Dotaz na pravost Niny Ricci Les Belles - Delice d'Epices

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Naja
Parfémová maniačka 833 příspěvků 05.12.07 07:49

Holky, chtěla jsem vyměnit Ninu za něco jiného a paní mě upozornila, že lahvička je jiná. A má asi pravdu. Mám jí průsvitnou a ne matnou, jako je na netu, jinak je úplně stejná a stejná je i krabička. Setkaly jste se s jinou lahvičkou nebo jsem nalítla a mám fejk? Díky.

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 25 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 05.12.07 19:03

Mám dojem, že se ty flakonky měnily.Dřív bývaly z matného skla a pak se začaly dělat průsvitné.Aspoň já jsem viděla zelenou Les Belles v obou typech flakonků a bylo to v kamenné parfumérii.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Dejna
Parfémová maniačka 618 příspěvků 05.12.07 20:00

Minulý rok jsem kupovala 30 ml žlutou Les Belles k vánocům a flakonek byl už průhledný. Myslím, že Tvoje bude taky v pořádku.

Na poličce 26 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 05.12.07 22:30

Ve Fannu jsem viděla tuhle Belle taky v čirém skle. Takže je to myslím jasné, můžeš být bez obav :)

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 05.12.07 22:36

Staci pozriet su tu aj matne, aj cire flakoniky. http://images.google.com/images?… … a=N&tab=wi

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Naja
Parfémová maniačka 833 příspěvků 06.12.07 07:32

Děkuji moc, doma jsem si jí pořádně prohlédla, jsou tam všechny náležitosti, které tam mají být, název výrobce i vůně dokonce vystupuje na dně ze skla, je to tam i natištěné, myslím, že s tím by se žádný padělatel nedělal. Na krabce je i přelepka českého dovozce a nakonec jsem vůni koupila od důvěryhodné osoby, takže jsem už klidná. Ufff, ještě jednou děkuji za uklidnění.

Ella  06.12.07 13:08

Zdravím a uplně mě zamrazilo!!! Mám jí také, je úžasná a je v čirém flakonku. Koupila jsem jí na Elninu před 14 dny a nyní - po vzebrubné kontrole musím říci, že ten můj má všechny náležitosti, jaké popisuješ. Tak to na padělek nevypadá. Akorát ta výdrž :-( max 2 hodinky a ani to ne… Co na tobě? drží lépe?

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 06.12.07 13:29

Ani jedna Belle moc nevydrží, je to škoda, jsou to příjemné vůně :(

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Naja
Parfémová maniačka 833 příspěvků 06.12.07 14:03

pro Ellu: Moc jí vyzkoušenou nemám, ale ta výdrž se mi zdá průměrná.

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 06.12.07 17:56

Na mně taky výdrž nic moc. Uvažovala jsem o ní, že by to byl kompromis mezi sladkými orientálními lektvary, které by se líbily mně, a něčím, co by neudusilo kolegyni. Bohužel…

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist