Domácí pekárny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lenka7717
Znalkyně 375 příspěvků 03.05.09 13:31
Domácí pekárny

Máte některá osvědčené recepty na chleba, bagety nebo něco sladkého?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 21 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Fanfan
sv. Parfema z Kecálburgu 6632 příspěvků 03.05.09 19:11

Nejčastěji peču podle receptů u pekárny, ale jinak když chci zkusit něco nového, jdu na www.recepty.cz - tam je jich hora a i s komentáři, takže vidíš, co má smysl zkusit a co ne. :wink:

Na poličce 18 parfémů 5 miniatur 9 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 1 parfém

sarrafinka
Nevyléčitelná závislačka 1257 příspěvků 03.05.09 19:15

:D tady spousta vynikajících receptu http://domacipekarny.dama.cz/recepty.php určitě zkus 57 pivní chleba ten stojí za to :lol:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 12 parfémů

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 05.05.09 09:42

chleba peču podle receptu u pekárny,ten mi moc chutná.Jinak chodím na recepty tam kam sarrafinka.Zkoušela jsem knedlíky a plněné buchty, obojí bylo chuťově výborné a vláčné.Pekárnu mám teprve cca měsíc, takže stále zkozuším :lol: Za pár šupů to byla moje letošní nejlepší investice :banana:

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 05.05.09 09:46

Máme domácí pekárnu pro sestru, protože má celiakii.
Jinak se v ní dobře dělá těsto na vánočku.

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 05.05.09 09:51

Já se chystám pořídit si domácí pekárnu, protože mě kvalita pečiva čím dál víc vytáčí. Kdyby v místě našeho bydliště byla útulná pekárnička, to by byla jiná, ale v supermarketech mám problém :( Poradíte mi nějakou konkrétní?

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 05.05.09 09:54

klubko já koupila úplně obyčejnou SENCOR za 1400 i s poštou­.Žádná značka a je super. :lol:

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 06.05.09 07:39

Holky a to v ní ty buchty i pečete nebo jen děláte těsto? Taky se chystám jí koupit už delší dobu a nějak nemám odvahu :oops:

Na poličce 7 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Dejna
Parfémová maniačka 618 příspěvků 06.05.09 08:13
Amy píše:
Holky a to v ní ty buchty i pečete nebo jen děláte těsto? Taky se chystám jí koupit už delší dobu a nějak nemám odvahu :oops:

Buchty jsem v ní péct nezkoušela. Těsto na vánočku, ale vánočku v troubě…těsto na bochánek a bochánek buď v troubě, nebo v pekárně. A makovec: http://domacipekarny.dama.cz/recept.php?…

Ten jsem pekla v pekárně a hrozně nakynul, lezl z ní ven…ale byl výborný.. :lol:

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 06.05.09 08:19

:lol: :lol: no to jsi mi moc nepřidala :lol: , kolegyně říká, že jí použila párkrát když si jí koupila a teď jí doma překáží, tak nevím :cry:

Dejna
Parfémová maniačka 618 příspěvků 06.05.09 09:11

Ale já jí Amy používám často, jsem za ní ráda, ale na chleba. Já na sladké moc nejsem. :lol: Sestra tuším v ní zkoušela i banánovou bábovku a byla spokojená..akorát ten vzhled je poněkud jiný. :lol:

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Slimek
sv. Parfema z Kecálburgu 8352 příspěvků 06.05.09 09:46
Amy píše: :lol: :lol: no to jsi mi moc nepřidala :lol: , kolegyně říká, že jí použila párkrát když si jí koupila a teď jí doma překáží, tak nevím :cry:

také už dlouho uvažujem o její koupi, ale přesně se obávám, že po prvním nadšení to zas bude krám, co nám doma bude ležet jako třeba sušička na ovoce nebo odštavňovač ......otírat prach z toho fakt nechci :lol:

Výhodu vidím v tom, že pekárna zvládne nejen správné pečení, ale i zpracování těsta a my do ní v podstatě jen naházíme suroviny :lol: … to je super, nejen na chleba ale i na ty buchtičky, škoda jen že ještě neumí tvarovat dle potřeby :wink:

Na poličce 83 parfémů 6 miniatur 2 odstřiky 256 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 06.05.09 10:09

Je fakt, že buchta je taková nevzhledná, ale chleba peču často a hlavně zadělávám kynuté těsto na všechno možné.Jelikož mám artrozu středního stupně u obou palců na rukou, tak neutáhnu těsto vařečkou :cry: takže pro mě skvělý pomocník,já si libuji :banana:

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 06.05.09 12:15

No to je jasný Popelko, to musí být paráda, když máš takovýto problém, ještě mi napiš, dá se ten Tvůj přístroj načasovat tak, aby ráno byl chleba v určitou hodinu pečený? Třeba připravit to už večer a ono se to samo zapne myslím. Některé pekárny to prý umí. Ale investovat bych chtěla taky radši méně

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10501 příspěvků 06.05.09 12:18

Mam a je to docela fajn,hlavne to nacasovani,kdyz vstanes a mas cerstvy chleba,ale nesmirne me stvou ty diry v chlebu :wink:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist