Dotaz na aukro

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Martina54658
Nováček 3 příspěvky 20.12.11 15:03
Dotaz na aukro

Dobrý den mám dotaz, musela jsem stornovat na aukru jednu objednávku. Npasala sem to prodejsi ještě pro jistotu na mail a přišla mi tato odpověď: Dobry den,

samozrejme transakce muzeme zrusit ale vystupime o vraceni zpet provizi na aukro za vydrazene a nezaplacene zbozi.
Moc tomu nerozumím, mohl by mi to prosím Vás někdo vysvětlit? Děkuji

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

elisa
Parfémová maniačka 584 příspěvků 20.12.11 15:25

Stornovat vyhranou aukci nemůžeš, protože z prodeje (z ceny, která naskočí při ukončení aukce, prodejce platí podíl aukru a čím dráž to prodá, tím větší podíl). Bez problémů se dá stornovat pouze příhoz v otevřené aukci, která ještě neskončila).

Na poličce 19 parfémů 1 miniatura 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Martina54658
Nováček 3 příspěvky 20.12.11 15:31

Z toho mali sem toho moc nepochopila, příjde mi jak kdyby to psal nějakej tatar. Každopádně napsal že tu transkci může zrušit, ale nepochopila sem to s tou provizí?

Lyonella
sv. Parfema z Kecálburgu 7017 příspěvků 20.12.11 15:44

Budeš muset zaplatit provizi Aukru za prodané zboží místo prodejce.

Na poličce 58 parfémů 36 miniatur 45 odstřiků 527 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Martina54658
Nováček 3 příspěvky 20.12.11 15:48

A to se dělá jak? A kolik to cca je nevíte?

Lyonella
sv. Parfema z Kecálburgu 7017 příspěvků 20.12.11 15:59

No nejspíš by Ti měl dát vědět prodejce výši částky a řekla bych, že to zaplatíš přímo jemu.

Na poličce 58 parfémů 36 miniatur 45 odstřiků 527 vzorků V tužebníku 30 parfémů

andry
sv. Parfema z Kecálburgu 6753 příspěvků 20.12.11 18:30

ale ne. prodejce požádá Aukro o vrácení té provize, aby ji nemusel platit, když to neprodal, Aukro tě zřejmě kontaktuje s žádností o vysvětlení a pokud prodejce jako důvod uvede nezaplacení vydraženého předmětu, jako negativní následek pro tebe je tzv. trestný bod - při třech se zablokuje účet. pokud by uvedl jiný důvod, který by neznamenal porušení Aukro podmínek (mám na mysli podmínku zaplatit za zakoupený/vydražený předmět), a tys to potvrdila, on dostane provizi zpět a ty trestný bod nedostaneš.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist