dodací lhůty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mety  27.03.08 13:44

Děvčata, poraďte, která máte zkušenosti z nákupu na e-bay. Jak dlouho / přibližně / může trvat doba od objednání do
dodání parfémku. Objednala jsem si vůni 12. března z karty mi peníze strhly hned druhý den, ale zatím nic nepřichází, je to tak normální, nebo bych už to měla zaurgovat ? Dopředu dík za jakoukoliv informaci

Reakce:

Chava
Parfémová maniačka 675 příspěvků 27.03.08 13:49

Mě šla vůně z Japonska týden.Dost dobré.S Japončíkama mám dobré zkušenosti.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 27.03.08 13:50

No, teď to tady řeším. Z Evropy to chodí normálně do týdne. Ale teď mi vázne zásilka od 5.3. z VB - prostě není…
No, a mimo Evropu to může trvat 3 týdny až měsíc - to proto, že to leží na celní poště…

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 27.03.08 14:13

Z USA mi to chodí i tří tydny - když to leží u nas na celnice. Ono totiž přijde brzy, ale může 20 dnů ležet na celnice :), takže když se to zpozdí tak počitám cca 21-25 dnů ode dne odesilání a pak bych už mohla začit panikařit :).

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

mety  27.03.08 14:51

Díky, tak to jsem zatím v pohodě, já si to totiž ze zahraničí objednávala poprvé, tak jsem z toho trochu vykulčená, ne že bych se neměla čím vonět, ale znáte to, jak si člověk něco objedná, teda alespoň já, tak včera už bylo pozdě. Ale zase se mám na co těšit.

Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist