Doporučené vůně podle stylu - fotky

Fotoalbum tématu (166) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4115 příspěvků 24.01.09 22:14
Doporucene vune podle stylu - fotky

Tak pro zacatek dejme neco kontroverznejsiho :)

Dva naprosto odlisne styly, presto i tyto zeny se muzou chtit necim navonet.. co konkretniho byste doporucili?

A/ Nikol Keselova, kulturistka

Doporuceno: Shiseido - Energizing Fragrance
Clinique - Eau Dynamisante.
Tommy Girl
Sport Water od Jil Sander
Minteu od Masaki
 Adidas

B/ nejaka Emo holka :)

Doporuceno: Ex'cla.ma'tion
Roxy
Innocent Rock od Muglera
Modrou hodinu,
Eau Du Ciel,
l´eau d´hiver
Paco Rabanne Black XS
Miss Sixty Elixir
Valentino Rock n´Rose
Drole de Rose
pokud chce zdůraznit svou křehkost, Passage d´Enfer pokud chce být drsnější

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 840 vzorků V tužebníku 46 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 237 Další »
Reakce:

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 24.01.09 22:28

Co je to prosím „emo holka“?

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů

ippolita
Parfémová maniačka 826 příspěvků 24.01.09 22:48
Irena píše:

jedinec odety a upraveny v presne tom style ako na obrazku :D

Tej prvej by som dala nejaky Adidas a druhej zase Miss Sixty Elixir.

Na poličce 50 parfémů 1 miniatura 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Morgainne
Učednice 51 příspěvků 24.01.09 22:48
Irena píše:

Taky by mě zajímalo :-) To bude zřejmě nějakej děsně „in“ styl pro náctiletý rebelky :lol:

ale jinak:
ta první fotka: záleží na tom, k jaké příležitosti bude parfém vybírat a jaký má přehled o parfémech, na běžné nošení možná spíš něco svěžejšího a sportovnějšího

druhá fotka: naprosto netuším, jaké je myšlení téhle skupiny slečen, takže buď něco, co je in (takže to má každá druhá) a nebo něco co považuje za provokativní a rebelské a o čem si bude myslet, že ji to odliší

Na poličce 6 parfémů 4 miniatury 1 odstřik 14 vzorků V tužebníku 2 parfémy

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4115 příspěvků 24.01.09 22:58

ja myslela ze budete psat primo tipy na konkretni parfemy, co byste si na nich dokazaly predstavit :)

A k noseni v te prilezitosti v jake jsou zachyceny na fotce. Tedy Niki pri cviceni, Emo holku pri prochazce mestem :lol:

kdo nezna: http://cs.wikipedia.org/wiki/Emo

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 840 vzorků V tužebníku 46 parfémů

Morgainne
Učednice 51 příspěvků 24.01.09 22:59
WildOrchid píše:
ja myslela ze budete psat primo tipy na konkretni parfemy, co byste si na nich dokazaly predstavit :)

A k noseni v te prilezitosti v jake jsou zachyceny na fotce. Tedy Niki pri cviceni, Emo holku pri prochazce mestem :lol:

kdo nezna: http://cs.wikipedia.org/wiki/Emo

aha, promiň, to jsem z toho úvodu nějak nepochopila :-)

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 24.01.09 23:10

Emáci nejsou rebelové :) Nosej černou, češou si patku do čela, aby je skryla před zlým světem, jsou demonstrativně smutní a hluboce filozofují o životě. Takže vůně by měla být taky černá, melancholická, ale s tou hloubkou by to zase neměla přehánět. Spíš hrát divadýlko… A nic konkrétního mě nenapadá. Něco jako že temného, ale uhlazeného ovocem, aby se holčičky nelekly?

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 24.01.09 23:11

Hm, možná Miss Sixty Elixir, Hypnotic Poison pro náctileté.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25852 příspěvků 24.01.09 23:12
Irena píše:

Emo fenomén je dost zajímavý a rozšířený. Co se týče čistě vizuálního hlediska, holky se poznají hned (že jsou to holky), ale kluci bývají křehcí, občas mají zvýrazněné oči, často jsou zdánlivě bezpohlavní … a hezcí :D

Jinak obecně chtějí ovlivnit společnost, aby se chovala etičtěji a hummáněji - vůči zvířatům a k přírodě jako takové. Zajímají se o politiku aa ekologii. Často odmítají drogy, tabák, alkohol (někdy třeba i kofein). Mnozí si vyrábějí oblečení a doplňky různými technikami sami. Chtějí být co nejméně závislí na konzumní společnosti. ........

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Morgainne
Učednice 51 příspěvků 24.01.09 23:15

Tak to jo, aspoň jsem si zase doplnila vzdělání, i když něco málo jsem tušila :-)

mimochodem: slečna má úžasně nohy do „O“ :lol:

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 24.01.09 23:24

Něco mi říká, že je tak nebude mít od přírody, to je zkrátka „postoj“ :wink:

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 24.01.09 23:25
:roll:
Na poličce 21 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25852 příspěvků 24.01.09 23:29
klubko píše:
Něco mi říká, že je tak nebude mít od přírody, to je zkrátka „postoj“ :wink:

Taky myslím. Postoj-póza :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Salinas
Nevyléčitelná závislačka 1462 příspěvků 25.01.09 11:20

Tak tohle jsem našla na internetu ohledně toho čím se tyhle osůbky voní. :shock: Dobrý ne?
Milá EMO poradno!!!
mám velice závažný EMO problém. chtela jsem se zepotat, jestli jsou parfémy vůbec EMO…chtěla bych vonět, ale nemohu si žádnou vonavku koupit, protože všechny jsou v pastelových barvách…a taky se stydím zajít do nějaké parfumerie,,,co kdyby mě tak viděli EMO lidé, nebo ještě hůře můj EMO idol??? prosím poradte, mám silné deprese a asi si zase něco udělám :(

Emily

Musím tě zklamat, parfémy EMO nejsou.Samozřejmě chápu, v jak tíživé jsi situaci, protože poměrně nedávno jsem řešila podobný problém.Nakonec jsem si voňavku objednala přes internet, protože jsem nemohla prijít na jiný způsob, jak si ji opatřit, aniž by mě někdo z mých EMO přátel viděl v blízkosti pastelové či nedejbože růžovoučké barvy. Když mi voňavka přišla domů, okamžitě jsem ji nabarvila na černo. Když ji jednoho dne zahlédl můj kamarád u mě doma, řekla jsem mu že je to pepřový sprej. Doporučuji ti udělat to stejným způsobem.

S nešťastným pozdravem,

EMO rádkyně.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Morgainne
Učednice 51 příspěvků 25.01.09 11:56
Salinas píše:
Tak tohle jsem našla na internetu ohledně toho čím se tyhle osůbky voní. :shock: Dobrý ne?
Milá EMO poradno!!!
mám velice závažný EMO problém. chtela jsem se zepotat, jestli jsou parfémy vůbec EMO…chtěla bych vonět, ale nemohu si žádnou vonavku koupit, protože všechny jsou v pastelových barvách…a taky se stydím zajít do nějaké parfumerie,,,co kdyby mě tak viděli EMO lidé, nebo ještě hůře můj EMO idol??? prosím poradte, mám silné deprese a asi si zase něco udělám :(

Emily

Musím tě zklamat, parfémy EMO nejsou.Samozřejmě chápu, v jak tíživé jsi situaci, protože poměrně nedávno jsem řešila podobný problém.Nakonec jsem si voňavku objednala přes internet, protože jsem nemohla prijít na jiný způsob, jak si ji opatřit, aniž by mě někdo z mých EMO přátel viděl v blízkosti pastelové či nedejbože růžovoučké barvy. Když mi voňavka přišla domů, okamžitě jsem ji nabarvila na černo. Když ji jednoho dne zahlédl můj kamarád u mě doma, řekla jsem mu že je to pepřový sprej. Doporučuji ti udělat to stejným způsobem.

S nešťastným pozdravem,

EMO rádkyně.

Tomu říkám tíživá situace! Takže ani ne tak snaha přesvědčit společnost, aby se chovala etičtějším způsobem (viz co psala domenica), ale spíš jedno velký divadýlko, aby náhodou ve svým okolí neměli kousíček růžové barvy. To by asi bylo neštěstí! :hyster:

Docela by mě zajímalo, co si ta EMO-rádkyně objednala za parfém :-P

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 237 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist