Dior - Miss Dior Chérie 2011

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hjanecko
Učednice 82 příspěvků 11.03.11 00:19
Dior - Miss Dior Chérie 2011

Holky, už jste ji zkoušely? Německý Douglas už ji má v nabídce, možná už je i tady v Douglas. V čem je jiná než původní Chérie?

Na poličce 18 parfémů 1 miniatura 6 odstřiků 25 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

keara
Parfémová maniačka 538 příspěvků 15.03.11 00:03

z tohohle jsem hodně zklamaná, Miss Dior Chérie miluju. udělám si zásobu a budu doufat, že ta nová bude taky super:)

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 5 vzorků V tužebníku 3 parfémy

plevanka
sv. Parfema z Kecálburgu 2018 příspěvků 15.03.11 09:48

Tak to jsem zvědavá jaká tahle odnož bude, z těch co jsou můžu jedine L'Eau, měla jsem i původní edp a nikdy více, můj první dior a dopadlo to absolutní neláskou a to jsem ji před nákupem stokrát zkoušela.

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 124 vzorků V tužebníku 1 parfém

Alex
sv. Parfema z Kecálburgu 2160 příspěvků 02.04.11 14:55

Hlava: mandarinka
srdce: jazmín, ruža
základ: vetiver, santal, pačuli, vetvičník, ambra

Na poličce 42 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 30.04.11 08:33

takže mě osobně se líbí více než původní edp - ačkoliv má zcela jiné složení a jiného tvůrce, je určitě s původní Miss Dior Chérie podobná ale je elegantnější, není tam ten protivný chemický tón, který mi vadil, stará verze se bude s prodejen stahovat - takže komu by chyběla ať se zásobí, jinak je možné, že v některých parfumérkách jsou pomíchané - novou poznáte podle toho, že nahoře nálepka CD je růžová u původní je bílá, jinak vypadají naprosto totožně.

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Alex
sv. Parfema z Kecálburgu 2160 příspěvků 04.05.11 20:05

mevidím absolútne žiadny rozdiel medzi touto a „pôvodnou“ verziou a toto nové zloženie považujem za absolútnu frašku

dracatko
Nevyléčitelná závislačka 1365 příspěvků 04.05.11 20:55

Já tam tedy rozdíl vidím, nebo spíš citím. Nová Cherie není tak výrazně chemicky jahodová, líbí se mi více.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

elisen3
Znalkyně 441 příspěvků 04.05.11 21:11

Rozdíl mezi starou (r.2005) a novou (r.2011) verzí je pro mne dost znatelný. Původní je víc „jahůdková“ a víc sladší. Nová verze je „usedlejší“ , elegantnější a skoro nesladká. Milovala jsem verzi původní a bohužel jsem si před 14 dny omylem koupila tu novou. A co je nejzajímavější, stará verze je již nesehnatelná, jelikož jak mi řekly prodavačky v německém Douglasu, v lednu všechny zásoby na příkaz Diora stahovali z prodeje a posílali zpět výrobci :( . Bohužel i naše kamenky a eshopy mají již verze nové, což mě překvapilo nejvíc (takovou rychlost bych u nás nečekala :lol: ) :cry: .

Dokonce např. prodavačka v našem Marionaudu mně důrazně tvrdila, že žádná nová verze není, to by přece ona (po 5 letech prodeje v parfumerii!) musela vědět líp než já :evil: . Všechna balení již měli s růžovou nálepkou CD.
Já osobně jsem z nové verze dost zklamaná.

Na poličce 130 parfémů 23 miniatur 22 odstřiků 48 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Alex
sv. Parfema z Kecálburgu 2160 příspěvků 04.05.11 21:27

dobre, na tom, že zmizol ten chemický tón by som sa vedel dohodnúť

že je táto nová verzia trochu uhladená - no dajme tomu, môže to byť pravda, hoci tu už ide o subjektívny dojem

ALE

to nerieši fakt, že to nové zloženie je podľa mňa úplná blbost… ten jahodový nanuk tu proste stále je a nejaká ružová mandarinka sa tam ani nemihne

po „starej“ verzii už fakt nie je ani stopy a zmizla doslova zo dňa na deň a rýchlosť výmeny prekvapila aj mňa

keara
Parfémová maniačka 538 příspěvků 04.05.11 22:56

zmizela?? stáhli z prodeje?
ježiši neeeeeeeeeeeeee.
no to jsem zvědavá. prodavačky bohužel často ví úplný kulový.
nebyla v té staré verzi třeba nějaká „nebezpečná“ složka, že ji tak rychle ostraňujou?

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 5 vzorků V tužebníku 3 parfémy

elisen3
Znalkyně 441 příspěvků 05.05.11 08:41

Ano, stará verze zmizela doslova ze dne na den! Taky to nechápu, proč ji nenechali doprodávat :roll: .

http://www.fragrantica.com/news/Dior-Mi … -2031.html

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 05.05.11 10:34

Starú Miss Dior Chérie som milovala, novú nemôžem ani cítiť. Smútim :cry:

Na poličce 21 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Zyra
sv. Parfema z Kecálburgu 5311 příspěvků 05.05.11 10:37

Luci ale Miss Dior Cherie edt 2010 vonia rovnako ako Miss Dior Cherie eau de Pintemps ktoru si mala aj Ty :wink:

Na poličce 30 parfémů 15 miniatur 9 odstřiků 43 vzorků V tužebníku 5 parfémů

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 05.05.11 10:43

Myslela som, že porovnávame pôvodnú EDP a novú EDP. EDT som nikdy nečuchala, Printempts som nosila rada, ale najviac sa mi páči Miss Dior Chérie 2005. Nová je oproti nej pre mňa bez iskry, bez života, plochá, nudná a nezáživná.

Na poličce 21 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

elisen3
Znalkyně 441 příspěvků 05.05.11 11:17
LuciaG píše:
Myslela som, že porovnávame pôvodnú EDP a novú EDP. EDT som nikdy nečuchala, Printempts som nosila rada, ale najviac sa mi páči Miss Dior Chérie 2005. Nová je oproti nej pre mňa bez iskry, bez života, plochá, nudná a nezáživná.

Myslela sis to správně :)

Já si zkusila přivonět i k EDT, ale původní EDP z r.2005 prostě nenahradí :cry:

A vystihla jsi absolutně přesně i mé pocity z nové verze :shock: ........... bez iskry, bez života, plochá, nudná a nezáživná …líp bych to nevystihla :D

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist