Dobroty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 12.02.11 17:29
Dobroty

Narazili jste na něco dobrého, co vás překvapilo? Tak si to nenechávejte pro sebe a dejte tip ostatním.

Abych začal, tak já si dnes šel koupit sýr na večer k vínu do podnikovky Gran Moravia. Paní přede mnou brala máslo … taková hrouda v sáčku … to bych to nebyl já, abych to hned taky nevyzkoušel. Doma jsme vyzkoušeli a nádherně se rozplývá … jako smetana. Tak nějak si představuju „čerstvé máslo“ :)

Na poličce 34 parfémů 0 miniatur 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 12.02.11 23:55

když mě napadá samá čokoláda… :roll: :lol: už vážně uvažuju, že začnu pracovat na nějakým kvalitním chocoblogu. V angličtině se jich několik slušných najde, v češtině celkem bída.

Na poličce 88 parfémů 51 miniatur 2 odstřiky 38 vzorků V tužebníku 22 parfémů

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 12.02.11 23:59
chaantal píše:
když mě napadá samá čokoláda… :roll: :lol: už vážně uvažuju, že začnu pracovat na nějakým kvalitním chocoblogu. V angličtině se jich několik slušných najde, v češtině celkem bída.

no jo, ale na čokoládku už tady vlákno je … seš ještě v PV a okolí, nebo už si frnkla někam jinam?

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 13.02.11 00:23

to jo, ale tak nebudu pořád přispívat novými objevy, tolik chocoholiků tu asi není, kdo by to četl :)

PV už je pasé, přes týden bydlím v Olomouci, o víkendu Tovačov.

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 13.02.11 00:28
chaantal píše:
to jo, ale tak nebudu pořád přispívat novými objevy, tolik chocoholiků tu asi není, kdo by to četl :)PV už je pasé, přes týden bydlím v Olomouci, o víkendu Tovačov.

a není lepší bydlet jenom v OL?

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 13.02.11 00:32

Ale bylo, ale tak hodně přátel v Olomouci přes víkend není, doma odbydu nutné formality, taky tu mám přátele, rodiče, prarodiče.....když mají dobrou náladu je to taky fajn.

Jinak si Olomouc nemůžu vynachválit. :wink:

Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist