Divné stránky Jahody

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5241 příspěvků 23.06.09 15:59
Divné stránky Jahody

mě se to vůbec nelíbí a nezdá!!!!

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Reakce:

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 23.06.09 16:11

Já tam mám akorát výrazně větší písmena, co máš na mysli?

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5241 příspěvků 23.06.09 16:16

To také a odlišný podklad.No asi inovovali. Velikost písmen a čísel je veliká, jako pro slabozraké. V prvním momentu jsem si myslela, že jsou to snad nějaké pirátské stránky. Snad si zvyknu.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 23.06.09 19:39

pozadi a grafika je mi fukec, ale to pismo je tedy prehnane

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Mitzi
sv. Parfema z Kecálburgu 9443 příspěvků 24.06.09 23:10

zkus " ctrl - " a bude to lepší :D

U Jahody je stejná změna na všech jazykových mutacích, kdo by se s tím pirátil…???
i když … já v poslední době nemám ledaskde dobrý pocit. Kartou už nikde platit nebudu, jen PayPal… nemusím mít všechno, pokud PayPal nepůjde.

Banka mi nedávno -spíš preventivně - kvůli nějakému napadenému (nejspíš parfémovému!) obchodu musela zničit dvě karty v jeden den a příjemné mi to nebylo, když volali…klika, že to bylo aspoň vše zadarmo a bez komplikací. Naštěstí mám kartu i od manželova účtu, jinak jsem byla na školení pár dní bez peněz :)

Na poličce 0 parfémů 2337 miniatur 71 odstřiků 459 vzorků V tužebníku 24 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist