DKNY Women Gold

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Alex
sv. Parfema z Kecálburgu 2160 příspěvků 03.08.11 22:17
DKNY Women Gold

už by tých odnoží stačilo si myslím… už je to ako tie jej jabka :roll:

DKNY Women Gold Hlava: mandarinka, broskev, mango Srdce: jazmín, frangipany, lilie Základ: pižmo, vanilka

Na poličce 42 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Fanfan
sv. Parfema z Kecálburgu 6632 příspěvků 13.12.11 17:23

Dnes jsem ji zkoušela v Marionnaud. Je zajímavá a s DKNY Woman má společný jen název, jinak je to úplně jiná vůně, nevím, proč to udělali jako odnož. :think: Je celkem proměnlivá, od ovocného vršku, přes zvláštně sametově květinové srdce, až po celkem nikterak inovativní základ. Není špatná, ale zase ne tak dobrá, abych o ní uvažovala a jestli bych ji unosila zatím nedokážu posoudit, baví mě ji spíš sledovat, ale nosit - nevím, nevím… :nevim:

Na poličce 18 parfémů 5 miniatur 9 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 1 parfém

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 16.12.11 16:39

a mě přijde zase naprosto nudná a přijde mi typově do všech těch DKNY Summer a spol., to už spíš klasická Woman je jasná citrusově-dřevitá a ikdyž ji nemusím tak jí poznám nezi tucty ostatními, tato se mezi tucty ostatními ztratí ale jako dárek na slepáka třeba pro maminku určitě ano.

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist