Dior Poison

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kytikyti
Znalkyně 367 příspěvků 14.10.13 13:10
Dior Poison

Chtěla bych toto téma věnovat Poisonu. Ráda bych, kdyby jste mi pomohly s reformulacemi. Dočetla jsem se, že byl reformulovaný dvakrát. Našla jsem následující fotky. Nejstarší poznám. Oválný flakon, krabička se zlatým rámečkem. Potom ale nevím, také jsem se nedopátrala let, kdy byl reformulován. Pište nějaká srovnávací znamení, i na flakoncích, jaké máte osobní zkušenosti s parfémem, který se vám líbí nejvíce…

Na poličce 41 parfémů 4 miniatury 37 odstřiků 182 vzorků V tužebníku 45 parfémů
Reakce:

kytikyti
Znalkyně 367 příspěvků 16.10.13 12:51

Opravdu mi nikdo nepomuze ani s datovanim prvniho obrazku?

aprazanda
Nevyléčitelná závislačka 1068 příspěvků 16.10.13 14:29

Hm, tak to by mě taky zajímalo. Kolikrát byl Poison reformulován? Já mám tu třetí variantu z obrázku, takže zřejmě už očesaná vůně… Ještě že tu původní neznám a nemůžu porovnávat.

Na poličce 58 parfémů 8 miniatur 20 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 31 parfémů

slniecko
sv. Parfema z Kecálburgu 6187 příspěvků 16.10.13 21:04

z týchto je myslím najstarší ten v strede

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

kytikyti
Znalkyně 367 příspěvků 16.10.13 21:41

Ano, ten je urcite nejstarsi. Ten v pravo se prodava ted. Ale neznam ten vlevo. Jestli je to jen jiny obal, nebo reformulace…

Eunika
sv. Parfema z Kecálburgu 5860 příspěvků 16.10.13 23:02
@slniecko píše:
z týchto je myslím najstarší ten v strede

Ten uprostřed mám. Je možné, že mi kalkulačka ukazuje rok výroby 2011 8o ?

Na poličce 166 parfémů 18 miniatur 127 odstřiků 565 vzorků V tužebníku 10 parfémů

kytikyti
Znalkyně 367 příspěvků 16.10.13 23:19

Myslim ze ne. Moc tomu nerozumim, ale myslim, ze kalkulacka tak daleko nedopocita…

kytikyti
Znalkyně 367 příspěvků 16.10.13 23:20

http://raidersofthelostscent.blogspot.it/…an-dior.html tady je navod jak odhadnout stari dior parfemu.

enya123
Nováček 1 příspěvek 03.11.13 16:21
poison klasika

Myslím, že nejstarší je ten prodtřední, kupovala jsem ho v Pařížské, ještě za totáče. Byla to bomba

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25875 příspěvků 03.11.13 16:45

@kytikyti
Z flakónů na fotkách je nejstarší ten prostřední. Poison prošel několika reformulacemi a popravdě, v první polovině 90., kdy došlo k většímu zásahu do vůně, jsem to přestala sledovat, tak mě to štvalo. Vůně byla uvedena na trh ve dvou provedeních. Jako toaletka (viz prostřední obrázek) a jako esprit de parfum.
Unešená jsem byla především z verze esprit de parfum - to byl opravdový skvost. Vůně přímo perlila, její molekuly téměř viditelně poletovaly kolem nositelky a ještě sto metrů kolem dokola.

Reklama z roku 1980 a 1987:

http://www.youtube.com/watch?…

http://www.youtube.com/watch?…

kytikyti
Znalkyně 367 příspěvků 03.11.13 17:33

Já jsem právě zmatená z těch dvou krabiček vlevo a vpravo. Ale podle všeho nejlepší verze je stejně ta první. Koupila jsem si miniaturku Esprit de parfum a těším se až jí otevřu (až bude fakt mráz (snad bude pořádná zima a ne bláto:-)) už jsem jí teda párkrát chtěla otevřít, ale je to celkem pevné:-) tak počkám na pravou chvíli. nový Poison se mi zatím docela líbí, stříkla jsem si ho nedávno na šálu a pořád voní, to je dokonalé. Legrační je že nejhezčí na šatech mi přišel až druhý den (ten nový) :D

Arlet
sv. Parfema z Kecálburgu 2854 příspěvků 05.11.13 09:19

mám ten nový…naštěstí ten původní neznám…podle krabičky ale neřeknu jestli to je ten v pravo nebo vlevo - mám totiž testr… :think: na mě je to držák i na kůži …na oblečení opravdu druhý den nádherná sametová vůně - myslím si že ale ten esprit de parfum bude silnější a sladší asi takový i hutnější …před několika měsíci jsem ho zkoušela na srazu a připadal mi od začátku i víc kořeněný…já mám toaletku..a ta je naředěná… :D přesto stále výrazná vůně a zbírá komplimenty…patří k mým TOP vůním… :srdce:

Na poličce 57 parfémů 9 miniatur 5 odstřiků 4 vzorků V tužebníku 8 parfémů

alviola
Učednice 114 příspěvků 10.12.15 12:31

Jsem v šoku! Jenom tak ze zvědavosti jsem si objednala odstřik Poisonu, toho starého. Byla sjem dost skeptická. Z aprvé nemám ráda těžskéa sladké vůně (mým favorit byl doposut Eclat DÁrpege) a podle recenzí ani nejsem ten typ, ke kterému by Poison sedl. Dneska mi dorazil balíček, už při rozbalování jsem cítila vůni, která mi přišla nádherná a hrozně mi připomínala něco příjemného. Tak jsem posupně očichala všechny vůně, které v balíčku byly a jaký byl šok, když jsem zjistila, že je to onen Poison.
Nechápu, jak to že v recenzích píší holky, že tam cítí mýdlo a aldehydy. Mis e na kůži rozvoněla do nádhené jemné nasládlé vůně a kupodivu mi evokuje i to jablko. Ne zelene, šťavnaté, ale takovou sladkou jablkovou vůni. No prostě nechápu :nevim: Ale odteď je Poison mou novou láskou. :nevim:

Na poličce 10 parfémů 2 miniatury 6 odstřiků 26 vzorků V tužebníku 6 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist