Dioressence Dior Original? FAKE?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

michala333
Parfémová maniačka 521 příspěvků 25.02.12 20:54
Dioressence Dior Original? FAKE?

na MMA som objavila Diorku, čo sa bežne nepredáva a je pomerne ťažko zohnateľná:
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?…
podľa detailných fotiek sa mi nepodarilo jednoznačne určiť, či sa jedná o original, veľkosť M naznačuje, že sa sa zrejme jedná o 30 ml objem.
Prosím o váš názor, túto :kytka: Diorku :kytka: by som veľmi rada mala, ja som Dioráčka, poraďte mi pls :mavam:

Na poličce 35 parfémů 253 miniatur 2 odstřiky 52 vzorků V tužebníku 38 parfémů
Reakce:

cinkja
sv. Parfema z Kecálburgu 3398 příspěvků 26.02.12 08:37

Toto balení by mělo být aktuální http://www.dior.com/…diorfpl.html, ale posoudit, zda jde o fake, nedokážu.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 214 vzorků V tužebníku 3 parfémy

kitcat
Parfémová maniačka 833 příspěvků 26.02.12 09:15

Ja teda neviem, ja by som nekupovala, je to priliš veľké riziko :think: Nestojí to za tie prípadné problémy…

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 1 parfém

michala333
Parfémová maniačka 521 příspěvků 26.02.12 12:18

asi máč pravdu, je to riskantné, hoci od DIOR by som mala rada kompletne postupne všetky parfumy, je to úžasná značka, teraz si zhromažďujem vzorčeky… :kytka:

Mitzi
sv. Parfema z Kecálburgu 9445 příspěvků 26.02.12 16:50

Každá hodně dobrá koupě bývá vyvážena rizikem :twisted:
Jestli to už moc nevyleze, tak si ji kup, vždyť je za pusu…
Je to minulý flakon, loni se začal prodávat ten nový tvar, takže to asi není úplně nová koupě, ale dle mého laického pohledu to na fake nevypadá. Fotky bohužel nejsou úplně ostré, ale hadička je tak akorát a ten plastový uzávěr vypadá taky věrohodně… A domnívám se, že Dioressence není zrovna vůně, kterou by se vyplatilo napodobovat. Není to masovka pro široké spektrum zákaznic, tu si koupí jen parfémově zralejší osoba.
Urči si maximum, které by Tě nemrzelo, kdyby to náhodou nebyl originál, pak už můžeš být jen velmi potěšená z dobré koupě. Navíc prodávající má jen samé pozitivní komentáře a má na MMB rodinné album, což podvodníci nemívají…takže by se určitě ráda - pro zachování dobrého jména - dohodla na vrácení peněz, pokud by parfém nebyl v pořádku. ;)

Na poličce 0 parfémů 2353 miniatur 71 odstřiků 459 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Mitzi
sv. Parfema z Kecálburgu 9445 příspěvků 26.02.12 17:01
kitcat píše:
Ja teda neviem, ja by som nekupovala, je to priliš veľké riziko :think: Nestojí to za tie prípadné problémy…

Já tu naopak riziko nevidím. Na MMB a MMA jsem nikdy žádný problém neměla. Aktivně jsem pravidelně nakupovala nejméně 5 let, teď už sporadicky.
Všecky nákupy nebyly bez chyby, ale nikdy žádný podvod a v případě občasné nespokojenosti nebyl nikdy problém s vrácením peněz a zboží.
Prodávat napodobeniny je na MMB/MMA zakázané, takže když jsem jednou koupila fake, prodávající mi obratem vrátila peníze s velkou prosbou, abych to nikde neuváděla…

Na poličce 0 parfémů 2353 miniatur 71 odstřiků 459 vzorků V tužebníku 22 parfémů

michala333
Parfémová maniačka 521 příspěvků 26.02.12 17:06

Veď práve- na MMa sa až donedávna Fake nepredávali, to sa rozmohlo až v poslednej dobe, už som raz naletela, odvtedy keď natrafím na fals, hlásim Adminovi a už nie som taká dôverčivá. :roll:

Mitzi
sv. Parfema z Kecálburgu 9445 příspěvků 26.02.12 17:39

U Miss Dior (nebo Diorissima či Poisonů) bych se u bála, ale u Dioressence moc ne. Kdo by se vyráběl s parfémem pro „pár“ lidí? ;)

vanity
Parfémová maniačka 870 příspěvků 27.02.12 20:08

Tiež som podobného názoru. Z fotky sa posudzuje ťažko,ale ten flakon by mohol byť originál,mala som už tento typ flakoniku od CD, zdá sa byť OK , :nevim: navyše sa nejedná o „miláčika davu“ , čo sa samotnej vône týka . A za tú cenu …

Na poličce 21 parfémů 4 miniatury 10 odstřiků 50 vzorků V tužebníku 2 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

6 důvodů, proč vám nefunguje krém proti celulitidě

Koupila jste si krém proti celulitidě, který doporučuje 9 z 10 žen, ale vám prostě nefunguje? Nepřiklánějte se hned k té desáté a nejdříve se zamyslete, jestli neděláte jednu z následujících chyb.

Celý článek »
TOPlist