Dojcenie a parfemy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mausi
Nováček 6 příspěvků 12.07.10 15:26
Dojcenie a parfemy

Ahojte,

idem k Vam po radu. Moja vona je DKNY. Skusila som uz niekolko parfemov, takych - onakych ale ten moj je predsa len Donna. Pocas tehotenstva som ju radsej nepouzivala po predchadzajucej skusenosti. Ked sa mi zhnusili vsetky parfemy pouzivane pocas (prveho) tehotenstva. A tak som radsej neriskovala. Lenze teraz som sa nou pekne navonala, vysla von a namiesto nadhernej sviezej, cistej vone som citila len alkohol :cry: :cry: :cry: . Skusila som to iste aj s inym parfemom (Chloe) a tak isto, nic len alkohol :cry: … je to tym, ze dojcim, alebo parfemy zostarli (Donna ma asi 2 roky a Chloe rok), alebo cim ?
Vdaka za rady

Na poličce 5 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 5 vzorků V tužebníku 3 parfémy
Reakce:

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7256 příspěvků 12.07.10 17:05

to je tím teplem. Kojení , podle mě, nevadí (zas až tak velkou hormonální bouři asi nemáš) a parfémy se za tak krátkou dobu nezkazily. Voněla bych se opatrně, kvůli miminku :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 12.07.10 17:34

Miminku vůně vadí?
U kůže to do mléka nepřejde, ne?

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Maty
Nevyléčitelná závislačka 1434 příspěvků 12.07.10 17:54

parfémy do mléka nepřechází.. :lol:

ikdyž s nadsázkou je tady spousta dětí odkojených parfémy :whistle: ..spíš jde o to,že miminko by mělo cítit maminčinu vůni(přirozenou 8) ),takže bych při kojení parfémy opravdu šetřila,prvních 6 týdnů jsem se nevoněla ničím-jen deo,pak zlehka.
Ted už mají drezuru :mrgreen:

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 111 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 12.07.10 18:11

Nejsem matka, nekojila jsem, ale… neplánuji nepoužívat parfémy, až bude mimino.

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 12.07.10 21:20

Raz som pričuchla k pokazenému parfému a bol cítiť čisto len alkohol :? Ako tie vône vnímajú ľudia okolo teba? (manžel, kámošky). Vnímajú v nich zmenu tiež?

Na poličce 24 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Mausi
Nováček 6 příspěvků 13.07.10 07:03

No ja som zostala dosť nepríjemne prekvapená z tej „vône“ :cry: . Neviem, možno ich zle skladujem, mám ich v kúpelni na poličke, pri normálnej teplote a svetle. Tak neviem.
Ako ju vníma okolie … manžel mi nič nevravel, dokonca som sa aj pýtala, či cíti, že som po 100 rokoch opäť použila parfém a povedal že áno … kamošky tiež nič nevraveli. Neviem, či to nepostrehli alebo nechceli radšej nič povedať. Alebo to cítim len ja ? :roll: Pôjdem dnes do Funn-ky a vyskúšam ich Donnu, uvidím, ako sa zachová.

Na poličce 5 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 5 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7256 příspěvků 13.07.10 08:49
Širín píše:
Nejsem matka, nekojila jsem, ale… neplánuji nepoužívat parfémy, až bude mimino.

Jak dlouho? Když sečtu těhu ( :vomit: ) a kojení obou mých dcer, tak bych byla 6 let nenavoněná.

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 13.07.10 13:59

Ja som začala nosiť parfémy keď mali moje deti asi 4 mesiace, najskôr vzadu na krk.

Na poličce 24 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

nenuta
Učednice 142 příspěvků 13.07.10 14:55

me u kojeni skoro nic nevonelo..ale vune jsem pouzivala, spise lehci :D :D :D nedovedla bych si predstavit, ze bych nebyla navonena..je to uz zvyk :D :D :D

ted uvidim jak to bude..ale zatim mi vune voni s strikam se skoro porad :oops: :oops: :D miminku vune urcite nevadi, jen se to nesmi prehanet..slabsi a mene :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Makulenka
Parfémová maniačka 532 příspěvků 14.06.12 12:30

Ahoj holky, nebyla jsem tu snad 100let, moje parfémová polička dost zchudla… Ale malej už bude mít 2 měsíce, tak se zase dostávám do obrazu.. Ke konci těhotenství jsem používala 4růže od L´occitane. V šestinedělí domanic, ven jen deodorant.. a ted zase opatrně zavádím 4růže… spíš se ale stříkám tak kolem pasu, at malej cítí mně, když si ho přitulím ;)

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Ef
sv. Parfema z Kecálburgu 2167 příspěvků 14.06.12 13:21

Ja ac parfemy miluju a vonim se denne nekolikrat, prvni mesic dva po narozeni miminka jsem se nevonela vubec, uzivala jsem si jen jeho vuni - stejne bylo porad u me :srdce: Osobne si myslim ze je to tak lepsi i pro miminko, ne ze by mu parfemy vadily, ale verim ze v prvnich mesicich si vtiskava do pameti vuni mamy ;)

repsolka
Učednice 103 příspěvků 16.09.14 15:53

Mausi, jsem na tom podobně.Už nekojím a situace stále stejná, všechno co bylo doma se zhnusilo a šlo dál…
Teď sem zkusila Envy Me a ta jde, sháním něco na chladnější dny, zatím načucháno asi 40 vzorků a nic co by zaujalo tak, že bych to koupila :nevim:
Asi se mi změnilo vnímání vůní :zed:
Držím palce při výběru :mavam:

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 17 odstřiků 4 vzorků V tužebníku 5 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist