Dobřany - kadeřnictví

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Marianna
sv. Parfema z Kecálburgu 4049 příspěvků 03.12.09 20:54
Dobřany - kadeřnictví

Není tu nějaký znalec místních poměrů v Dobřanech? Jde mi o kadeřnictví v Domě služeb, či jak se ta stavba jmenuje. Objevila jsem tam kadeřníka-chlapa, což mě překvapilo a nadchlo. Ale je to sázka do loterie, protože o kvalitě jeho práce nevím zhola nic.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 5 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Veverka
sv. Parfema z Kecálburgu 2403 příspěvků 03.12.09 21:34

Ty jo, já jsem při čtení nadpisu teda myslela na úplně jiný téma :roll:

Na poličce 3 parfémy 2 miniatury 11 odstřiků 144 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Marianna
sv. Parfema z Kecálburgu 4049 příspěvků 03.12.09 21:41

… no tak TAM už jsem taky byla. Naštěstí jen jako návštěva za pacientem. :mrgreen:

Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 03.12.09 21:43

no, vzhledem k tomu, že patříš sem na Arôme, tak se to nabízí…

Na poličce 12 parfémů 16 miniatur 6 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 1 parfém

Marianna
sv. Parfema z Kecálburgu 4049 příspěvků 03.12.09 22:38
:mrgreen:

Holky, tam mají pavilónů! Léčí se tam kdejaká závislost, ale mě tam asi (zatím) nechtěli, když mě tak v pohodě nechali odejít.

No ale mě by spíš zajímal ten kadeřník. Asi to zatím nerisknu, do doby než si seženu nějaké kladné reference.

Juana
sv. Parfema z Kecálburgu 3421 příspěvků 04.12.09 08:16

Vzhledem k tomu, že kadeřníci stříhají většinou podle nálady a už jsem ze značkového a drahého salónu vypadla ve výrazně horším stavu než ostříhaná z učňovského střediska tak bych se nebála a prostě do toho šla.
Zatím jsem byla nejlíp ostříhaná za stovku - stříhal dvoumetrový dobře stavěný rus, který právě dokončil rekvalifikační kurz na kadeřníka (kdybych věděla kde je mu konec, stanu se jeho stálou klientkou). Nejhůř jsem dopadla v L´Oreal a Kadus…

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 153 parfémů

Marianna
sv. Parfema z Kecálburgu 4049 příspěvků 08.12.09 15:06
Juana píše:
Vzhledem k tomu, že kadeřníci stříhají většinou podle nálady a už jsem ze značkového a drahého salónu vypadla ve výrazně horším stavu než ostříhaná z učňovského střediska tak bych se nebála a prostě do toho šla.
Zatím jsem byla nejlíp ostříhaná za stovku - stříhal dvoumetrový dobře stavěný rus, který právě dokončil rekvalifikační kurz na kadeřníka (kdybych věděla kde je mu konec, stanu se jeho stálou klientkou). Nejhůř jsem dopadla v L´Oreal a Kadus…

Ráda věřím.

Momentálně chodím do kadeřnictví - abych tak řekla - „střední třídy“. Stříhání plus melír a barva mě přijde na necelých 800 Kč. Taky už jsem jednou vyzkoušela něco trochu „lepšího“ a odešla jsem s nechutně zkrácenými vlasy a melírem, který jsem musela hledat lupou a na denním světle. :evil: Takže jsem se pokorně vrátila ke své osvědčené kadeřnici.

Už jsem na chlapce-kadeřníka získala jednu kladnou referenci, takže jdu do něj!

Mimochodem - taky vám melír či odbarvené vlasy časem tak nějak ztmavnou nebo se to děje jen mě? Od holiče odcházím coby pruhovaná blondýna a po dvou - třech měsících se vracím na místo činu s čímsi světlehnědým, přinejlepším béžovým na hlavě. Ovšem moje poslední přeměna proběhla z blondýny na zrzku. :shock: To má slečna kadeřnice blbý barvy, ruce nebo to dělají moje vlasy - původně hodně tmavě hnědé?

Katka
Učednice 175 příspěvků 09.12.09 14:52

Na mě zabírá vlasová kosmetika určená na melírované vlasy..vždycky melír rozsvítí, „vytáhne“ z něj nažloutlý odstín..dokonce se mě už několikrát kamarádky ptaly, jestli jsem byla znova na melíru, ale ne..jen jsem si umyla vlasy;)

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 7 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Marianna
sv. Parfema z Kecálburgu 4049 příspěvků 09.12.09 15:05

Jaká, jaká, jaká??? Já chcí značku té kosmetiky, prosííím. :D

Mám zatím L´Oreal na barvené a melírované, teď nově „vymysleli“ řadu speciálně na melírované, ale že by mi to pomáhalo :conf: , to se říct nedá.

Juana
sv. Parfema z Kecálburgu 3421 příspěvků 09.12.09 15:13

Melír nenosím (moc se mi to nelíbí, zestařuje) ale občas na zimu používám šampón pro šedivějící vlasy - od Freeman - bohužel netuším kde ho v poslední době sehnat, u mne fungoval na takové to vyblednutí vlasů přes zimu kdy moje hlava chytá divnou béžovou barvu protože je nevyběluje sluníčko.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 153 parfémů

Janka
Parfémová maniačka 800 příspěvků 09.12.09 17:27

Marianno, mrkni na www.dusy.cz

je to profesionální vlasová kosmetika, a cenově nevychází špatně. Mě se osvědčila báječně.

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Katka
Učednice 175 příspěvků 09.12.09 20:30
Marianna píše:
Jaká, jaká, jaká??? Já chcí značku té kosmetiky, prosííím. :DMám zatím L´Oreal na barvené a melírované, teď nově „vymysleli“ řadu speciálně na melírované, ale že by mi to pomáhalo :conf: , to se říct nedá.

Já mám též Loreál, tento: http://www.pro-vlasy.cz/p/loreal-serie- … nych-vlasu

a kúru od Matrix, tuto: http://www.pro-vlasy.cz/p/matrix-miracl … ujici-kura

ale ta spíše vyživuje, než že by asi obnovovala lesk melírů, ale vyhovuje mi moc;)

Marianna
sv. Parfema z Kecálburgu 4049 příspěvků 09.12.09 21:18

Díky, proštuduju si to. :D A kupuješ to přímo tady, co jsi mi dávala odkaz?

Katka
Učednice 175 příspěvků 09.12.09 23:02

Ano, ale děláme vždycky velkou objednávku s kamarádkami a známými aby se vyplatilo poštovné;)

Stepullina
Nováček 1 příspěvek 21.10.13 20:01
Kadeřnictví

Ahoj, chtěla bych se tě zeptat, jestli nevíš jak se jmenuje to kadeřnictví ve kterém dělá ten kadeřník co jsi o něm psala. Viděla jsem ho nedávno v televizi a jeho práce se mi velmi líbila a i on byl velmi sympatický. A moc ráda bych se od nej nechala udelat hlavu a tak. Jsem z Plzne tak že ani nevím jestli je v Dobřanech víc kadeřnictví. Moc bys mě potěšila kdybys ho znala. Děkuji :kytka:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

6 důvodů, proč vám nefunguje krém proti celulitidě

Koupila jste si krém proti celulitidě, který doporučuje 9 z 10 žen, ale vám prostě nefunguje? Nepřiklánějte se hned k té desáté a nejdříve se zamyslete, jestli neděláte jednu z následujících chyb.

Celý článek »
TOPlist