Dobrá čistírna v Praze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4116 příspěvků 21.04.13 22:40
Dobra cistirna v Praze

Kde nechat vycistit kozenou bundu, aby me to nestalo pulku jeji ceny? jde o takovou tu semisovou kuzi, a je podsita koziskem, takze se to asi bude blbe cistit. Bojim se to soupnout do prvni cistirny aby mi to neznicili. Stala me cca 2000, tak bych za to vycisteni dala kolem 300kc, nevite o nejake slusne a levne cistirne? Idealne Praha 6, nebo u Barrandova,Ze­livskeho, s delsi oteviraci dobou klidne i jinde

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 841 vzorků V tužebníku 46 parfémů
Reakce:

Verda2
sv. Parfema z Kecálburgu 3045 příspěvků 23.04.13 14:51

@WildOrchid

Já bych zkusila Karu. Nevím, kde mají čistírnu, ale doneseš to do jejich prodejny a oni to do své čistírny pošlou. A zase si to v té prodejně cca po měsíci vyzvedneš. Kolik stojí bunda nevím, ale 3/4 kožich 660,– Kč.

Na poličce 33 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

aangie
Nevyléčitelná závislačka 1857 příspěvků 25.05.13 10:02

Já Karu nedoporučuji. Kožich mi čistili nadvakrát a stejně nevyčistili, špínu jen obarvily. Cena kolem tisícovky, jsou to dva roky.

Na poličce 39 parfémů 5 miniatur 47 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

Kaashka
Nováček 1 příspěvek 19.06.13 22:20

Doporučuju čistírnu oděvů Daja, Praha 1 ulice V Celnici. Vyčistili mi tam svatební šaty, které jinde odmítali - cena cca 500,– (loni)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist