DKNY Golden Delicious

Alex 06.12.10 12:18

DKNY Golden Delicious

ďalšie jablko :mrgreen: tentokrát v zlatej farbe :mrgreen: od pôvodnej sviežej verzie má asi ďaleko :)

Hlava: pomarančový kvet, červené jablko, švestky Srdce: ruža, konvalinka, orchidea, lalia Základ: teakové drevo, santalové drevo, pižmo

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Širín 06.12.10 18:54

Ten obrázek se mi líbí… skoro mě nalákal, že zkusím :lol: .

Garfield 08.12.10 18:41

Mi se nelíbí ani složení, ani to, že modelka nemá obočí… :conf:

Širín 09.12.10 11:17

… nemá obočí a má díru mezi zuby, jo, ale já oceňuji že je to takové „normální“ a podzimní… žádná „vlahá baba“.

RainyWeather 09.12.10 11:23

No ale pozor, díra mezi zuby je teď prý nesmírně populární :D

domenica 09.12.10 14:58

No, já to obočí vidím … :D … jen je světlé, v barvě vlasů. Nevím, jestli je mezera mezi horníma jedničkama v módě, ale u někoho se mi to líbí, například v tomto případě. Jinak, modelka působí čerstvě a přirozeně, což byl asi záměr … :wink: Kdyby byla vůně hezká, jako ona … :whistle:

Luna 09.12.10 15:28

Klid, má obočí…aj díru :wink:

Arnika 10.12.10 09:50

Mě se tahle modelka moc líbí, právě proto, že je taková normální…A složení vůně mi celkem nic nenapovídá, asi to bude chtít zkusit, ale většina těch jablek mě nijak nenadchla…

Evax 10.12.10 12:48

Bože, jablka už nééé :speechless: :bang:

ledifia 10.12.10 15:29

Slečna z reklamy - Lara Stone, letošní vítězka Britských módních cen (Nejlepší modelka). Obyčejná a přitom zajímavá. Líbí se mi.

Garfield 10.12.10 16:13

Mi se nepřítomnost obočí strašlivě nelíbí, klidně jí ho mohli malinko ztmavit.Přirozená mi nepřipadá. Spíš je to taková ta vyfotošopovaná rádoby přirozenost, která jí ve skutečnosti chybí :conf: Podle mě to retušování dalo hodně práce :)

domenica 10.12.10 18:32
ledifia píše:
Slečna z reklamy - Lara Stone, letošní vítězka Britských módních cen (Nejlepší modelka). Obyčejná a přitom zajímavá. Líbí se mi.

ledifio, hm, tak to jsem nevěděla … ale vůbec se nedivím :wink:

Teď jsem se podívala na pár jejích obrázků a je úžasná, proměnlivá …

A zpět k vůni. Podle složení si ji nějak nedokážu představit. Takže vyzkouším, neovlivněna předcházející jablečnou úrodou :lol:

tormale 10.12.10 19:34

Mohla by být podobná Delicious Night - ta se mi celkem líbila :) Ale jinak jablíčka ee

jerry 31.08.11 13:19

Vyzkoušeno - nic jsem nečekala a jsem tudíž lehce mile překvapena, protože těch obvyklých všelijakých jablek v ní moc není - je spíš ovocně květinová, jemná a taková umírněná.
Ovšem ten promofotka od zkoušení spíš odrazuje - v umělém osvětlení ta holčina vypadala zelenožlutě…prostě už delší dobu neživě :mrgreen:

Fanfan 31.08.11 17:06

Dostala jsem v Marionnaud vzorek k nákupu, věnovala jsem ho mámě, ale očichala… Máma se známou byly nadšené, uznávám, že ze všech jablek asi nejsnesitelnější, vcelku pěkná, nenáročná, ale zapomenutelná…

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist