Divný rozprašovaš u Tuscan Soul, máte zkušenost?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
TaBeáta
Učednice 150 příspěvků 19.05.11 22:17
Divný rozprašovaš u Tuscan Soul, máte zkušenost?

Ráda bych se zeptala, zda je tu někdo, kdo měl toaletku Tuscan Soul od S. Ferragama? Dnes mi přišla a zjistila jsem, že má divný rozprašovač, vůbec nedrží, je jen úplně volně nasazený na té hadičce, stříká normálně, ale stačí zavadit a odpadne. Na fotkách na Googlu byl rozprašovač vždycky těsně u flakónu, nekoukala ta hadička mezi flakonem a rozprašovačem jako u mého flakónu. Toaletku jsem reklamovala, čekám, co mi odepíšou (jedná se o obchod s dobrým hodnocením, takže fake to nebude), ale stejně by mě zajímalo, co vy na to. Díky za názor!

Na poličce 0 parfémů 3 miniatury 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Reakce:
 
Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 20.05.11 06:55

Já mám doma to samé taky nedrží,ale jinak normálně funguje akorát,že vypadává.Já na to přišla pozdě nedávno jsem ji teprve rozbalila tak mám na reklamaci smůlu a navíc si už ani nepamatuju kde jdem ji kupovala.Asi to byla řada aušusů a my na ně káply :twisted:

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů
 
TaBeáta
Učednice 150 příspěvků 21.05.11 18:54

Popelko, díky za reakci, já nakonec taky nereklamuju, z xparfemy mi vůbec neodpověděli, to se dalo čekat (ptala jsem se na reklamaci nejdřív mailem a poslala fotku, když jsem se před zaplacením ptala na něco ohledně objednávky, to se mohli s odpovědí přetrhnout). Flakón bude hned pryč, není to kdovíjaký držák, jestli budu kupovat další balení, zkusím to jinde. Je fakt, že je to otravné, jak se ten rozprašovač při stisku protáčí, ale zas na druhou stranu za tu cenu, čert to vem. Možná to koupili jako nějaké druhojakostní zboží a proto to bylo tak levné.

Na poličce 0 parfémů 3 miniatury 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Giorgio Armani: Mania for Women

 

Mania startuje podobnou bergamotově-ovocnou hlavou jako moje milovaná Love in Paris. Jenže Love in Paris je jásavě květinová, Mania spíš kořeněná a dřevitá. Kromě květin z ní cítím aroma hřebíčku a vzácných dřev, je teplejší a orientálnější, i když zároveň zůstává svým způsobem osvěžující. Zahrnula bych ji proto do skupiny vůní, mezi kterými může volit žena, které se líbí orientální vůně, ale jsou na ni příliš těžké či sladké a nemůže je nosit. Na konci vyvoní do jemné směsice vzácných dřev - převážně santalu a špetky cedru - a špetky koření. Manii bych neomezovala věkem ani obdobím - dala by se nosit v létě i v zimě (nejvíc se mi však hodí k zlatému podzimu či chladnému konci roku), přes den i na večer. Alespoň trochu elegantní oblečení podmínkou A mám pocit, že by Manii mohl nosit i muž, nic typicky žensky kytičkového v ní není. Manie má trochu divokou historii - byla představena v roce 1999 a byla zřejmě ještě kořeněnější, obsahovala totiž údajně citrus, pomerančový květ, bergamot a pitosporu, v srdci šafrán, hřebíček, muškátový oříšek, ambru, kosatec a guajak, a v základu kadidlo, pižmo a vanilku. Prodávala se v černém flakónu. V roce 2004 ji Armani zrevidoval, dal jí průhledný flakón s bílým víčkem, a Mania pokračovala v úspěšné pouti parfémovým trhem - původní verze byla údajně příliš maskulinní a potřebovala víc poženštit. Přesto pořád působí trochu unisexově.

Celý článek »
TOPlist