DKNY WOMEN

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

berunka
Nováček 22 příspěvků 06.07.08 19:54
DKNY WOMEN

Ani nevím jestli sem můžu napsat tento dotaz. Jestli sem nepatří , tak se všem moc a moc omlouvám. Poraďte, dá se ještě vůbec někde sehnat body lotion nebo sprcháč od DKNY Women. Já ho nemohu nikde seznat. Proto se ptám.

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 22 vzorků V tužebníku 6 parfémů
Reakce:

Arome Klára
Učednice 202 příspěvků 06.07.08 20:23

U nás se shání dost špatně. Internetové obchody je sice mají vystavené, ale ruší objednávky, protože nemají zboží na skladě. Jednou jsem kupovala v Marionnaud, ale to bylo na objednávku . Ted je nakupuji na Jahodě:)

Na poličce 133 parfémů 19 miniatur 31 odstřiků 150 vzorků V tužebníku 60 parfémů

berunka
Nováček 22 příspěvků 07.07.08 09:13

Děkuji za odpověď. Jsi hodná. Ale můžeš mi říct něco více o Jahodě.( já nevím o téhle věci, jak upéct se v peci) :oops:

berunka
Nováček 22 příspěvků 07.07.08 19:30

Tak už jsem zjistila, jak na Jahodu. Ale stejně tam mlíčko neměli :(

Modry pes
Učednice 91 příspěvků 05.11.15 15:02
DKNY Woman 1999 (nebo 2000) a 2012

Ahoj, kdybych mela vybrat jeden parfem, tak muj nejoblibenejsi, ktery si s mou kuzi a s se mnou celkove sedi proste nejlepe je DKNY Woman http://www.arome.cz/…/dkny-women/. Co je ale toto http://www.arome.cz/…karan-woman/ Kde se da zkusit a hlavne - proc se jmeuje stejne, kdyz slozeni je jine a parfem vypada naprosto jinak? Temto vecem zatim opravdu nerozumim :oops: Nicmene kdybyste vedeli, kde si ho mohu zkusit - zatim jsem na nej nenatrefila

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 12 vzorků V tužebníku 6 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist