Dotaz - jak voní Loccitane Paeonia/ Pivoňka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Evax
Parfémová maniačka 716 příspěvků 18.05.10 14:13
Dotaz - jak voní Loccitane Paeonia/ Pivoňka

Najde se někdo, kdo zná a může popsat novou vůni od Loccitane Paeonia ? Zajímalo by mne, zda je to opravdu věrná vůně pivoněk, anebo jde zase o květinovku obecnou? :conf:

Ráda bych se dopátrala co nejvěrnější vůně pivoňky, nemusí být zrovna od Loccitane /prosím „pivoňku“ od Yves Rocher nedoporučovat, to podle mne nevidělo pivoňku ani na fotce :lol: 8) /

Předem děkuji za vaše názory.

Na poličce 31 parfémů 5 miniatur 14 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 17 parfémů
Reakce:

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 18.05.10 14:23

Pokud tě zajímá pivoňka jako soliflor, tak v Paeonii je pivoňka hned zpočátku, pak ale nastoupí ovoce a další kytky a z pivoňky toho moc nezůstane. Ale zkus ji, třeba ji budeš vnímat víc pivoňkově než moje čichové buňky :wink: .

Pro mě je zatím nejpivoňkovatější Euphoria Blossom (ale vysloveně soliflor to taky není).

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 20 parfémů

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 18.05.10 14:48

hodně pivoňkově se na mé kůži rozvoněla Narciso Rodriguez for Her Eau de Toilette, i když ve složení není ani náhodou…

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

melisaa
Nevyléčitelná závislačka 1176 příspěvků 18.05.10 14:56
Evax píše: … „pivoňku“ od Yves Rocher nedoporučovat, to podle mne nevidělo pivoňku ani na fotce :lol: 8) /A mně se zrovna docela líbila a pivoňka na mě vykoukla :whistle:
Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 0 odstřiků 27 vzorků V tužebníku 1 parfém

derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6189 příspěvků 18.05.10 17:48
Evax píše:
Najde se někdo, kdo zná a může popsat novou vůni od Loccitane Paeonia ?
viewtopic.php?f=2&t=1­601&start=14160

(říkám jí tam Pivoine, ale myslím Paeonii :oops:)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 5 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist