Dotaz na pravost Niny Ricci Les Belles - Delice d'Epices

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Naja
Parfémová maniačka 833 příspěvků 05.12.07 07:49

Holky, chtěla jsem vyměnit Ninu za něco jiného a paní mě upozornila, že lahvička je jiná. A má asi pravdu. Mám jí průsvitnou a ne matnou, jako je na netu, jinak je úplně stejná a stejná je i krabička. Setkaly jste se s jinou lahvičkou nebo jsem nalítla a mám fejk? Díky.

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 25 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 05.12.07 19:03

Mám dojem, že se ty flakonky měnily.Dřív bývaly z matného skla a pak se začaly dělat průsvitné.Aspoň já jsem viděla zelenou Les Belles v obou typech flakonků a bylo to v kamenné parfumérii.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Dejna
Parfémová maniačka 618 příspěvků 05.12.07 20:00

Minulý rok jsem kupovala 30 ml žlutou Les Belles k vánocům a flakonek byl už průhledný. Myslím, že Tvoje bude taky v pořádku.

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 05.12.07 22:30

Ve Fannu jsem viděla tuhle Belle taky v čirém skle. Takže je to myslím jasné, můžeš být bez obav :)

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 05.12.07 22:36

Staci pozriet su tu aj matne, aj cire flakoniky. http://images.google.com/images?… … a=N&tab=wi

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Naja
Parfémová maniačka 833 příspěvků 06.12.07 07:32

Děkuji moc, doma jsem si jí pořádně prohlédla, jsou tam všechny náležitosti, které tam mají být, název výrobce i vůně dokonce vystupuje na dně ze skla, je to tam i natištěné, myslím, že s tím by se žádný padělatel nedělal. Na krabce je i přelepka českého dovozce a nakonec jsem vůni koupila od důvěryhodné osoby, takže jsem už klidná. Ufff, ještě jednou děkuji za uklidnění.

Ella  06.12.07 13:08

Zdravím a uplně mě zamrazilo!!! Mám jí také, je úžasná a je v čirém flakonku. Koupila jsem jí na Elninu před 14 dny a nyní - po vzebrubné kontrole musím říci, že ten můj má všechny náležitosti, jaké popisuješ. Tak to na padělek nevypadá. Akorát ta výdrž :-( max 2 hodinky a ani to ne… Co na tobě? drží lépe?

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 06.12.07 13:29

Ani jedna Belle moc nevydrží, je to škoda, jsou to příjemné vůně :(

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Naja
Parfémová maniačka 833 příspěvků 06.12.07 14:03

pro Ellu: Moc jí vyzkoušenou nemám, ale ta výdrž se mi zdá průměrná.

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 06.12.07 17:56

Na mně taky výdrž nic moc. Uvažovala jsem o ní, že by to byl kompromis mezi sladkými orientálními lektvary, které by se líbily mně, a něčím, co by neudusilo kolegyni. Bohužel…

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist