DKNY RED Delicious

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kleaa
Znalkyně 266 příspěvků 19.03.09 18:38
DKNY RED Delicious

ahoj holky, paní se kterou jsem měnila mě dodatečně obvinila, že jsem jí dala falsum. Já jsem ji koupila přes internet novou už je to cca rok, tak nevím přesně, ale nakupuju jen na těch známých (el-nino, parfemland, cosmo…) Tak teda nevím, já ji chvilku používala a přišla mi úplně ale úplně v pohodě.

Na poličce 56 parfémů 0 miniatur 34 odstřiků 202 vzorků V tužebníku 15 parfémů
Reakce:

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 19.03.09 18:49

já chtěla napsat, jestli teď po novu nedělají nové balení ve tvaru jablíčka, ale na el-ninu mají to samé balení,cos poslala foto!

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 19.03.09 19:18

a proc si myslela, ze je to padelek - nevonela ji?

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 19.03.09 19:20
Alena píše:
já chtěla napsat, jestli teď po novu nedělají nové balení ve tvaru jablíčka, ale na el-ninu mají to samé balení,cos poslala foto!

A to bude možná problém, ne? Paní zná to kulaté červené jablko…

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 19.03.09 19:24

no nejspíš ano :roll:

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Kleaa
Znalkyně 266 příspěvků 19.03.09 22:05

prý ho chtěla prodat na aukru nebo co a tam jí to někdo napsal… :roll:

snadno se řekne, že je něco padělek :evil:

já jsem přesvědčená, že je v naprostém pořádku neměla jedinou vadu, flakonek dokonalý…navíc to byla 30ml

jo mmch já ho měla na MMB, kde jdou po padělcíh a v pohodě (taky kvůli tomu fotím detaily, protože to po mě několikrát chtěli, tak jsem dodala a vše bylo ok)

Kleaa
Znalkyně 266 příspěvků 19.03.09 22:10

tak jsem dala vyhledat a okamžitě jsem našla fotku

jak se prodává http://parfemy.vune24.cz/?… … 08&pid=674

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 20.03.09 07:21

Tvoje vuně je EDT a červené jablko je EDP,to si měla paní zjistit dopředu,že mají rozdílné flakóny.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Kleaa
Znalkyně 266 příspěvků 20.03.09 07:40
Myskamauska píše:
Tvoje vuně je EDT a červené jablko je EDP,to si měla paní zjistit dopředu,že mají rozdílné flakóny.

já ji nabízela v tomto balení, v tom problém není, jde o to, že prý na aukru jí řekli, že to je padělek či co. ta vůně žádnou chybu neměla, na to, že byla edt byla silná - já je srovnávala v obchodě než jsem ji koupila - podle mě stejně silná i stejná vůně jen jiné balení, rozhodně žádná vodička

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 20.03.09 08:38

Tak ale potom prodávej něco na Aukru,když kdejaký neznalec ti dá špatné hodnocení pro nic. :twisted:

Na obrázku je jasně vidět,že to je originál :wink:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 22.03.09 11:29
Myskamauska píše:

Ještě je drobný rozdíl v tom, že to, co měla Kleaa, má ještě přívlastek „Charmingly Delicious“ (stejně tak i zelená flaštička), ty jablíčkové flakonky jsou bez přívlastku.

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Fleur  23.03.09 20:53

Vůni, kterou na fotce vystavila Kleaa, mám přesně ve stejném flakónu z kamenné prodejny Fannu - naprosto vylučuji, že by šlo o padělek! Problém vidím v tom, že EdT v tomto balení téměř nikde nevedou, reklamy byly spíše na tu limitovanou edici „Charmingly“, jejíž flakónek se lišil a měl u sebe navíc i přívěsek. Opravdu mnoho lidí výše uvedenou toaletku nezná - přitom v rámci jablečných záležitostí je docela povedeným kouskem.

Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist