Dnes jsem přestala nenávidět...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 01.07.07 13:32

Určitě už jste to taky mnohokrát zažily, upřímně nenávidíte nějakou vůni nebo složku a najednou hop, obrat o 180 stupňů a v tu ránu ji máte mezi oblíbenými. Pochlubte se, která to byla - ne nutně dnes, samozřejmě :) U mě to naposledy bylo kadidlo a právě přestávám nesnášet ylang-ylang, doteď se mi zdál moc hutný a něco mi v něm vadilo, ale začíná si mě získávat na svou stranu.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:

Chava
Parfémová maniačka 675 příspěvků 01.07.07 14:11

A v rámci které vůně jsi udělala takový obrat ?

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1572 příspěvků 01.07.07 14:46

Upřímně a z celého srdce jsem hodně dlouho nenáviděla vanilku,teda pokud byla nenápadně v základu a nelezla hned prvoplánově na povrch,tak jsem ji snesla,před asi 2 lety přišel obrat a dneska mám vanilku ráda,na prostřídání a na chladnější období ji dokonce miluju.Jinak jako celou vůni kompletně ,jsem nesnášela Tendre Poison a teď se mi líbí a silně zvažuju na podzim jeho koupi.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

eva  02.07.07 17:19

Ingrid: vanilka je sice „nejobyčejněšjí“/ dosti typická složka mnoha vůní, pro mě ovšem docela zvláštní složka - přiznám se, že ji mám ráda/ x nesnáším na různě dlouhé etapy - vždycky určitou dobu vanilku nesnáším /někdy stačí i jen malý náznak v základu/ a pak zase naopak a užívám si ji - jen je hrozné, že tyto proměny jsou u mě dopředu neodhadnutelné :-(

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1572 příspěvků 02.07.07 18:12

To Eva:asi záleží na tom,jak a s čím se ta vanilka nakombinuje,to u konkrétních vůní,které vadí a jinak čich je smysl a může klamat,může se měnit v závislosti na čemkoli,někdy snad i gravitaci zeměkoule:D a =D ,u mne se to občas projeví v souvislosti s růžovým dřevem,které obsahuje i Tendre Poison.Asi ho budu muset rychle koupit,než upadne opět do nemilosti.Ale věřím,že se tak nestane,mám odstřik a zatím si v něm libuju.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 02.07.07 21:41

Chava: v rámci sprcháče Ylang-ylang & maté od Alverde :P

27.06.08 18:36

Mne sa to stalo pri Eden-e, a scasti aj Hypnotic Poison. Po ovanani kazdeho z nich po prvy raz v obchode som si povedala, za take anti-vone si v zivote na seba nedam. teraz patria k mojim top v rebricku a ked pride na rad kupa dalsieho parfemu, bude nim jeden z nich, po druhom:).

ippolita
Parfémová maniačka 826 příspěvků 27.06.08 18:38

Oops, som sa zabudla prihlasit.

Anonymous píše:
Mne sa to stalo pri Eden-e, a scasti aj Hypnotic Poison. Po ovanani kazdeho z nich po prvy raz v obchode som si povedala, za take anti-vone si v zivote na seba nedam. teraz patria k mojim top v rebricku a ked pride na rad kupa dalsieho parfemu, bude nim jeden z nich, po druhom:).
Na poličce 51 parfémů 1 miniatura 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Dejna
Parfémová maniačka 618 příspěvků 27.06.08 19:04

Ne že bych přímo nenáviděla, ale před dvěma lety, když jsem poprvé zkoušela Eden, tak jsem si říkala, kdo se asi tím může vonět…no a momentálně patří k mým nejoblíbenějším. Po odstřiku následovalo celé balení a cítím se v něm moc dobře.

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4737 příspěvků 27.06.08 19:15

Na Eden jsou v hodnocení dva protipóly, taky jsem ho zkusila, napadá mě, jestli třeba nepodléhá zkáze, když jsou všechny názory tolik protikladné :) Někomu voní krásně, někdo cítí plínky, ponožky a kdovíco ještě :roll:

Na poličce 30 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 27.06.08 19:19

Zdensy - Eden je asi podobně kontroverzní jako Cabaret.
Já jsem Eden zavrhla už dáávno - no, možná kdybych zkusila čichnout dnes, třeba by se mi líbil? Raději ne.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4737 příspěvků 27.06.08 19:23

Cabaret se mi líbí, ale nenosila bych ho, potřebuji mít ve vůni nejen nevšednost - což Cabaret splňuje, ale i kapinku luxusu, no, raději kyblíček luxusu, a nekamenujte mě :D

Na poličce 30 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 27.06.08 19:29
zdensy píše:
Cabaret se mi líbí, ale nenosila bych ho, potřebuji mít ve vůni nejen nevšednost - což Cabaret splňuje, ale i kapinku luxusu, no, raději kyblíček luxusu, a nekamenujte mě :D

Vidím to stejně! Cabaret se mi docela líbí, ale ne až tak, abych si ho koupila.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 27.06.08 19:37

Než kapičku Cabaretu, to se raději celá sliju Edenem - taky ho nemusím, ale vydržela bych to :wink:

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 28.06.08 13:31

Mně už se poslední dobou z Edenu nechce zvracet a jsem schopná se k mámě, když je navoněná, přiblížit na méně než tři metry. To je pokrok :P

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist