DIOR: Miss Dior Cherie Eau De Toilette 2010

Barbarra 03.03.10 20:54

DIOR: Miss Dior Cherie Eau De Toilette 2010

nová růůšššová :mrgreen: Miss Dior Cherie Eau De Toilette 2010

http://www.fragrantica.com/perfume/Dior … -8208.html

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Garfield 03.03.10 20:57

Ta normální stála za prd, tahle asi nebude lepší :conf:

Ingrid 03.03.10 21:49

Ale kuš,Diore,co to vyvádíš :speechless:

Intense77 04.03.10 00:01

Toto je važne k smiechu :lol:

Širín 04.03.10 07:40

Bez komentáře… trapárna…

Sára 04.03.10 11:11
Garfield píše:
Ta normální stála za prd, tahle asi nebude lepší :conf:

je akorád růžovější :? , to bude beztak něco jako ta Printemps och joj

Majla 04.03.10 13:59

Vůni neznám, ale nechápu, proč se teď všechny vůně dělají růžovější a růžovější.Růžová už mi začíná vadit. Spíš sr…,teda štvát. :oops:

Marianna 04.03.10 14:09

U Miss Dior bych to ještě jakž-takž tolerovala, už z názvu vyplývá, že je to pro slečny a slečnou se může cítit i jedenáctiletá dívenka. Nebo taky padesátiletá, proč ne. :D Ale osobně bych prosila o nějakou novinku ve zlatisté barvě typu Shalimar nebo P. Sacre.

Majla 04.03.10 14:14

Jsem ve fázi,kdy bych asi přivítala jakoukoliv nerůžovou novinku.

Ingrid 04.03.10 14:29

Že je růžová,to by mi tak nevadilo,pro mladé je to fajn a starší to třeba omladí a růžová může být i osvěžující,ale samotná vůně bude asi v tom duchu růžové ovocné a řídké a patřičně nedržící vodičky.Původní Miss Cherie mne nezaujala,ulepené cukrátko pro naducanou holčičku ve voláncích a dělat její další odnož nepovažuju za dobrý nápad,jedna stačila,ale zatím jsem ji nezkusila,tak ji nebudu dopředu hanit,ale aspoň ten flakonek měl mít trošku odlišný tvar,aby se to nepletlo.A té původní mám taky někde ještě vzorek a třeba,až ji zkusím podruhé,omluvím se jí. :wink:

Ingrid 04.03.10 14:32

Ale píšou tam „chypre accord a patchouli effect“,tak to si na ni posvítíme,jestli moc nepřehánějí,jakože asi…pravděpodob­ně…jo. :conf:

Amy 04.04.10 13:48

Já myslela, že tady je to o parfémech, a ejhle, ono je to spíš o barvách. Když všechny nadáváte, už jste jí aspoň vyzkoušely?

Širín 04.04.10 14:00

Máš dojem, že flakón a jeho barva o vůni nevypovídá?
Já mám dojem, že je vždy snaha to sladit jako celek…

evik77 04.04.10 14:13
Marianna píše:
U Miss Dior bych to ještě jakž-takž tolerovala, už z názvu vyplývá, že je to pro slečny a slečnou se může cítit i jedenáctiletá dívenka. Nebo taky padesátiletá, proč ne. :D Ale osobně bych prosila o nějakou novinku ve zlatisté barvě typu Shalimar nebo P. Sacre.

Svatá pravda! Myslela jsem, že růžové období už skončilo :smack: … Marianno, ty bys měla fachčit pro Diora a navrhovat novinky. Myslím to upřímně (ne jako naši politici). :wink:

evik77 04.04.10 14:15
Širín píše:
Máš dojem, že flakón a jeho barva o vůni nevypovídá?
Já mám dojem, že je vždy snaha to sladit jako celek…

Taky myslím, že barva - většinou - napoví. Pokud se v tomto případě mýlím, tak budu jen příjemně překvapená. Tááák… Kdo se hlásí jako první odvážlivec?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist