Dnes jsem přestala nenávidět...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 01.07.07 13:32

Určitě už jste to taky mnohokrát zažily, upřímně nenávidíte nějakou vůni nebo složku a najednou hop, obrat o 180 stupňů a v tu ránu ji máte mezi oblíbenými. Pochlubte se, která to byla - ne nutně dnes, samozřejmě :) U mě to naposledy bylo kadidlo a právě přestávám nesnášet ylang-ylang, doteď se mi zdál moc hutný a něco mi v něm vadilo, ale začíná si mě získávat na svou stranu.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:

Chava
Parfémová maniačka 675 příspěvků 01.07.07 14:11

A v rámci které vůně jsi udělala takový obrat ?

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1582 příspěvků 01.07.07 14:46

Upřímně a z celého srdce jsem hodně dlouho nenáviděla vanilku,teda pokud byla nenápadně v základu a nelezla hned prvoplánově na povrch,tak jsem ji snesla,před asi 2 lety přišel obrat a dneska mám vanilku ráda,na prostřídání a na chladnější období ji dokonce miluju.Jinak jako celou vůni kompletně ,jsem nesnášela Tendre Poison a teď se mi líbí a silně zvažuju na podzim jeho koupi.

Na poličce 26 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

eva  02.07.07 17:19

Ingrid: vanilka je sice „nejobyčejněšjí“/ dosti typická složka mnoha vůní, pro mě ovšem docela zvláštní složka - přiznám se, že ji mám ráda/ x nesnáším na různě dlouhé etapy - vždycky určitou dobu vanilku nesnáším /někdy stačí i jen malý náznak v základu/ a pak zase naopak a užívám si ji - jen je hrozné, že tyto proměny jsou u mě dopředu neodhadnutelné :-(

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1582 příspěvků 02.07.07 18:12

To Eva:asi záleží na tom,jak a s čím se ta vanilka nakombinuje,to u konkrétních vůní,které vadí a jinak čich je smysl a může klamat,může se měnit v závislosti na čemkoli,někdy snad i gravitaci zeměkoule:D a =D ,u mne se to občas projeví v souvislosti s růžovým dřevem,které obsahuje i Tendre Poison.Asi ho budu muset rychle koupit,než upadne opět do nemilosti.Ale věřím,že se tak nestane,mám odstřik a zatím si v něm libuju.

Na poličce 26 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 02.07.07 21:41

Chava: v rámci sprcháče Ylang-ylang & maté od Alverde :P

27.06.08 18:36

Mne sa to stalo pri Eden-e, a scasti aj Hypnotic Poison. Po ovanani kazdeho z nich po prvy raz v obchode som si povedala, za take anti-vone si v zivote na seba nedam. teraz patria k mojim top v rebricku a ked pride na rad kupa dalsieho parfemu, bude nim jeden z nich, po druhom:).

ippolita
Parfémová maniačka 832 příspěvků 27.06.08 18:38

Oops, som sa zabudla prihlasit.

Anonymous píše:
Mne sa to stalo pri Eden-e, a scasti aj Hypnotic Poison. Po ovanani kazdeho z nich po prvy raz v obchode som si povedala, za take anti-vone si v zivote na seba nedam. teraz patria k mojim top v rebricku a ked pride na rad kupa dalsieho parfemu, bude nim jeden z nich, po druhom:).
Na poličce 56 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Dejna
Parfémová maniačka 618 příspěvků 27.06.08 19:04

Ne že bych přímo nenáviděla, ale před dvěma lety, když jsem poprvé zkoušela Eden, tak jsem si říkala, kdo se asi tím může vonět…no a momentálně patří k mým nejoblíbenějším. Po odstřiku následovalo celé balení a cítím se v něm moc dobře.

Na poličce 26 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4760 příspěvků 27.06.08 19:15

Na Eden jsou v hodnocení dva protipóly, taky jsem ho zkusila, napadá mě, jestli třeba nepodléhá zkáze, když jsou všechny názory tolik protikladné :) Někomu voní krásně, někdo cítí plínky, ponožky a kdovíco ještě :roll:

Na poličce 33 parfémů 3 miniatury 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 27.06.08 19:19

Zdensy - Eden je asi podobně kontroverzní jako Cabaret.
Já jsem Eden zavrhla už dáávno - no, možná kdybych zkusila čichnout dnes, třeba by se mi líbil? Raději ne.

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4760 příspěvků 27.06.08 19:23

Cabaret se mi líbí, ale nenosila bych ho, potřebuji mít ve vůni nejen nevšednost - což Cabaret splňuje, ale i kapinku luxusu, no, raději kyblíček luxusu, a nekamenujte mě :D

Na poličce 33 parfémů 3 miniatury 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 27.06.08 19:29
zdensy píše:
Cabaret se mi líbí, ale nenosila bych ho, potřebuji mít ve vůni nejen nevšednost - což Cabaret splňuje, ale i kapinku luxusu, no, raději kyblíček luxusu, a nekamenujte mě :D

Vidím to stejně! Cabaret se mi docela líbí, ale ne až tak, abych si ho koupila.

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 27.06.08 19:37

Než kapičku Cabaretu, to se raději celá sliju Edenem - taky ho nemusím, ale vydržela bych to :wink:

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 28.06.08 13:31

Mně už se poslední dobou z Edenu nechce zvracet a jsem schopná se k mámě, když je navoněná, přiblížit na méně než tři metry. To je pokrok :P

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist