dotaz na cestovatelky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6189 příspěvků 30.12.09 11:11
dotaz na cestovatelky

holky, co hodně lítáte, poraďte:
na jaře se chystám do Paříže a pochopitelně se nevyhnu nákupu pár kousků; máte nějaké rady?
je lepší si ty nakoupené pičifuky dát do zapsaného zavazadla (cestuje v podpalubí), nebo se to sfoukne s příručním zavazadlem?

na letištním netu se píše o tekutinách do max. 100ml (to by se dalo zařídit), ale nastrkat všechny flakóny do nějakého igeliťáku se mi moc nechce..

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Parga
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 30.12.09 11:22

Derade, také záleží, na koho na letičti u kontroly narazíš. Mohlo by se stát, že ti ty tekutiny budou chtít zabavit. Navíc, teď jsou zase přísnější opatření na letištích a kdo ví, co vymyslí do jara.
Na některém letišti jim zamáváš tekutinou v igelitovém pytlíku před nosem a pouze kývnou a dále nevnímají. Jinde tě málem svléknou do naha.
Osobně bych si je dala do zapsaného zavazadla, jinak je budeš muset vybalit z krabiček :?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6189 příspěvků 30.12.09 11:43
Parga píše:
Jinde tě málem svléknou do naha.
pro Montale bych si nechal udělat kolonoskopii přímo u přepážky, hlavně, když mi ho nezabaví.

asi to vyřeším tím malým kufrem k zapsání :?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Parga
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 30.12.09 13:04
derad píše:
Parga píše:
Jinde tě málem svléknou do naha.
pro Montale bych si nechal udělat kolonoskopii přímo u přepážky, hlavně, když mi ho nezabaví.asi to vyřeším tím malým kufrem k zapsání :?

To ti věřím, ale opravdu to bude bezpečnější v malém kufru.
Ale třeba ještě dá zkušenost někdo jiný.
Navíc, do 100ml moc parfémků nedáš. Nebo chceš jenom malá baleníčka, či čisté parfémy? :wink:

protea
Nevyléčitelná závislačka 1742 příspěvků 30.12.09 13:32

Ten igeliťák je ale litrový a do něj se dávají balení o max. objemu 100 ml, ne?

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 30.12.09 14:06

.

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Elvira
sv. Parfema z Kecálburgu 6469 příspěvků 30.12.09 15:13
derad píše:
pro Montale bych si nechal udělat kolonoskopii přímo u přepážky, hlavně, když mi ho nezabaví.

Mamka na ni chudák chodí pravidelně a nikdy za to Montale nedostala!!! Jí to řeknu a bude naštvaná!!! :twisted:

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Elvira
sv. Parfema z Kecálburgu 6469 příspěvků 30.12.09 15:15

derade, půjdeš i do Guerlain? :wink:

barbucha  30.12.09 15:17
:wink: :wink:

manolia
sv. Parfema z Kecálburgu 5227 příspěvků 30.12.09 15:26
Elvira píše:
derad píše:
Mamka na ni chudák chodí pravidelně a nikdy za to Montale nedostala!!! Jí to řeknu a bude naštvaná!!! :twisted:
JÁ na ní byla taky a taky jsem dostala leda prd,ale je fakt,že tak lehce mi dlouho nebylo :lol:

Odpověd' na otázku:„derade, půjdeš i do Guerlain?“by mne tedy taky zajímala,jímají mě nekalé úmysly… :conf: :conf:

Na poličce 14 parfémů 1 miniatura 4 odstřiky 44 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Elvira
sv. Parfema z Kecálburgu 6469 příspěvků 30.12.09 15:40

manolio, jaké myslíš, že jímají mě? :lol: Jenže kdoví, co by pak chudák derad musel absolvovat k té kolonoskopii navrch. Jen vím, že gynekologické vyšetření by to nebylo!
Jinak mamce bylo dost blbě, když musela vypít kolik litrů toho ohavného projímadla. Mně bohatě stačila gastroskopie!

manolia
sv. Parfema z Kecálburgu 5227 příspěvků 30.12.09 15:46
Elvira píše:
manolio, jaké myslíš, že jímají mě? :lol: Jenže kdoví, co by pak chudák derad musel absolvovat k té kolonoskopii navrch. Jen vím, že gynekologické vyšetření by to nebylo!
Jinak mamce bylo dost blbě, když musela vypít kolik litrů toho ohavného projímadla. Mně bohatě stačila gastroskopie!
Já to tušila,že Tebe taky :lol:
Na poličce 14 parfémů 1 miniatura 4 odstřiky 44 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Elvira
sv. Parfema z Kecálburgu 6469 příspěvků 30.12.09 15:52

Asi bych se jinak zeptala, jestli půjde derad třeba do Moulin Rouge a ne zrovna do Guerlain. :oops:

Elviro, jsi strašná!!! :smack:

Parga
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 30.12.09 16:39

Holky, nakonec bude muset mít derad obrovské zapsané zavazadlo :lol: :lol:

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 30.12.09 16:39

mimo jiné jednou musel manžel zpátky po odbavení i zabalenému kufru - vyvolávali ho na letišti rozhlasem :lol: a musel vytáhnout plyn do zapalovače - byla to fakt malá láhev tak 2 decky, vozil ho vždycky aby si mohl plnit zapalovač Zippo - tak nevím jestli je to nějak přísnější na hořlaviny, moje kamarádka se kterou jsem jednou cestovala měla v kufru 4 l vodky a nic se nedělo. Co do kabinového zavazadla toť otázka neboť moje zkušenost je taky taková - jednou ani nemrkli na tekutiny - jen mávli rukou a jednou musely dcery pomalu vyhodit i lesky na rty.

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist