Divný rozprašovaš u Tuscan Soul, máte zkušenost?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

TaBeáta
Učednice 150 příspěvků 19.05.11 22:17
Divný rozprašovaš u Tuscan Soul, máte zkušenost?

Ráda bych se zeptala, zda je tu někdo, kdo měl toaletku Tuscan Soul od S. Ferragama? Dnes mi přišla a zjistila jsem, že má divný rozprašovač, vůbec nedrží, je jen úplně volně nasazený na té hadičce, stříká normálně, ale stačí zavadit a odpadne. Na fotkách na Googlu byl rozprašovač vždycky těsně u flakónu, nekoukala ta hadička mezi flakonem a rozprašovačem jako u mého flakónu. Toaletku jsem reklamovala, čekám, co mi odepíšou (jedná se o obchod s dobrým hodnocením, takže fake to nebude), ale stejně by mě zajímalo, co vy na to. Díky za názor!

Na poličce 0 parfémů 3 miniatury 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Reakce:

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 20.05.11 06:55

Já mám doma to samé taky nedrží,ale jinak normálně funguje akorát,že vypadává.Já na to přišla pozdě nedávno jsem ji teprve rozbalila tak mám na reklamaci smůlu a navíc si už ani nepamatuju kde jdem ji kupovala.Asi to byla řada aušusů a my na ně káply :twisted:

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

TaBeáta
Učednice 150 příspěvků 21.05.11 18:54

Popelko, díky za reakci, já nakonec taky nereklamuju, z xparfemy mi vůbec neodpověděli, to se dalo čekat (ptala jsem se na reklamaci nejdřív mailem a poslala fotku, když jsem se před zaplacením ptala na něco ohledně objednávky, to se mohli s odpovědí přetrhnout). Flakón bude hned pryč, není to kdovíjaký držák, jestli budu kupovat další balení, zkusím to jinde. Je fakt, že je to otravné, jak se ten rozprašovač při stisku protáčí, ale zas na druhou stranu za tu cenu, čert to vem. Možná to koupili jako nějaké druhojakostní zboží a proto to bylo tak levné.

Na poličce 0 parfémů 3 miniatury 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist