Diva Ungaro

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Daniela44
Parfémová maniačka 603 příspěvků 06.08.13 19:49
Diva Ungaro

Můžete prosím někdo porovnat původní Divu s reformulovanou verzí?
Tedy, o reformulaci jsem jen četla a cibet je už zakázaný. Ale nevím, v kterém roce ten syntetický civeton vynalezli. Možná je Diva od začátku synteticky cibetová :?:
Ráda koupím nějaký vzorek starého vydání :kytka:

Na poličce 20 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Reakce:

Daniela44
Parfémová maniačka 603 příspěvků 09.08.13 20:56

Tak nevím, kolikátá reformulace je nově zakoupený flakon (podle kódu vyrobený 2010), ale na nálepce na dně už nestojí velkým písmem UNGARO, ale Ferragamo Parfums. Tahle verze je k nepoznání. Skoro žádný větvičník (kdepak chypré), skoro žádný cibet, růže jako od DG, výdrž ani ne půl hodiny (EDP), doslova naředěná, ale brutálně. Pro mě obrovské zklamání.

Uživatel je onlinedomenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25893 příspěvků 09.08.13 21:04

Už před lety došlo k velkému vzdálení se od lahodného, hypnoticky krásného originálu. Holt větvičník, no. Tohle vypadá už jen na sypání soli do rány. :|

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Daniela44
Parfémová maniačka 603 příspěvků 10.08.13 09:03

To jo. V tomhle případě měli radši výrobu ukončit. Krásný zůstal jenom flakon.

Nenapadá mě náhrada. Vybalila jsem několik vzorků, abych našla náhradníka, ale nejde to. Diva je pro mě o růžích, dřevitém větvičníku a cibetu. Slunečná, přírodní, suchá a ženská.
Jedině snad Paloma Picasso, sice bez růží a pomeranče, ale ještě krásnější dřeva. Ovšem je docela živočišně divoká.

Coco je moc sladká
La Perla moc dřevitá a pudrová
Knowing pro mě nesnesitelně pudrové-umělé, škoda že to neválcuje mech
Aromatics Elixir moc řízně trpko-kyselý
Sander No. III moc krémová

Nevím, jestli je to relevantní informace, ale na Fragrantice někdo napsal, že původní Diva je všechno do roku 2004 (včetně). Ifra ale větvičník zakázala už v roce 2001?

asenat
Parfémová maniačka 575 příspěvků 28.09.13 15:47

Jaký je rozdíl mezi (současnou) Divou edt a edp?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 239 vzorků V tužebníku 21 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist