Dita von Teese Femme Totale

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

blackviolet
sv. Parfema z Kecálburgu 3061 příspěvků 11.10.11 10:46
Dita von Teese Femme Totale

bergamot, pivoňka, pepř
jasmín, tiare, růže
pačuli, guaiacové dřevo, santalové dřevo, kadidlo, pižmo
 http://www.fragrantica.com/…me-2587.html

Na poličce 52 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

albeni1  11.10.11 12:32

Tak už i Dita? :-P
Nevím jaká bude vůně, sice nečekám nic zvláštního, ale třeba nebude zlá, jenom ten název - blbější už asi vybrat nešlo…

moudjahidine
sv. Parfema z Kecálburgu 4062 příspěvků 26.10.11 21:30

Mezi celebritama byla kdysi vyhlášená tajná soutěž o to, kdo vymyslí debilnější název vůně. Dosud byla mým favoritem vymaštěná kombinace drsnýho á la Bronx slova reb´l a rozkošně francouzskýho fleur od neméně vynikající „zpěvačky“. Femme Totale ji ovšem válcuje naprosto s přehledem.

Na poličce 37 parfémů 3 miniatury 43 odstřiků 378 vzorků V tužebníku 4 parfémy

moudjahidine
sv. Parfema z Kecálburgu 4062 příspěvků 27.10.11 18:14

Už vidím to promo:

„Chtěla jsem vytvořit parfém pro ženy, které jsou totálně ženské, sebevědomé, tajemné, pro které žádná výzva není dost velká, které hrdě dávají na odiv svou absolutní ženskost, sílu a křehkost, které propadají pouze osudovým mužům…
Femme Totale není parfém, je to totální esence ženství.“

Na poličce 37 parfémů 3 miniatury 43 odstřiků 378 vzorků V tužebníku 4 parfémy

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 27.10.11 19:39

Hrozný názov, ale zoznam zložiek neznie zle. Mohla by to byť drevitá kvetinovka ako napr. Cabaret. Treba chváliť každú celebritu, ktorá nevyplodí ďalší Heat alebo Fantasy.

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

slniecko
sv. Parfema z Kecálburgu 6187 příspěvků 27.10.11 23:31
moudjahidine píše:
Už vidím to promo:„Chtěla jsem vytvořit parfém pro ženy, které jsou totálně ženské, sebevědomé, tajemné, pro které žádná výzva není dost velká, které hrdě dávají na odiv svou absolutní ženskost, sílu a křehkost, které propadají pouze osudovým mužům…
:palec:
Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Alex
sv. Parfema z Kecálburgu 2160 příspěvků 28.10.11 04:36

moudjahidine nemáš chybu :lol:

Na poličce 42 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 0 parfémů

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 29.10.11 00:13
moudjahidine píše:
Už vidím to promo:„Chtěla jsem vytvořit parfém pro ženy, které jsou totálně ženské, sebevědomé, tajemné, pro které žádná výzva není dost velká, které hrdě dávají na odiv svou absolutní ženskost, sílu a křehkost, které propadají pouze osudovým mužům…

…přesně. Přesně takhle nějak mi připadá samotná Dita… 8-)
(hraný lehce naivní stjůpyd výraz jinak slušně tvrdé/prohnané mrchy. Sorry, já ji prostě nemusím…)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

blackviolet
sv. Parfema z Kecálburgu 3061 příspěvků 05.11.11 17:19

Tak už asi zjistili, jak blbý ten název je.
Už se objevuje jenom pod názvem Dita von Teese EdP. Nemá být prvoplánově sexy, žádná vanilka, sladké ovoce. Až na něho narazím, zkusím ho bez předsudků vyzkoušet. Třeba se opravdu povedl.

Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 19.11.11 20:42

Pdle Ady pivoňka, jasmín a tiaré jako konvalinka: To mě zajímá: KDE? Už ji některá z Vás viděla?

Na poličce 12 parfémů 16 miniatur 6 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 1 parfém

verrsuicide
Učednice 113 příspěvků 20.11.11 21:09

Já bych ji tak chtěla vyzkoušet a u nás ji nikde nemají. někde jsem četla, že se má prodávat pouze v Sephora. :-(

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 37 vzorků V tužebníku 8 parfémů

barbucha  21.11.11 09:43
moudjahidine píše:
Už vidím to promo:„…Femme Totale není parfém, je to totální esence ženství.

Muhehe. V tom případě by to mohlo bejt podobný, jako co píše katerinka kousek vedle o Swiss Arabian – Zahra: vůně čisťounké, vzrušené p-čky

Kterejžto opis se mi i na Ditu neobyčejně hodí (jsem její milovnice úplně stejně jako Miru 8-) ).

blackviolet
sv. Parfema z Kecálburgu 3061 příspěvků 22.11.11 12:32

Dneska jsem ji objevila náhodou v regále mezi Christinou Aguilerou a Naomi Campbell v Drogerii Mueller. Flakónek je moc hezký. Vyzkoušela jsem na papírku i na kůži. Od Dity bych si opravdu představovala trochu něco jiného, překvapilo mě, jak decentní ta vůně je. Na začátku mírně svěží a nějaké pro mě neidentifikovatelné bílé květiny, nejspíš snad jasmín a pivoňka a usadí se jako příjemná pižmovka. Na sobě jsem nevyčenichala ani dřevo ani kadidlo a po dvou hodinách bylo všechno pryč. Na papírku je výrazná a drží dobře.
Asi ji nemusím mít, ale flakonek je hezký a cena mírná, tak uvidíme. 20 ml je bez balónkového rozprašovače za 16,90 a 40 ml s balónkem za 27 euro. Mají i sprcháč, tělové mléko a deo.

Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 10.12.11 15:02

Holky, prodává se ta Dita v Sephoře v Olympii? (Nebo někde jinde)
A jak se to správně vysloví? Říkám: „Máte, prosím, parfém Dita fon Téz?“ A prodavačky tam na mě čumí, že to v životě neslyšely!

Na poličce 12 parfémů 16 miniatur 6 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 1 parfém

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 10.12.11 15:08

Zatím jsem ji viděla jen v Německu, u nás ne.

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 20 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist