Dior J'adore L'Absolu originál v Sephoře?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zinnie
Nováček 25 příspěvků 12.10.15 13:48
Dior J'adore L'Absolu originál v Sephoře?

Zdravím, koupila jsem si v Sephoře parfém Dior J'adore L'Absolu 75 ml a překvapilo mě, že na flakonu není žádný nápis. Je to v pořádku? Předtím jsem měla pouze tester kde byl klasický název a složení parfému uveden. Jsem z toho dost zmatená. Děkuji za pomoc. Zin

Na poličce 32 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 8 vzorků V tužebníku 10 parfémů
Reakce:

Venea
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 12.10.15 13:50

@Zinnie složení má Dior rozepsané na testrech na normálním flakonu není, na zbytek otázky neodpovím protože jsem J adore nikdy neměla ale to s tím složením platí obecně

Jinak v Sephoře můžeš natrefit třeba na zkažený parfém ale padělku bych se nebála

Na poličce 36 parfémů 8 miniatur 5 odstřiků 5 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Zinnie
Nováček 25 příspěvků 12.10.15 14:06

@Venea a je normální, že na flakonu není ani název parfému? Prostě úplně prázdný flakon bez textu? přiložila bych fotku, ale nějak to nefunguje :roll:

Allenka
Učednice 232 příspěvků 12.10.15 16:50

@Zinnie Názov vidíš zvrchu cez sklenený vršok a tiež odspodu flakónu je celý názov, výrobca, kód… Po obvode flakónu nie je žiadny nápis :)

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Zinnie
Nováček 25 příspěvků 12.10.15 19:56

@Allenka děkuji moc za informaci :kytka:

Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist