doporučte ,,motorkářský" parfém :)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Coraline
Nováček 23 příspěvků 07.06.11 11:26
doporučte ,,motorkářský" parfém :)

Zajímalo by mě, co byste doporučily jako parfém na motorku? Nemyslím pánský (přítel používá Fahrenheit, který perfektně koresponduje s vůní kožených věcí :D ), ale spíše dámský pro mě? V létě plánujeme hodně výletů, takže pak člověk v motorkářském třeba projde i nějaké památky, sedne do hospůdky a tak… Chtěla bych něco, co jízdou a větrem jen tak nevyvětrá a nebude se to přebíjet s vůní kůže, spíše pěkně doplňovat, jako ten Fahrenheit :).

Na poličce 5 parfémů 1 miniatura 8 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

beliala
sv. Parfema z Kecálburgu 3732 příspěvků 07.06.11 11:42

Skus Kelly Caleche - pre mna je dost kozena a mohla by ladit s motorkarskym oblecenim, no je aj jemna kvetinova zaroven (mozno si nezna motorkarka). AK nie, mozno by to chcelo nieco, co bude ladit s kozou ale aj benzinom :)

Na poličce 47 parfémů 9 miniatur 4 odstřiky 123 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Coraline
Nováček 23 příspěvků 07.06.11 11:51

tak to zní dobře, květiny tam uvítám :). Nevím, jestli jsem zrovna něžná motorkářka :D…ale nemusí to být nějaká vyloženě těžká pecka, tak děkuji za tip:). Ono něco ladí i s benzínem? :D Mně benzín teda úžasně voní O:-)

Evženie
Znalkyně 359 příspěvků 07.06.11 12:03

S Chanelem no. 5 nikdy nešlápneš vedle… :D

na mně hodně dlouho vydrží aldehydy, takže je to pro mě vůně čistoty a větru, což se hodí, když je člověk upocený a zaprášený - hned se cítí líp. No a ostatní složky jdou podle mě ke kůži a dobrodružnému cestování skvěle, podle mě ideální vůně na motorku. A navíc není obtěžující ani chlubivý, takže asi nebude vadit partnerovi, ke kterému jsi blízko, a nepůsobí nepatřičně.

(ehm, nějak mě nenapadá situace, kdy by Chanel č. 5 dokázal působit nepatřičně…)

Jinak jako drsná vůně pro drsnou ženu mě napadla okamžitě Magie Noire, ale to byla jen taková asociace, třeba já osobně bych ji nosit nemohla, jo a s benzínem, kůží a dehtem samozřejmě ladí Bvlgari Black (pro mě taktéž nenositelné). Zato bych si na motorku klidně vzala Love in Paris, jako zástupkyni těch něžnějších.

Na poličce 27 parfémů 25 miniatur 0 odstřiků 141 vzorků V tužebníku 7 parfémů

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 07.06.11 12:04

…ke kůži
SICILY
GUCCI by GUCCI EdP
GUCCI Eau de Parfum

…no, ale když se rozepne koženej křivák a zavanula by L´Air du Temps …, má to taky něco do sebe…
:D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Coraline
Nováček 23 příspěvků 07.06.11 12:14

Chanel č.5 mi už v hlavě chvíli vrtá, já ho zkoušela kdysi a vůbec mi nesedl, ale ten tehdejší dojem mi nějak nekoresponduje s tím, co se tu o něm všude dočítám…takže ho rozhodně půjdu znovu očichat :D .

Jinak nemusím mít vyloženě drsnou vůni pro drsnou ženu :D …sice mám hodně tmavé vlasy a nejsem nějaká křehká víla, ale jak už jsem psala - nemusí to být zase nějaká těžká pecka, protože přecijen když třeba pere sluníčko do helmy a bundy…aby mě pak přítel ,,nezapomněl" někde na benzínce :roll: :D .

Gucci by Gucci určitě vyzkouším, přítel už má nějakou dobu vyhlídlou pánskou verzi, takže když ho pak někdy vymění za Fahrenheita, mohli bychom hezky ladit:)

RoSa
sv. Parfema z Kecálburgu 7626 příspěvků 07.06.11 12:31

Kelly Calèche je výborný tip! EdT!

Jinak mě jako první také napadl Black od Bvlgari, ale ten nevydejchá každej…
K Chanel 5 jsem se zatím nepročmuchala - nemůžu ho.

Nebo taky ještě SKIN od Trussardiho :wink: … no a pak taky Essenza del Tempo od stejné firmy (moc se tady o ní nediskutuje, ale pro mě je to nááádherná sexy kožená vůně, navíc vhodná pro OBA! … a je teď za hubičku na xparfemy.cz: http://www.xparfemy.cz/…sardi-essenz … 25671.html )

Na poličce 31 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 23 vzorků V tužebníku 34 parfémů

zuz.ka
sv. Parfema z Kecálburgu 3966 příspěvků 07.06.11 12:32

Tak já bych šla do něčeho kapku gurmánského (Angelique Noir, Cuir Beluga, Tonka Imperiale nebo Spirituese Double Vanille - poslední dvě jsou silnější pecky) teplo většině svědčí. O vůni kůže a benzínu se postará výbava. Já mám prostě kůži spojenou s něčím jedlým :D

2 léta zpět jsem si na výlety s mužem brala Aigner Black a taky byla hezká, dnes výše zmiňované. Bohužel se mi daří vyjíždět tak jednou za 2 měsíce :(

Tak si to užij!!! :wink:

Na poličce 41 parfémů 1 miniatura 39 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

lameriendA
Učednice 111 příspěvků 07.06.11 12:35

Mně také okamžitě napadla Sicily :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 88 vzorků V tužebníku 10 parfémů

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 07.06.11 12:36

Ke kožené bundě mám vyzkoušený Sycomore a jeho voňavou analogii pánskou Encre Noire (toho, že je pánská, se vůbec neboj :wink: ).
Obě vůně jsou krásné v chladu i ve vedru.

Kelly Caleche je velmi dobrý tip - ale spíš verze EDT…

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 20 parfémů

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 07.06.11 12:42
Coraline píše:
Chanel č.5 mi už v hlavě chvíli vrtá, já ho zkoušela kdysi a vůbec mi nesedl, ale ten tehdejší dojem mi nějak nekoresponduje s tím, co se tu o něm všude dočítám…takže ho rozhodně půjdu znovu očichat :D .

Jinak nemusím mít vyloženě drsnou vůni pro drsnou ženu :D …sice mám hodně tmavé vlasy a nejsem nějaká křehká víla, ale jak už jsem psala - nemusí to být zase nějaká těžká pecka, protože přecijen když třeba pere sluníčko do helmy a bundy…aby mě pak přítel ,,nezapomněl" někde na benzínce :roll: :D .

Gucci by Gucci určitě vyzkouším, přítel už má nějakou dobu vyhlídlou pánskou verzi, takže když ho pak někdy vymění za Fahrenheita, mohli bychom hezky ladit:)

…tak černovláska.?. :D …to do kůže ještě YVRESSE, ETERNITY…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Coraline
Nováček 23 příspěvků 07.06.11 12:47

no, černovláska vyloženě ne, spíš uplně nejtmavší možná hnědá, jen s nádechem do černa :D.

Díky moc za nápady, píšu si tu všechny na seznam a budu čmuchat a zkoušet a uvidíme :)

Kaczka
Parfémová maniačka 515 příspěvků 07.06.11 13:04

Mě okamžitě napadl Black od Bvlgari, ta vůně asfaltu a benzínu, navíc je to unisex, můžete si ji s přítelem půjčovat. Sice se už nevyrábí, ale na netu se dá ještě sehnat.

Na poličce 0 parfémů 4 miniatury 19 odstřiků 93 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Coraline
Nováček 23 příspěvků 07.06.11 13:51

ten Black ráda zkusím, pokud budu mít možnost… ale myslím, že to na mě bude trošku ,,moc", každopádně díky za tip :)

Katlynka
Parfémová maniačka 919 příspěvků 07.06.11 20:30

Skús sa inšpirovať na poličke Evix. Už sem moc nechodí, ale pamätám si, že rada jazdí na motorke. Takže asi nejaké parfémy vhodné k tejto činnosti tam nájdeš :)

Na poličce 29 parfémů 2 miniatury 23 odstřiků 75 vzorků V tužebníku 6 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist