Dnes jsem to přepískla!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Gileis
Nevyléčitelná závislačka 1111 příspěvků 28.12.12 15:14
Dnes jsem to přepískla!

Máme tu téma s „nekomplimenty“, ale co naopak - stalo se vám někdy, že jste sami poznali, že vaše vůně v dané situaci není to pravé ořechové?
Já s tímhle pocitem bojuju docela často - a z toho se odvíjí moje nižší spotřeba :) Ráda voním jen pro sebe, nemám potřebu, aby moji vůni cítilo široké okolí, a nesnáším hanlivé poznámky na své oblíbence :oops: (ale stejně tak mě dokáže vykolejit i kompliment :D )

Co se mi ale vrylo do paměti, byl koncert jedné mé kamarádky, seděla jsem v obecenstvu obklopená spoustou lidí, bylo tam vydýcháno a horko - a do toho moje The One. Voněla tak intenzivně, jak snad nikdy. Úplně jsem cítila v zádech ty nenávistné pohledy a samotné mi nebylo úplně nejlíp :mrgreen: Až jsem se styděla. Ještě jsem pak chvíli vůni nosila, ale s nepříjemnými pocity už zůstala svázaná, tak šla z domu.

Snad tu takové téma nemáme…

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 7 odstřiků 48 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

la.reina  28.12.12 15:21

Jééé, to se mi stává téměř dnes a denně… Ale co si pamatuju nejvíc bylo, když jsem šla do kostela na poslední chvíli a tak jsem rychle popadla Angela (chtěla jsem být tématická, no), šplích sem, šplích tam, šplích onde… a pak jsem celou dobu seděla jak na trní, jestli v okruhu pěti metrů ode mě zůstal někdo aspoň trochu při vědomí, aby vnímal to, proč do toho kostela původně přišel. :mrgreen:

A jednou mi náš kněz tak pochválil Rose Barbare, že jsem se až červenat musela jak jsem si přišla nepatřičně. :oops: :mrgreen: Ale v koutku duše mě to moc těšilo. :mrgreen:

Zajímavé je, že Parfum Sacré ani Passage d'Enfer takové ovace nesklidily… :think:

la.reina  28.12.12 15:23

Jo, a jednou jsem zplynovala celou naši kancelář (tehdy to byl open space pro cca 200 lidí) Flowerem od Kenza. Málem mě vynesli v zubech, někteří dokonce tvrdili, že je pálí oči - ale uznávám, že ten počet střiků byl víc než hodně (asi 8 :oops: - no co, měla jsem mizerný den a chtěla jsem si spravit náladu, no… :mrgreen: )

tuzezlypes
Parfémová maniačka 562 příspěvků 28.12.12 15:51

Jednou v parném létě jsem si vzala na obchodní jednání Kenzo Jungle - slona. Zamořila jsem celou kancelář u klienta, navíc se schůzka protáhla, čekali jsme ještě na kolegu a celou tu dobu jsem velmi intenzívně mohla vnímat, jak v tom vedru slon „pracuje“. Jo, tehdy jsem se hodně styděla.

Na poličce 58 parfémů 2 miniatury 14 odstřiků 64 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Kajla
sv. Parfema z Kecálburgu 5135 příspěvků 28.12.12 15:58

Přepískla jsem to jistojistě mnohokrát…
Ale jednou zcela vědomě.
Pozvala si mě kontrola z berňáku. Správkyně si udělala čas od jedné do pěti. V jednu hodinu jsem vzorně nakráčela do kanceláře…léto…30°C…ma­lá kancelář…dvě nevoňavé dámy…já a několik mocných střiků Opia…
Kontrola byla ukončena 13.30 včetně sepsání protokolu.
Vím, bylo to ode mě nečestné a nesportovní… ;)

Na poličce 54 parfémů 2 miniatury 6 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 5 parfémů

andry
sv. Parfema z Kecálburgu 6753 příspěvků 28.12.12 16:12

@la.reina osm a hodně? nepsalas náhodou někde o tom, že se políváš:mrgreen:

@Kajla :lol:

jinak já když jsem to přepískla, bylo to něco s vanilkou a bylo mi z toho silně nevolno. Hypnotic Eau Sensuelle, Cuir Beluga, Spiritueuse Double Vanille, Cuir Ottoman… jinak jsem skromná dívka s malou spotřebou :mrgreen:

Příspěvek upraven 28.12.12 v 16:38

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

la.reina  28.12.12 16:31

@Kajla Jak jako nečestné a nesportovní? A od nich to je čestné otravovat tě? Nooo?! :-) Úplně to vidím - Kajla s nevinným výrazem nakopnutého štěněte dělící se s okolím o svou početnou sbírku Opií - absolutně nenapadnutelné. :mrgreen:

la.reina  28.12.12 16:33

@andry Ó to ano, já se polévám důkladně, ale zpravidla doma, tudíž než se dopravím do kanclu, tak se to usadí na přežitelnou intenzitu - ale tenkrát jsem a) byla důkladně navoněná od rána a b) jsem se navoněla přímo v kanclu. A to už bylo fááákt přes čáru… stěžovali si i lidi, kteří seděli na opačné straně kanceláře, aniž bych kolem nich prošla.

No, nakonec jsem to nedala a šla jsem se „vyvětrat“ kolem kanclu. :mrgreen:

cat_deveraux1
Nevyléčitelná závislačka 1878 příspěvků 28.12.12 20:24

Já málem udusila spolužáky ve studovně pořádnou dávkou Coromandelu. Doma 4střiky, po půl hodině další dva, po půl hodině další dva. Pořád jsem ji necítila.. Až spolužák začal pokašlávat a řekl mi, jestli je chci zabít. Na zkoušce z krizového managementu jsem byla za 4minuty venku i s áčkem, asi jsem dusila i zkoušejícího :mrgreen:

Na poličce 18 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 55 vzorků V tužebníku 2 parfémy

naja1
sv. Parfema z Kecálburgu 3792 příspěvků 28.12.12 21:09

Nikoliv okolí, ale sama sebe jsem málem přizabila Hypnoticem. Trávila jsem s ním nějak moc času v autě a pak už jsem si k němu cestu nenašla. Musel z domu.

Na poličce 23 parfémů 2 miniatury 3 odstřiky 41 vzorků V tužebníku 0 parfémů

paty
sv. Parfema z Kecálburgu 8046 příspěvků 29.12.12 10:25

Já se úplně normálně a nevinně navoněla Bvlgari Omnia Amethyste,tzn.tři střiky doma,ale přiživila jsem ještě v šatně v práci a jedna starší kolegyně začala významně pokašlávat a prý si kvůli mému parfému musela vzít prášek na astma,jinak by se udusila.A já myslela,že je to taková nijaká vůně,která není za pět minut cítit.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

RainyWeather
sv. Parfema z Kecálburgu 6963 příspěvků 29.12.12 10:29

@paty Měla jsem zbyteček, sice mi voněla, ale další jsem nekupovala - přijde mi dost zákeřná :mrgreen: Žádná nevinná jemná květinkovka :twisted:

Já se občas nechám unést a přeženu to s Iris Ganache. Ona je tak krásná :srdce: Ale je fakt, že než se usadí, je dost rozpínavá. Párkrát jsem se přidusila sama :oops:

Příspěvek upraven 29.12.12 v 10:30

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 371 vzorků V tužebníku 0 parfémů

paty
sv. Parfema z Kecálburgu 8046 příspěvků 29.12.12 10:30

@EvaKm já už to taky tak vidím,dopotřebuju flakon a šlus :mrgreen:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Sasa  29.12.12 10:35

Já se teď právě dusím Angelem. Jeden střik na zápěstí z odstřiku. Chtěla jsem zjistit, co na něm kdo vidí. Je mi jasné, že já nic. Ale po jednom střiku je to fakt na udušení (pro mne)

Kajla
sv. Parfema z Kecálburgu 5135 příspěvků 29.12.12 11:02
@la.reina píše:
@Kajla Jak jako nečestné a nesportovní? A od nich to je čestné otravovat tě? Nooo?! :-)

No jistě, oni si začli, že jo ? :mrgreen:

Na poličce 54 parfémů 2 miniatury 6 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist