Dojcenie a parfemy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mausi
Nováček 6 příspěvků 12.07.10 15:26
Dojcenie a parfemy

Ahojte,

idem k Vam po radu. Moja vona je DKNY. Skusila som uz niekolko parfemov, takych - onakych ale ten moj je predsa len Donna. Pocas tehotenstva som ju radsej nepouzivala po predchadzajucej skusenosti. Ked sa mi zhnusili vsetky parfemy pouzivane pocas (prveho) tehotenstva. A tak som radsej neriskovala. Lenze teraz som sa nou pekne navonala, vysla von a namiesto nadhernej sviezej, cistej vone som citila len alkohol :cry: :cry: :cry: . Skusila som to iste aj s inym parfemom (Chloe) a tak isto, nic len alkohol :cry: … je to tym, ze dojcim, alebo parfemy zostarli (Donna ma asi 2 roky a Chloe rok), alebo cim ?
Vdaka za rady

Na poličce 5 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 5 vzorků V tužebníku 3 parfémy
Reakce:

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 12.07.10 17:05

to je tím teplem. Kojení , podle mě, nevadí (zas až tak velkou hormonální bouři asi nemáš) a parfémy se za tak krátkou dobu nezkazily. Voněla bych se opatrně, kvůli miminku :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 12.07.10 17:34

Miminku vůně vadí?
U kůže to do mléka nepřejde, ne?

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Maty
Nevyléčitelná závislačka 1434 příspěvků 12.07.10 17:54

parfémy do mléka nepřechází.. :lol:

ikdyž s nadsázkou je tady spousta dětí odkojených parfémy :whistle: ..spíš jde o to,že miminko by mělo cítit maminčinu vůni(přirozenou 8) ),takže bych při kojení parfémy opravdu šetřila,prvních 6 týdnů jsem se nevoněla ničím-jen deo,pak zlehka.
Ted už mají drezuru :mrgreen:

Na poličce 10 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 111 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 12.07.10 18:11

Nejsem matka, nekojila jsem, ale… neplánuji nepoužívat parfémy, až bude mimino.

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 12.07.10 21:20

Raz som pričuchla k pokazenému parfému a bol cítiť čisto len alkohol :? Ako tie vône vnímajú ľudia okolo teba? (manžel, kámošky). Vnímajú v nich zmenu tiež?

Na poličce 21 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Mausi
Nováček 6 příspěvků 13.07.10 07:03

No ja som zostala dosť nepríjemne prekvapená z tej „vône“ :cry: . Neviem, možno ich zle skladujem, mám ich v kúpelni na poličke, pri normálnej teplote a svetle. Tak neviem.
Ako ju vníma okolie … manžel mi nič nevravel, dokonca som sa aj pýtala, či cíti, že som po 100 rokoch opäť použila parfém a povedal že áno … kamošky tiež nič nevraveli. Neviem, či to nepostrehli alebo nechceli radšej nič povedať. Alebo to cítim len ja ? :roll: Pôjdem dnes do Funn-ky a vyskúšam ich Donnu, uvidím, ako sa zachová.

Na poličce 5 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 5 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 13.07.10 08:49
Širín píše:
Nejsem matka, nekojila jsem, ale… neplánuji nepoužívat parfémy, až bude mimino.

Jak dlouho? Když sečtu těhu ( :vomit: ) a kojení obou mých dcer, tak bych byla 6 let nenavoněná.

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 13.07.10 13:59

Ja som začala nosiť parfémy keď mali moje deti asi 4 mesiace, najskôr vzadu na krk.

Na poličce 21 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

nenuta
Učednice 142 příspěvků 13.07.10 14:55

me u kojeni skoro nic nevonelo..ale vune jsem pouzivala, spise lehci :D :D :D nedovedla bych si predstavit, ze bych nebyla navonena..je to uz zvyk :D :D :D

ted uvidim jak to bude..ale zatim mi vune voni s strikam se skoro porad :oops: :oops: :D miminku vune urcite nevadi, jen se to nesmi prehanet..slabsi a mene :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Makulenka
Parfémová maniačka 529 příspěvků 14.06.12 12:30

Ahoj holky, nebyla jsem tu snad 100let, moje parfémová polička dost zchudla… Ale malej už bude mít 2 měsíce, tak se zase dostávám do obrazu.. Ke konci těhotenství jsem používala 4růže od L´occitane. V šestinedělí domanic, ven jen deodorant.. a ted zase opatrně zavádím 4růže… spíš se ale stříkám tak kolem pasu, at malej cítí mně, když si ho přitulím ;)

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Ef
sv. Parfema z Kecálburgu 2167 příspěvků 14.06.12 13:21

Ja ac parfemy miluju a vonim se denne nekolikrat, prvni mesic dva po narozeni miminka jsem se nevonela vubec, uzivala jsem si jen jeho vuni - stejne bylo porad u me :srdce: Osobne si myslim ze je to tak lepsi i pro miminko, ne ze by mu parfemy vadily, ale verim ze v prvnich mesicich si vtiskava do pameti vuni mamy ;)

repsolka
Učednice 102 příspěvků 16.09.14 15:53

Mausi, jsem na tom podobně.Už nekojím a situace stále stejná, všechno co bylo doma se zhnusilo a šlo dál…
Teď sem zkusila Envy Me a ta jde, sháním něco na chladnější dny, zatím načucháno asi 40 vzorků a nic co by zaujalo tak, že bych to koupila :nevim:
Asi se mi změnilo vnímání vůní :zed:
Držím palce při výběru :mavam:

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 17 odstřiků 4 vzorků V tužebníku 5 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist