doporučte prosím

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

barbarela.trust
Nováček 2 příspěvky 19.01.08 20:41

Ahoj mám kamaráda který mi vždy po cestě do republiky koupí parfémek čeká na objednávku a mě nic nenapadá , nejsem vůněznalkyně , když přijdu do parfumerky nevoní mi skoro nic tak většinou nakupuji to co mi na někom voní vyzkouším na sobě a když je to dobrý tak koupím , nepoznám co mi na těch parfémech vlastně voní,tak takhle doma mám a voní mi - eternity, contradiction,Joop femme,eau de cartier,davidoff cool water ale taky lna lítačku litle black dres a tressele,je mi 30 a nemám ráda těžké bolehlavové vůně.Do práce kostým , ale pracuju v kontaktu s lidma takže nic extra výrazného , ale vlastně jsem sportovní typ.Poradíte co si přát ? Děkuji

EDIT:když čtu tohle fórum mám hroznou chuť experimentovat,to co mám doma asi nejsou výrazné vůně,tak přemýšlela jsem a voní mi zelený čaj,jasmín a čisté prádlo,káva,dře­vo,mandarinky,chtě­la bych něco ženského i sexy i tajemného zároveň,nemám ráda výrazné barvy nosím všechny odtíny hnědé,béžovou,bílou kávu,černou,še­dou,smetanovou­,nesnáším červenou,poslední vůně která mě u někom zaujla byla trussardi python,ale ta je pánská a taky jedna obchďačka krásně voněla , ale sdělila , že si ten parfém nechává vozit z japonska tak jsem se ani nesnažila zapamatovat si název , ale byl živý,svěží,ženský a nebyl jednoduchý.A teď jsem zjistila , že mi voní tělové mléko dreams angels heavenly victorias secret

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 19.01.08 23:03

Trussardi Python mal aj zensku verziu. Aj keby nie, podstatne je, ze sa ti paci, nie ci je panaska alebo damska. Kopa panskych voni je vhodna aj pre zeny.
Tazko najst nieco, co pripomina ciste pradlo a zaroven je sexy a tajomne. Voni so zelenym cajom je viac (Bulgari, Elizabeth Arden, LOccitane), ale tie sa mi nezdaju sexy a tajomne, na to su prilis svieze (ale mozno Spiced Green Tea od EA by sa ti mohla pacit). LOccitane ma zeleny caj s jazminom, tak to vyskusaj a mozem ti aj odporucat The Healing Garden Green Tea - to je vyborny zeleny caj, ale suchy a bez citrusov, takze posobi exotickejsie.
Cajovo-jazminovo-citrusova s temnymi tonmi je Eau Torride.
Kvoli jazminu (s trochou caju) skus Bvlgari pour femme. Ak sa ti paci drevo a kava, moooooozno na tebe zafunguje Bulgari Black.
Ak mas moznost, vyskusaj Duel a Le Jasmin od Annick Goutal a od L`Artisanu La Haie Fleurie du Hameau.
Este mi napada Cashmere Mist (subtilne, kremove drevite tony) a Shiseido Feminite du Bois (ceder a fialky).

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

barbarela.trust
Nováček 2 příspěvky 20.01.08 00:47

ještě bych dodala že mi voní i vanilka ale nesmí jí být moc a nejvíc mi chlapi recenzovali pozitivně dunhill desire - červený flakon, ale mě moc nevoněla , nosila jsem ji jen občas

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 20.01.08 11:01

Co třeba Omnia od Bulgariho? Ta první, v hnědém flakónku? Ta ve mně evokuje ty Tvoje barvy: hnědou, krémovou, takové ty přírodní odstíny dřeva, jantaru, kamene… Obsahuje čaj (ale ne zelený, spíš černý čaj se smetanou - takže to by bylo pro uspokojení té Tvé čajovo-kávové vášně), dále vzácná dřeva, a dokonce i tu mandarinku. A rozvoní se skoro mýdlově, lehce a přitom do vanilkova (ale prostě mýdlově vanilkově, ne sladce vanilkově, voní jako vanilkové mýdlo). Zdá se mi čistá, ale přitom sexy, dost univerzální i pro sportovněji laděnou ženu (nevyžaduje hned kožešinu a brokát).

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 20.01.08 12:30

Co například Lolita Lempicka , ale verze Midnight, (tmavě modré jablko se stříbrem) - voní mi velmi jemně vanilkou, ještě tam jsou iris a fialka, celkem bych charakteritovala tuto vůně jako velmi ženskou, je sladká, ale zároven není tak až moc, aby to vadilo okolí, má takovou jemnou auru.
Používám ho často i na noc, nedraždí mě.
PS. podle samotného popisu od Doma Lolita Lempicka, táto verze Midnight je právě „tajemnější“ verzi svého předchůdce -denní vůně Lolita Limpicka.

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 20.01.08 13:37

V podstatě je možné ještě zkusím nějaké Aqua Allegoria od Guerlain, jsou to různé variace na téma vody, a nejsou obtižné pro okolí.
např. Aqua Allegoria Mandarine-Basilic - jsou tu mandarinka a zelený čaj ve složení, bílé a oranžové květiny,…
(v databázi na tomto webu vůně je jeji popis), podle mě tak je to životaradostní vůně, mohla by se hodit na járo a léto.
také - Aqua Allegoria Mentafollia (mandarinka, máta, zelený čaj, jasmin).

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist