi většinou prodavačky tvrdí, že něco takového, jako Hypnotic Poison Elixir vůbec neexistuje a nikdy neexistovalo… :mrgreen:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist