Dotaz na aukro

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Martina54658
Nováček 3 příspěvky 20.12.11 15:03
Dotaz na aukro

Dobrý den mám dotaz, musela jsem stornovat na aukru jednu objednávku. Npasala sem to prodejsi ještě pro jistotu na mail a přišla mi tato odpověď: Dobry den,

samozrejme transakce muzeme zrusit ale vystupime o vraceni zpet provizi na aukro za vydrazene a nezaplacene zbozi.
Moc tomu nerozumím, mohl by mi to prosím Vás někdo vysvětlit? Děkuji

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

elisa
Parfémová maniačka 585 příspěvků 20.12.11 15:25

Stornovat vyhranou aukci nemůžeš, protože z prodeje (z ceny, která naskočí při ukončení aukce, prodejce platí podíl aukru a čím dráž to prodá, tím větší podíl). Bez problémů se dá stornovat pouze příhoz v otevřené aukci, která ještě neskončila).

Na poličce 15 parfémů 1 miniatura 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Martina54658
Nováček 3 příspěvky 20.12.11 15:31

Z toho mali sem toho moc nepochopila, příjde mi jak kdyby to psal nějakej tatar. Každopádně napsal že tu transkci může zrušit, ale nepochopila sem to s tou provizí?

Lyonella
sv. Parfema z Kecálburgu 7017 příspěvků 20.12.11 15:44

Budeš muset zaplatit provizi Aukru za prodané zboží místo prodejce.

Na poličce 58 parfémů 36 miniatur 45 odstřiků 527 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Martina54658
Nováček 3 příspěvky 20.12.11 15:48

A to se dělá jak? A kolik to cca je nevíte?

Lyonella
sv. Parfema z Kecálburgu 7017 příspěvků 20.12.11 15:59

No nejspíš by Ti měl dát vědět prodejce výši částky a řekla bych, že to zaplatíš přímo jemu.

Na poličce 58 parfémů 36 miniatur 45 odstřiků 527 vzorků V tužebníku 30 parfémů

andry
sv. Parfema z Kecálburgu 6753 příspěvků 20.12.11 18:30

ale ne. prodejce požádá Aukro o vrácení té provize, aby ji nemusel platit, když to neprodal, Aukro tě zřejmě kontaktuje s žádností o vysvětlení a pokud prodejce jako důvod uvede nezaplacení vydraženého předmětu, jako negativní následek pro tebe je tzv. trestný bod - při třech se zablokuje účet. pokud by uvedl jiný důvod, který by neznamenal porušení Aukro podmínek (mám na mysli podmínku zaplatit za zakoupený/vydražený předmět), a tys to potvrdila, on dostane provizi zpět a ty trestný bod nedostaneš.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist