Dneska je toho hodně :)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 06.08.07 19:30

Dlouho se nenovinkovalo, takže dneska je toho hodně a některé už pro vás možná novinky nebudou, jestli aktivně sledujete vícero zahraničních webů.

Salvador Dali Black Sun

Tato pánská vůně od pana surrealisty je už v prodeji a má to být dřevitá foug

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Reakce:

Chava
Parfémová maniačka 675 příspěvků 15.09.07 17:27

Nenašla jsem tu Kate Moss, tak píši sem.Přivoněním k proužku v nové Elle jsem nabyla dojmu, že nová vůně od Kate Moss tak trochu opisovala od Rumeuru / Lanvin/. Že by " inspirace moderními trendy " ?

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Arome jana1
Nováček 6 příspěvků 16.09.07 13:34

Shiseido Zen je překrásná a vyvážená vůně, na složení se už dneska moc asi spoléhat nedá, půlka uvedených složek tam není vůbec znát:) z novinek patří fakt k povedeným, mně se moc líbí a něco mi ale taky připomíná, co nevím, ale je taková opravdu příjemná a uklidňující Není těžká, ani se mi nezdá moc květinová, tak akorát. Zase nevím, kde tam beru citrusy v takocvém množství? sice obsahuje i je podle popisy,ale vydrží tam vonět nějak moc dlouho

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Gudrun  03.10.07 14:28

Ada: YSL - Elle - tak předpoklad s bledou vodičkou vyšel, navíc mizerná výdrž. Ještě než mě opustila, stihla jsem tam identifikovat něco, co silně připomínalo bílý čaj.

miniparfumscz  03.10.07 18:32

ada:taky zdilim vas nazor ze vune YSL se udavaji smerem ktery absolutne neodpovida stylu YSL a vicemene jsou jednoduche a bez napadu.Znacka ysl je pro mne srdcova zalezitost a sam Laurent je podle mne jeden z nejvetsich a nejlepsich navrharu hned po Balenciagovi, kazdy rok nasetrim nejake penize a koupim si jednu vec z kolekce Rive Gauche Homme.
Nechci se tady nejak chlubit ,ale proc to vlastne pisem: U recenze na Young Sexy
Lovely je napsano ze Laurent asi infantilni a u YSL ELLE taky neco o Yvesovi , ale musim napsat ze YVES uz 7 let netvori obleceni a ani vune pro znacku YSL kterou ted vlastni GUCCI GROUP a nema zadne prava zasahovat do deni YSL BEAUTE protoze neprodal licence ale prodal celou znacku , jeho posledni vune pro YSL je Vice Versa.Takhle to je i u ostatnch tvurcu ktery spadaji pod ruzne spolecnosti jako napr. Buranni GROUP, LVMH, PUIG GROUP (vlastni Carolinu Herreru, Ninu Ricci atd). Pokud prodali jen licence a ne sve jmeno jako znacku tak muzou mluvit do vseho a taky vystoupit ze spolecnosti.

Sara01
Nováček 12 příspěvků 05.10.07 19:17

Tak nemůžu souhlasit, vůně Elle od YSL dorazila a je spíše podobná Cinemě, kterou mám moc ráda, ze Young, sexy ....., nemá podle mě nic společného, s kolegyní jsme se shodly, že výdrž je perfektní(myslím u Elle), určitě stojí za vyzkoušení.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist