Dnes jsem to přepískla!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Gileis
Nevyléčitelná závislačka 1111 příspěvků 28.12.12 15:14
Dnes jsem to přepískla!

Máme tu téma s „nekomplimenty“, ale co naopak - stalo se vám někdy, že jste sami poznali, že vaše vůně v dané situaci není to pravé ořechové?
Já s tímhle pocitem bojuju docela často - a z toho se odvíjí moje nižší spotřeba :) Ráda voním jen pro sebe, nemám potřebu, aby moji vůni cítilo široké okolí, a nesnáším hanlivé poznámky na své oblíbence :oops: (ale stejně tak mě dokáže vykolejit i kompliment :D )

Co se mi ale vrylo do paměti, byl koncert jedné mé kamarádky, seděla jsem v obecenstvu obklopená spoustou lidí, bylo tam vydýcháno a horko - a do toho moje The One. Voněla tak intenzivně, jak snad nikdy. Úplně jsem cítila v zádech ty nenávistné pohledy a samotné mi nebylo úplně nejlíp :mrgreen: Až jsem se styděla. Ještě jsem pak chvíli vůni nosila, ale s nepříjemnými pocity už zůstala svázaná, tak šla z domu.

Snad tu takové téma nemáme…

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 7 odstřiků 48 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

la.reina  28.12.12 15:21

Jééé, to se mi stává téměř dnes a denně… Ale co si pamatuju nejvíc bylo, když jsem šla do kostela na poslední chvíli a tak jsem rychle popadla Angela (chtěla jsem být tématická, no), šplích sem, šplích tam, šplích onde… a pak jsem celou dobu seděla jak na trní, jestli v okruhu pěti metrů ode mě zůstal někdo aspoň trochu při vědomí, aby vnímal to, proč do toho kostela původně přišel. :mrgreen:

A jednou mi náš kněz tak pochválil Rose Barbare, že jsem se až červenat musela jak jsem si přišla nepatřičně. :oops: :mrgreen: Ale v koutku duše mě to moc těšilo. :mrgreen:

Zajímavé je, že Parfum Sacré ani Passage d'Enfer takové ovace nesklidily… :think:

la.reina  28.12.12 15:23

Jo, a jednou jsem zplynovala celou naši kancelář (tehdy to byl open space pro cca 200 lidí) Flowerem od Kenza. Málem mě vynesli v zubech, někteří dokonce tvrdili, že je pálí oči - ale uznávám, že ten počet střiků byl víc než hodně (asi 8 :oops: - no co, měla jsem mizerný den a chtěla jsem si spravit náladu, no… :mrgreen: )

tuzezlypes
Parfémová maniačka 562 příspěvků 28.12.12 15:51

Jednou v parném létě jsem si vzala na obchodní jednání Kenzo Jungle - slona. Zamořila jsem celou kancelář u klienta, navíc se schůzka protáhla, čekali jsme ještě na kolegu a celou tu dobu jsem velmi intenzívně mohla vnímat, jak v tom vedru slon „pracuje“. Jo, tehdy jsem se hodně styděla.

Na poličce 61 parfémů 2 miniatury 14 odstřiků 64 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Uživatel je onlineKajla
sv. Parfema z Kecálburgu 5189 příspěvků 28.12.12 15:58

Přepískla jsem to jistojistě mnohokrát…
Ale jednou zcela vědomě.
Pozvala si mě kontrola z berňáku. Správkyně si udělala čas od jedné do pěti. V jednu hodinu jsem vzorně nakráčela do kanceláře…léto…30°C…ma­lá kancelář…dvě nevoňavé dámy…já a několik mocných střiků Opia…
Kontrola byla ukončena 13.30 včetně sepsání protokolu.
Vím, bylo to ode mě nečestné a nesportovní… ;)

Na poličce 53 parfémů 2 miniatury 5 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 5 parfémů

andry
sv. Parfema z Kecálburgu 6753 příspěvků 28.12.12 16:12

@la.reina osm a hodně? nepsalas náhodou někde o tom, že se políváš:mrgreen:

@Kajla :lol:

jinak já když jsem to přepískla, bylo to něco s vanilkou a bylo mi z toho silně nevolno. Hypnotic Eau Sensuelle, Cuir Beluga, Spiritueuse Double Vanille, Cuir Ottoman… jinak jsem skromná dívka s malou spotřebou :mrgreen:

Příspěvek upraven 28.12.12 v 16:38

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

la.reina  28.12.12 16:31

@Kajla Jak jako nečestné a nesportovní? A od nich to je čestné otravovat tě? Nooo?! :-) Úplně to vidím - Kajla s nevinným výrazem nakopnutého štěněte dělící se s okolím o svou početnou sbírku Opií - absolutně nenapadnutelné. :mrgreen:

la.reina  28.12.12 16:33

@andry Ó to ano, já se polévám důkladně, ale zpravidla doma, tudíž než se dopravím do kanclu, tak se to usadí na přežitelnou intenzitu - ale tenkrát jsem a) byla důkladně navoněná od rána a b) jsem se navoněla přímo v kanclu. A to už bylo fááákt přes čáru… stěžovali si i lidi, kteří seděli na opačné straně kanceláře, aniž bych kolem nich prošla.

No, nakonec jsem to nedala a šla jsem se „vyvětrat“ kolem kanclu. :mrgreen:

cat_deveraux1
Nevyléčitelná závislačka 1889 příspěvků 28.12.12 20:24

Já málem udusila spolužáky ve studovně pořádnou dávkou Coromandelu. Doma 4střiky, po půl hodině další dva, po půl hodině další dva. Pořád jsem ji necítila.. Až spolužák začal pokašlávat a řekl mi, jestli je chci zabít. Na zkoušce z krizového managementu jsem byla za 4minuty venku i s áčkem, asi jsem dusila i zkoušejícího :mrgreen:

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 55 vzorků V tužebníku 2 parfémy

naja1
sv. Parfema z Kecálburgu 3792 příspěvků 28.12.12 21:09

Nikoliv okolí, ale sama sebe jsem málem přizabila Hypnoticem. Trávila jsem s ním nějak moc času v autě a pak už jsem si k němu cestu nenašla. Musel z domu.

Na poličce 23 parfémů 2 miniatury 3 odstřiky 41 vzorků V tužebníku 0 parfémů

paty
sv. Parfema z Kecálburgu 8056 příspěvků 29.12.12 10:25

Já se úplně normálně a nevinně navoněla Bvlgari Omnia Amethyste,tzn.tři střiky doma,ale přiživila jsem ještě v šatně v práci a jedna starší kolegyně začala významně pokašlávat a prý si kvůli mému parfému musela vzít prášek na astma,jinak by se udusila.A já myslela,že je to taková nijaká vůně,která není za pět minut cítit.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

RainyWeather
sv. Parfema z Kecálburgu 6963 příspěvků 29.12.12 10:29

@paty Měla jsem zbyteček, sice mi voněla, ale další jsem nekupovala - přijde mi dost zákeřná :mrgreen: Žádná nevinná jemná květinkovka :twisted:

Já se občas nechám unést a přeženu to s Iris Ganache. Ona je tak krásná :srdce: Ale je fakt, že než se usadí, je dost rozpínavá. Párkrát jsem se přidusila sama :oops:

Příspěvek upraven 29.12.12 v 10:30

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 371 vzorků V tužebníku 0 parfémů

paty
sv. Parfema z Kecálburgu 8056 příspěvků 29.12.12 10:30

@EvaKm já už to taky tak vidím,dopotřebuju flakon a šlus :mrgreen:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Sasa  29.12.12 10:35

Já se teď právě dusím Angelem. Jeden střik na zápěstí z odstřiku. Chtěla jsem zjistit, co na něm kdo vidí. Je mi jasné, že já nic. Ale po jednom střiku je to fakt na udušení (pro mne)

Uživatel je onlineKajla
sv. Parfema z Kecálburgu 5189 příspěvků 29.12.12 11:02
@la.reina píše:
@Kajla Jak jako nečestné a nesportovní? A od nich to je čestné otravovat tě? Nooo?! :-)

No jistě, oni si začli, že jo ? :mrgreen:

Na poličce 53 parfémů 2 miniatury 5 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 5 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist