Dobroty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 12.02.11 17:29
Dobroty

Narazili jste na něco dobrého, co vás překvapilo? Tak si to nenechávejte pro sebe a dejte tip ostatním.

Abych začal, tak já si dnes šel koupit sýr na večer k vínu do podnikovky Gran Moravia. Paní přede mnou brala máslo … taková hrouda v sáčku … to bych to nebyl já, abych to hned taky nevyzkoušel. Doma jsme vyzkoušeli a nádherně se rozplývá … jako smetana. Tak nějak si představuju „čerstvé máslo“ :)

Na poličce 34 parfémů 0 miniatur 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 12.02.11 23:55

když mě napadá samá čokoláda… :roll: :lol: už vážně uvažuju, že začnu pracovat na nějakým kvalitním chocoblogu. V angličtině se jich několik slušných najde, v češtině celkem bída.

Na poličce 92 parfémů 51 miniatur 6 odstřiků 38 vzorků V tužebníku 36 parfémů

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 12.02.11 23:59
chaantal píše:
když mě napadá samá čokoláda… :roll: :lol: už vážně uvažuju, že začnu pracovat na nějakým kvalitním chocoblogu. V angličtině se jich několik slušných najde, v češtině celkem bída.

no jo, ale na čokoládku už tady vlákno je … seš ještě v PV a okolí, nebo už si frnkla někam jinam?

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 13.02.11 00:23

to jo, ale tak nebudu pořád přispívat novými objevy, tolik chocoholiků tu asi není, kdo by to četl :)

PV už je pasé, přes týden bydlím v Olomouci, o víkendu Tovačov.

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 13.02.11 00:28
chaantal píše:
to jo, ale tak nebudu pořád přispívat novými objevy, tolik chocoholiků tu asi není, kdo by to četl :)PV už je pasé, přes týden bydlím v Olomouci, o víkendu Tovačov.

a není lepší bydlet jenom v OL?

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 13.02.11 00:32

Ale bylo, ale tak hodně přátel v Olomouci přes víkend není, doma odbydu nutné formality, taky tu mám přátele, rodiče, prarodiče.....když mají dobrou náladu je to taky fajn.

Jinak si Olomouc nemůžu vynachválit. :wink:

Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist